Přejít na výpis diskuzí

Daniel Radcliffe

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • martinkooooooo

    GooD

    Daniel je super herec a je lepsi ako Emma Watson *5* *9* *1* *1* *4* *4* *15* *15* *16* *3* *3* *13* *13* *4* *7* *7* *5* *13*
    • Re: GooD

      Emma je tieš dobrá!!!!!!!! *13* *4*
  • www.tony

    inquiry

    Hi! My name's Tony. Where do you live? Write back on the email. My email TONYFOOTBALL@seznam.cz
    • Re: inquiry

      I wrote you on your e-mail.
      • parket..a

        Re: Re: inquiry

        jžš co to tady melete? tohle je jako diskuze na téma Harry Potter?A ty pusinko se prober, nějakej blb si tady dělá legraci se svojí ,,angličtinou" a ty mu to pěkně sežereš:-D
        • taniskaaa

          Re: Re: Re: inquiry

          no ne asi...a navíc má na emailu seznam,takže to aglán nebo amík stejně být nemůže...! *7* *13* *1*
  • Adressa

    Cawte lidicky, velmi by som vas prosila, nepozna nahodou niekto z vas e-mailovú adresu priamo na Daniela, Emmu, alebo Ruperta??Prosim, surne to potrebujem... To je jedno, na ktorého z nich...stačí na jedného, ale pravú....výmysli poznáme snáď všetci...Ďakujem...Môžete mi prosím potom napísať na mail?Dík!!!
    • endy.b

      Re: Adressa

      ahojky už jsi sehnal/a email na Radklifa?
      • Re: Re: Adressa

        pane boze jak vubec muzete chtit jeho email to je jeho vec a navic u nej nemate sanci bydli v londyne a ma rad svoje soukromi nemusite byt tak vlezli ja ho mam taky rada ale to jeste neznamena ze budu schanet jeho email *3* *3*
      • Re: Re: Adressa

        nie este nie ty sa o koho zaujimas??
  • baluska1

    england

    Vím že mi to nebudete věřit,ale setkala sem se v Angliji s daniel radcliffe,Emmou Watson a Ruprtem greenem,mám i jejich podpisi fotky,a chvilku sem si s nimi povídala,ten den sem mněla zrovna narozky,tak mi dan a ruprt dali pusi,fakt úža setkáni *14* *14*
    • nik011

      Re: england

      boze ty tak kecas
    • parket..a

      Re: england

      Holka, ty seš dobře jetá *1*
      takže to vezmeme postupně *1* :nepíše se v Angliji, ale Anglii (tohle může napsat fakt jen totální vypatlanec), Rupert je Grint a ne Green(to sis přečetla někde v Blesku ne? *1* ) , pusy jsou s tvrdým Y, stejně tak jako podpisy a měla se píše takhle a ne MNĚLA! (tak ono nám to dokonce nechodí do školy! *15* )
      Jo a ještě by sis měla zopakovat, jak se píšou čárky
      No a v neposlední řadě se nauč nelhat, tohle ti fakt nikdo nesežere.Pochybuju, že by ti Rupert a Dan dali ty pusy dobrovolně, protože by pak od tebe mohli něco chytit-třeba inteligenci, co? *1*
      • Re: Re: england

        Hey tak to si napsal/a fakt skvěle..!! *1* to mě ani nenapadlo že by někdo mohl takhle hnusně lhát..!! *9* no a jinak chci napsat že film Harry Potter se mi strašně líbí!! Jo a prosímtě neopravůj ten text jestli tam najdeš nějaké chyby!! děkuju *14*
    • Re: england

      nie su dôležité reči ale fotky a podpisi!!!!!!!!!! *7*
    • terezxd

      Re: england

      jo a "pusi" se píše s tvrdým Y. když ani neumíš česky, tak jak sis s nima mohla popvídat anglicky?....to nééé, podle tebe asi uměli česky co?... *5* *1* *3*
    • terezxd

      Re: england

      hoooolka, ty seš pěkně v prdeli co?.. *1* *1* *1*
    • kikkim

      Re: england

      jj jasně !! Tak to nevím ským ses setkala,ale pěkně kecáš,jinak bys alespoň uměla napsat Rupertovo jméno!Nejmenuje se totiž Green,ale Grint.Pěkně kecáš
  • Právo na názor

    Pravdou je, že každý má nárok říci svůj vlastní názor, ať je jakýkoliv. Pravdou je, že Dan je krásnej kluk, i když mi na něm vadí ty cigárka. Ale je to pouze jeho věc, jestli hulí či ne. On bude mět rakovinu plic. *16* Ačkoliv nechápu, co šeci na tom kouři *13* *9* *9*
    • terezxd

      Re: Právo na názor

      Hele, ne že bych si nemyslela, že kouření je dobrá věc, ale vzhledem k tomu, že sama kouřim, vím, jaký to je. a to, že bude mít rakovinu plic - to absolutně není jistý - i ty, když nekouříš, ju můžeš mít, on může celej život prožít bez jedinýho problému. *5*
  • je to pravda???

    ahojky lidičky .mám takovej problém...psali v BLESKU ,že prej DAN je teplej.je to pravda??? moc,moc,moc prosím o odpověd *9* *9* *9* *9* *9*
    • parket..a

      Re: je to pravda???

      Panebože, děláš si z nás srandu? Tebe žere něco, co psali v BLESKU? Tak tomuhle plátku bych fakt věřila!Vždyť tam jsou schopný napsat, že teplej je i Karel Gott a nejspíš i jeho prababička že byla lesba *1*
    • Re: je to pravda???

      A i kdyby byl na kluky, jakože asi nebude, stejně ho budeme mět rádi a budem se na něj koukat. Takže já bych jeho sexuální orientaci absolutně neřešila *4*
    • Re: je to pravda???

      Co tady kua spamuješ??
      • avril1991

        Re: Re: je to pravda???

        I kdyby ,tak je to jeho věc..já bych ho měla ráda i tak *3*
  • je to pravda???

    ahojky lidičky .mám takovej problém...psali v BLESKU ,že prej DAN je teplej.je to pravda??? moc,moc,moc prosím o odpověd *9* *9* *9* *9* *9*
    • Re: je to pravda???

      Bulvár je prostě bulvár!
      Nevěř všemu co píšou v novinách. *3*
    • Re: je to pravda???

      never tomu je to pitomost noviny toho nakecaj nemaj totiz uz o cem psat tak si vymislej tak si spomen treba na ritu holoubkovou nenechala harryho na pokoji a ja bych rekla ze to jako priklad staci novinari jsou uplne stejni pisou jen to co sami vydi ve sve hlave vyfoti nekoho slavniho a pak to pouzijou proti nim. *4* *4*
  • Harry Válí

    i když jsem kluk a tež jsem Daniel tak Daniel válí je supr Hello Daniel My name is Daniel
    • Re: Harry Válí

      jo mas naprostou pravdu ale on si nepreje aby si ho lidi spojovali s harrym pottrem a taky rika ze mu to zkazilo detstvi ale mohl by to brat z jine stranky navic bude se zivit jako herec to se nestava kazdy den *15*
    • Re: Harry Válí

      no to bylo teda působivé:D *1* *1* *1* *15*
      • Re: Re: Harry Válí

        že jo
  • sem se do něj zbláznila

    je to moc klášnoučkej kluk *14* *14* *14* já jenom když ho vidím ,tak se mi na něj zbíhají sliny *14* *14* mocinky moc ho láškujuuuuuu.. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* a těm kdo se Dan nelíbí tak sem chodit nemusí.a jestli si myslí,že sou zajímaví,tak nejsou...nevim jestli to je závist,ale asi jo.a kdyby,vy byste toho tolik nedokázali ,co on. *15* *15* je t osuper človíček.moooooooooooocinky tě láskujuuuuuuuuuuu ale moooooooooc.si klásnej . *14* *14* mě z tebe pprostě přeskočí *15* *14* *14*
    • Re: sem se do něj zbláznila

      Promiň teď je v kurzu Cedrik *14*
  • jj

    a je praví no určitě není, ale jinak je žůžovej *15* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit