Přejít na výpis diskuzí

Daniel Radcliffe

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší herec na světě! Zahrál Harryho tak dobře, že jsem si myslela, že on je vlastně Harrym! :) Když si zazpomínám na díly ve, kterých hrál jako jedenáctiletý či dvanáctiletý kluk tak nemohu uvěřit, že tak rychle vyrostl :33
    Přeji mu krásné 24. narozeniny! :33
  • Hodně Štestí a zdraví Danieli
  • Všechno nejlepší k narozeninám *3*
  • Podle mě je to úžasnej a krásnej :33 herec..A takový ty komentáře typu že je to ubožák,že nic nedokázal aj.. Si strčte doprdele za tich 10 let toho dokázal víc než my všichni dohromady..Ti co to tu zveřejňujou by se měli nad sebou zamyslet ... Jojo mokrá 13 A víte co aspoň mám rozum a v hlavě to mám srovnaný *3* *4*
    • Souhlas s tebou !!
  • ja jsem bezdomovec a miluji daniela radliffa.
  • Mám rád harryho pottera a jsi boreec *12* *3* *2* *2*
  • chip
    Mne by jenom zajímalo, zda lidé, kteří tady všechny okolo uráží je znají i v osobním životě. To, že vám nesednou ve filmech, je Vaše věc, ale to ještě neznamená, že na všechny budete jenom kydat hnůj. Když jste v podstatě sami nic nedokázali, jenom otvírat zobák na internetové diskusi ... *7*
  • Nooo hlavně že ty o herectví víš asi tak h***o, jsou to ti nejlepší herci ;)bububu
  • ste vo vstahu ?
    *3*
  • Víš co ,urážej radši sám sebe,protože ty nemáš páru jakej je mimo kameru.Tak radši zavři hubu a jdi pomlouvat nekoho jeného papa *4*
    • chip
      Někteří lidi holt neumí nic jiného, než urážet...
    • souhlasím :) Vždyť je to úžasnej herec!! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší