Přejít na výpis diskuzí

Daniel Radcliffe

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wendy92

    Co ta fotka?

    Nechtěl by někdo napsat správcům aby změnili už tu přehledovou fotku?? Vypadá docela divně když tady má (a nejen on, i další herci z HP) fotku jako 10tiletej klučík, když mu je už 20.. stejně tak Emma Watson, Rupert, Tom, Bonnie apod..
    • vashley

      Re: Co ta fotka?

      už je dávno změněná,napsala jsem jim *3*
  • Harry Potter

    Ten je fajn, i když je ve skutečnosti divoký. Přesto je u mně oblíbenec, i když se cokoli stane špatného, vždycky bude :o)
  • kino

    V pátek jsem byla na HP 6 bylo to úžasné v scéně kdy Harryho chytli neživý tak jsem vykřikla. *1* *9*
  • ??

    Ahoj jenom sem se chtěla zeptat správce...nechtěl\la by jsi změnit hlavní fotku??přeci je už trošku starší:D
    • vashley

      Re: ??

      sorry to nejde,to asi musímpoprosit adminy,já jsem spránce ale né admin *13* *3* *4*
      • mileyxd

        Re: Re: ??

        jj skusim to *1*
  • harry

    Harry Potter je nejlepší film ještě lepší s danielem bez něj by to nebylo ono je fakt suprovej a krásnej a všechno nejlepší sice opožděně ale přece *3* *14*
    • Re: harry

      videla jsem Dana v anglii ted o przadninach sel s Emmou umim anglicky takze jsem rozhovor prelozila Emma Danovi nadavala at uz konecne podepise tu smlouvu a upise se harrymu do posledniho dilu.po pravde nvm jak by to udelali kdybi odmitl hrat dal
      • chip

        Re: Re: harry

        Tak udělat to jde vždy nějak *4* Ale bez něho by to už prostě nebylo ono *4*
      • nailery

        Re: Re: harry

        no to určitě
      • nik011

        Re: Re: harry

        jasny
  • kikines

    vše nej opožděně

    Všechno nejllepší i když to píšu trochu opožděně a ještě k tomu mám narozky taky 23
  • vladka182

    ...

    vsetko najlepsie..inak on je strasne skaredy bleee..ale harryho pottera mam moc rada teda filmy a knihy.. *9*
    • Re: ...

      *1* *1* on má ramena jak tučňák!!! *1* Ale fakt,takový hezký chlapeček to byl,a teď je z něho další hvězda zkažená showbiznisem.nehezčí byl ve 4,to měl alespoň nějáké ramena *1*
  • jitynka

    vše nejlepší

    všechno nejlepší k narozkám *14*
  • HAPPY BIRTHDAY

    HAPPY BIRTHDAY!!! *1* *1*
  • kamca12

    VŠE NEJLEPŠÍ

    Všechno nejlepší k dvacítce! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit