Přejít na výpis diskuzí

Daniel Radcliffe

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo jsi super ty jsi můj nej nej nej herec chtěl bych tě vidět na živo pěkně si hrál harryho pottera jsi fantastický njsuprovanější herec.
  • Je to feťák hnusnej a nechápu co je na něm ,,boží" nikdy se mi nelíbil Harry Potter, nudnej fantasmagorickej film...takovou slávu nemůže mít
    • Kolik ti je 50!!! Jak muzes vedet ze za par let nebudes taky fetak
      • držte hubu vy blbečku,je mi 18.Heleďte já jsem nikdy nekouřil kouřit nebudu.
    • není to žádný feťák a nerážejte je osobnost!. *16*
    • Ty mluvis jak moje babička:-) :-P
      • ty kreténe.Drž hubu.
    • není to žádný feťák,feťák jsi ty však jednou na tebe dojde jen si nemysli. *16*
    • Ty k*kote Harry Potter je nej *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • jo jsi suprrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
  • O vánočních prázdninách jsem se chtěla kouknout na všechny díly Harryho Pottera, ale nevyšlo mi to, koukla jsem se jen na jedničku a dvojku
  • já miluju Harryho Pottera a prostě ten herec je booooooožíííííí *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Jak mužete prosím vás uznávat takové kreatúry jako je Radcliffe,naprosto d*mentní herec.Jo a Harry bordele nenávidím *16* *16* *16* *16*
    • d.bil.!
    • to není žádná kreatúra.není dementtní,a co vy jste dokázál co?
      když ho tady pomlouváte. *16* *10*
    • Máš pravdu
    • D***********ile ty ses hnusnej kr********
      • ne není.
    • Ale no tak:-* Miluju ho, bež hořet někam jinam *3* *15*
  • Daniel Radcliffe je dobrý herec,akorát má takový dost křečovitý úsměv.Nejlíp mu sedí horory a filmy,které se odehrávají ve 30. a 40. letech minulého století.Zatím ve všech filmech vypadá pořád jako Harry Potter i se tak v těch filmech chová.Zatím se jeho role hodně podobají Harrymu Potterovi,ale jeho další role jsou stejně zajímavé jako Harry Potter.Uvidíme,jak dlouho mu to herectví vydrží.Zatím mu to jde skvěle
  • AnabelleTurner
    Happy B-day Dan..! :) :*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší Harry! :)
  • Všetko jajlepšie *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší