Přejít na výpis diskuzí

Daniel Radcliffe

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jackie28

    happy birthay

    všechno nejlepší hlavně hodně štěstí,zdraví atd... *1*
  • anettka-upirrka

    HB Daniel..♥

    Všechno nejlepší k narozkám Danieli..!!♥
  • i-v-a-n-a

    Je skvělej

    Role Harryho mu sedla jak ušitá,nedovedu si představit,že by to hrál někdo jiný,je skvělej.A komu se Daniel nelíbí,ať si leze na svoje stránky a tady nesmrdí. *4*
  • Hovno

    A kdo ti ma verit ty zelena houbo.....JO ja ti verim ale streleny kamosky jsou nejlepsi tak si ji vas...!!!!...xD XD *4* *4*
  • ginny23k

    ginny.r@seznam.cz

    ahoj ginny.r@seznam.cz jsem ja ale to ze dan je zelena houba a i to jak jsem psala ze neni a ze to psala moje strelena kamoska tak to sem taky nepsala ja.To vsechno psala jedna strelana kamoska zelena houba.ja jenom aby sme si to ujasnili. *3*
  • sdsd

    ne delam si srandu ja dana miluju.. to sem hlavne nepsala ja ale jedna moje strelena kamoska a ta vypada jako zelena houba...xD
  • anonymnereknu

    ahoj

    ahoj chci jen napsat že dana moc miluju a ze věřim že se někdy setkáme ale ja bych chtela neco vic....no dobre je mezinama věkovej rozdil no a co?dobre ja nejsem angličanka no a co?anglcky se muzu naucit .....je slavnej..ja ne no a co?Ale ja nikdy neprastanu verit ze bysme mohli byt aspon pratele a tak vsichni co ho opravdu milujete tak taky neprastavali verit a nikdy na nej nezapomente a vy co ho nemate radi tak o nem sem nic hnusnyho nepiste!!!!! *10* jasny !!!!! *16*
    • Re: ahoj

      ahoj ja jen že mezi námi není věkový rozdíl Dan je jen o dva mesíce starší jo a mluvím anglicky mam vzdělání jsem krásná exotická jo a to hlavní mám kamarátku oper co bydlí kousek od něj!!!!!!!!!!!!!!!! *3*
      • luciik-muck

        Re: Re: ahoj

        LOL !! Sni dál .. xP Vzdělaná krásná ? nbo spíš namyšlená ?!!! *4* *1*
      • Re: Re: ahoj

        To je smutné, tak úžasně vzdělaná osoba a tolik hrubek v jednom komentáři ^^
        Kdo neumí ani rodným jazykem pořádně, těžko se učí třeba jen tu angličtinu *4*
      • Re: Re: ahoj

        Si seděla moc dlouho na sluníčku, ne?
      • simia

        Re: Re: ahoj

        Jo jasně a já jsem Superman *13*
    • Re: ahoj

      píšu tady něco hnusnýho!!!:-) doufám ,že ti není víc jak 11, to už by bylo hnusně tragický.P
    • vashley

      Re: ahoj

      Nápodobně akorát s jiným herecem Daeg Faerch *14* *14* *14* *14* *14*
  • prosiiiim

    NAPISTE MI NEKDO PROOOOOOOOOSIIIIIIIM
  • stay-c

    No a co?

    Poslední dobou všude čtu, že představitel Harryho Pottera je feťák, protože kouří marihuanu. Bože můj! Vždyť je to mladej kluk a téměř každej si to v životě vyzkouší. Já sama mám skoročtyřletýho syna a je mi jasný, že i on to jednou vyzkouší! A kecy stylu, že kkdo kouří marihuanu bude za chvíli na něčem tvrdým, to je pěknej blábol. I já v pubertě okusila tuhle drogu, ale nikdy jsem se nedotkla ničeho jinýho! A ani marihuana mě nenadchla. Za celej život jsem jí měla asi 5x a tím jsem skončila. Takže považovat někoho, kdo měl trávu, za feťáka je kravina. *16*
    • víte co jte? lhářka.
    • vy ho neznáte takže o něm nic nevíte,a držte zobák.
    • antidicaprio

      Re: No a co?

      omg did to je totál normální neznám nikoho (až na šprty) z mího okolí co nehulí nebo to aspon neskusil *9* *9* *9* *9* *9*
  • ta marihuana

    O tom jak kouří marihuanu *5* si nemyslím nic zlého. Šak kolik takových hvězd to dělá?! *13*
    • Re: ta marihuana

      aspon to dokazuje že hviezdy vobec niesu hviezdy..... *7*
      • antidicaprio

        Re: Re: ta marihuana

        a proč by ne? hgvězda je každý co má něaký talent a dokázal se s ním prosadit . a to co dělá se s vím zdravím je čistě jeho věc a mi tu nejsme od toho ho soudit. *3* koukni na deppa drogi mu nebyli cizí ,jeden čas žil jen o cigárách a kafe . myslíš si že snad nenáí hvězda???? *9* tohle je život v 21 století .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit