Přejít na výpis diskuzí

Daniel Radcliffe

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Daniel.. <3

    Je užasnej a zbožnuji ho a je krásnej a je to skvělej herec je prostě užasnej..! :))
  • nejfaninka

    Dan ♥

    úžasnej herec ... ♥
  • nejfaninka

    Dany

    Má nádherný oči :*
    • Re: Dany

      Jo to má :))
  • Daniel hraje Harryho upe skvěle! Nedokážu si představit nikoho, kdo by ho tak zahrál. Škoda, že Relikvie smrti jsou poslední díl... Harryho znám od svých 6 let a miluju ho! Škoda, že je konec =(
  • Je gay??

    V novinách a na Internetu a všude možně dočetla, že je prý gay. Nevím jestli to je pravda. Škoda že se vezme s Ginny, ne s Hermionou, Hermiona a Harry se k sobě hodí víc!!
    • Re: Je gay??

      Není gey je uplně normální a hezký herec tak nečtěte ty kraviny a nevěřte jim tomuhle co čtete se říká BULVÁR!!!!!!!!
    • Re: Je gay??

      Dan NENI gay....pokuď sis nevšimla tak chodil s několika holkama..ta jak by mohl být gay.....a nevim co všichni máte stim že se Hermiona hodí k Harrymu VÍC než Ginny.....
    • wishkatie

      Re: Je gay??

      Ne, gay není. Musíš číst solidní noviny, ne "Blesk.cz" apod ;-) Dan o tom několikrát mluvil v různých rozhovorech; jeho rodiče měli spoustu známých gayů a Dan v současné době výrazně podporuje "Trevor Project", který pomáhá hlavně 'mladým homosexuálům'.
      Netuším ale, proč o tom lidi pořád debatují... I kdyby byl, je to jeho věc *3*

      A podle mě se k Harrymu nejvíc hodí Ginny; Ron s Hermionou... jsou "protipóly, a ty se přitahují", že? ;-)
    • chip

      Re: Je gay??

      No podle mě se Hermiona hodí víc právě k Ronovi, protože oba jsou osobnosti *3* a proto se tak skvěle doplňují *5*
      • Re: Re: Je gay??

        Přesně Ron a Hermiona se k sobě hoděj!! :) je dobře že jsou nakonec spolu :))
      • Re: Re: Je gay??

        On si vezme doopravdy ginny nebo jen ve filmu???? :-) já ten film zbožnuju!!! *14* *14* *14* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *15* *15*
  • -jullli-

    Daniel♥

    On je nejvíc úžasnej .. ♥ Nejvíc krásnej ♥
    • Re: Daniel♥

      Je uplně užasnej já ho miluji :))
    • Re: Daniel♥

      Máš pravdu je k sežrání!!!!!
  • tess.oil

    :*

    Nejlepšii si <3 žeruu tě :**
  • Svátek

    Danouškovi přeju všechno nejjjjjjjjjjjjjjj !!!! *14*
  • vše nejlepší

    Vše nejlepší k svátku Danili jsi prostě božskej a ty fotomontáže kde si nahatej vim že je to lež takový čuně ty nejsi *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4*
  • nejfaninka

    =(

    moc mě mrzí že Harry Potter a Relikvie Smrti je poslední díl!!
    Mám HP moc ráda strašně mě to baví a sleduju to už od malička a jako 7 díl poslední?? Fakticky je to škoda!!!!! *9* *9* *9*
    P.S.-Nejlepší je Rupert Grint (Ron Wisley)
    *14* *14* *14*
    • Re: =(

      Jn taky nechci konec :/ :(
      PS: Jo jo Rupert je nejlepší !! *3*
    • Re: =(

      to stebou musím souhlasit jak s HP,tak i s Ronem! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit