Přejít na výpis diskuzí

Daniel Radcliffe

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vše nejelepsi danieli k narozeninam vsichni si moc prejem abys byl zdravej a jestli bys mohl pro nás udělat azpon jestě 4 dílí pokračovaní harry poterr jestli bys mohl udělat jestě
  • no když sem byl malej moc sem zboužnoval harryho potetrra díli opravdu se na ně koukam rad do ted a stalo se to že jsem o nem začal psát vsechno to co se dalo i jeho film *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Škoda že nejsou další díly ,mohlo bych jich být aspon 10 že ? *16* *10*
  • Ja vam mozem vybavit aby ste sa s nim stretli lebo moja mama pracuje v londyne a ona sa s nim stretla a pozna sa s nim ona moze vybaviť to aby dosiel na slovensko alebo do ceska ale len vtedy K budete chciet
  • Doufám Danieli že není pravda co tam o tobě píší jinak ses nám všem zhnusil!!!!!!!! *13* a já věřím že ne nejsem taký nechutný bulvár !!!! *3*
  • Daniel Radcliffe je naj na svete ale az po LEONARDOVI DICAPRIOVI ale aj dana milujem *14* *14* *1*
  • on je prostě užasnej ten poslední díl harryho pottera je drsnej chudák malej *13*
  • nevíte proč mi nejde otevří jeho oficiální web? www.danradcliffe.com ?
    • mischicka
      dobbrý už mi to de... *1*
  • jaho znam už dyš hral David Kaprfilda *3* amam ho moc ráda ¨:-) *14* *14* *14* *14* mam onem všechno *14*
  • Dan je ten nejlepší herec na světě. Hrozně bych ho chtěla vidět, mohl by někdy přijet sem do ČR určitě bych se na něj šla podívat *14* *14* .Viděla jsem všechny díli Harryho a je tam naprosto úžasněj
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    Škoda že Harryho příběh nepokračuje abych ho mohla vidět ještě v nových dílech *13* *13* *13*
    No prostě je to ten nej herec na celim světě, moc ho zbožňuju
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • No podle mě je dobře, že už vše skončilo. *3* Aneb jak se říká, v nejlepším je třeba skončit. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit