Přejít na výpis diskuzí

Daniel Radcliffe

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Daniel není herec

    No teď mě asi všechni zabijete, ale toto je diskuze a ne fanklub, tak bych také ráda řekla svůj názor. Podle mě je Daniel hrozný herec, před kamerou vypadá jak kdyby měl tiky a něco ho bolelo. Nevím čím to je, ale vypadá hrozně koprně a neuvolněně. Myslím, že hodně herců by Harryho Pottera dokázalo zahrát mnohem lépe.
    • je to herec tak neplácej ty hlupačko.
    • Re: Daniel není herec

      Jakto že není herec, proč tedy hraje ve všech osmi pokračováních ? Já ti řeknu proč, protože hledali herce který se podobá postavě na obálce knih. A Daniel zahrál Harryho naprosto dokonale. Danielovi, Emmě i Rupertovi 100x hurá
      • Re: Re: Daniel není herec

        Ne podle obalu to není ja to tak že role Rona a Hermiony byli obsazeny a Danielův otec byl první kameraman co to točil no a daniel tam do´šl podívat se na otce při práci a J.K.Rowllingové se zalíbil tak proto dostal tu roli
    • Re: Daniel není herec

      hmm...podle tebe jo ..ale pro nas kteri maji hp radi nam to nevadi a navic kdyz je to fanclub tak proc tu nemuzeme psat takove veci..??!!..Hmm...tak mi rekni proc.??!! my ho mame radi tak ho tady pred nama aspon neurazej..!!!!...jo??!! *8* *8* *8*
      • Re: Re: Daniel není herec

        dan radcliffe je super moc super nikdo ho tu nebude urážet a říkat že je gay jasné idioti *10*
        • nejfaninka

          Re: Re: Re: Daniel není herec

          kdyby jsi vynechala ty idioty tak s tebou musím do tečky souhlasit ;) a navíc má překrásný oči takovou modrou jsem nikdy neviděla ♥
        • Re: Re: Re: Daniel není herec

          Jo!!!!! *10* *10* *10*
      • Re: Re: Daniel není herec

        hele! on takového má hrát! že je obětí voldemortova utoku! chapete? je poznamenanej tou jizvou... onn je skvělej! a kdo si myslí že ne at to pise jinam!!! *10* *10* *10* *10*
    • ginni97

      Re: Daniel není herec

      můžeš ho zahrát sama když tomu tak skvěle rozumíš
  • love

    Ahoj,podle mně daniel radcliffe a emma watson se k sobě skvěle *14* hodi škoda že v harry poter 7 první část na konci filmu v dodatku o 3 roky později bude hermiona a ron manžele a budoa mit 3 děcka a harry bude s jini ronovou sestrou manžele a budou mít 4 děcka...
    • Re: love

      nn bude to o 19 let později!!!!
    • ginni97

      Re: love

      nn ginni a harry budou mít jenom 3 děcka a ron a hermiona 2
  • hm

    je nej herec je božskej a to že je malej neva je dobrej herec moc PS:na nákych fotkách je neskutečně sexy wrr tak se mějte všichni hezky pp *14* *14* *1*
    • 8(

      já si spíš myslím že na některejch fotkách vypadá jen blbě :( ale stejně je hezkej *3*
  • No...

    No,nechci ho urazit,ale můj brácha má taky 21,ale měří 202cm.
    • chip

      Re: No...

      ne každý je dvoumetrový obr *1* ale jeho výška mu přeci vůbec neubírá na osobnosti, řekla bych, že právě naopak *4*
    • wishkatie

      Re: No...

      no a? moc tenhle "příspěvek" nechápu *13* to mají být všichni obři či co? :D
  • kakaka

    Smajlík

    *3* *4* *1*
  • výška

    nechci nic říkat ale měří 160 ne ňákých 173 takže být váma tak bych to opravila
  • Danova výška

    Zajímalo by mě jaký inteligent jsem napsal že dan měří 173cm když to není pravda všude píšou v novinách i Dan v jednom rozhovoru říkál 165Cm tak bych byla moc ráda kdybyste to tady opravili díky. *4*
    • Re: Danova výška

      daniel měří 173 cm a né 165cm je to napsane všude(http://www.osobnosti.cz/,htt p://www.csfd.cz/herec/2073-daniel-r adcliffe/ i na natu) *1* *1* *13* *13* *15* *15*
      • jak může mít 173 když je menší než Emma Watson která má 168 ??!
        má 165 všude to píšou :-) *6* *9* *3* *3*
      • Re: Re: Danova výška

        NN vážně měří 165..cm *3*
    • Re: Danova výška

      nauč se česky:-D
      • Ty se nauč česky vole!
  • _

    i Love you FOREWER :) best herec *4* *14*
  • P

    Miluju Tě Dane..už od 11 let :D ♥♥
    • nejfaninka

      Re: P

      Jenom všem co doufají že si Dan jejich komentáře přečte atd.... nepřečte :) (pravděpodobně)
      1. je to česká stránka
      2.ikdyby ji našel nevím jestli by si komentáře překládal
      3.Sám Dan řikal v rozhovoru že moc na chaty komentáře a internetoví komunikační stránky nekouká jediný co dělá na internetu paří nějaký videohry
      a za 4. Je překrásnej x))) ♥
    • Re: P

      ty jseš chlap?
      • jo je to chlap.
    • Re: P

      A kolik ti je teď?
  • Vše nejlepšííí

    také opožděně vše nej! <3<3<3 *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit