Přejít na výpis diskuzí

Daniel Radcliffe

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejlepší :)

    Dan je prostě naprosto úžasnej kluk a herec *3* žeru hoooo *14*
  • skryté kouzlo

    Dřív se mně hrozně moc líbil ale teď sem si ho asi trochu okoukala.Ale stejně furt patří mezi moje oblíbené herce.
    Na Danovi se mi líbí že není nějaký typický krasavec(jako třeba Leonardo Dicaprio nebo Brad Pitt kteří mají vyloženě hezkou tvářičku od mala)ale stejně v sobě má něco že dokáže člověka okouzlit(nebo alespoň mě určitě) *14* Tak mu přeju hodně dobrých filmů aby ho všichni neznali jenom jako Harry Pottera. *13* Jinak fakt fakt moc úžasnej *14*
  • Daneček

    Ahojky Danečku!!!!!!!!!!!!!! Mám tě moc ráda a už se těším na 6 a 7 díl Harryho!! Doufám že budeš točit až do konce jinak to nebude ONO!!!!!!!!!! Jsi skvělí, krásný, úžasný, báječný.....atd. MILUJI Tě!!!!!!!!!!!!!
  • good

    je to dobrejj herec a poste good ...knihy sou taky dobry a sedmičku stu asikk po3 a porad tam najdu neco new ..ted sem ho videla v jednom filmuu a bylo to good *15*
    • nika1979

      Re: good

      ahoj lili čauky ........ dan r. jesuper
      viděla jsem serial několikrat v. tv nej serial aj herci *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Dannnny

    Hele je suprrr,ale je pekne nafokanej a v divadle dele striptyz. *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *9*
  • Super

    Daniel je vážně moc dobrej herec a málokdy se stává že film má 5 dílů a každý je lepší a lepší!!!Knihy jsou taky výborné a relikvie smrti je bomba!!
    • Re: Super

      o cem je 7?? sem jeste necetla:-(
      • Re: Re: Super

        Tak přečti a uvidíš *1* *4* .
  • harry

    Daniel je naprosto súpa herec.Nejlepší je knížka Harry Potter a ohnivý pohár,princ dvojí krve a určo bude super relikvie smrti
    *13* *3*
  • Dan

    tak já se straaaaaaaaaaašně těšííím na pottera 6 první knížka kterou jsem přečetla celou *1* nn kecám *1*
  • Lawuju mooooc, mooooc....!!!

    Danny je upeeeee nejlepsi, ale hlawne nejhezci...!!! Jeho filmy upeeee zeru a ty knizky znam nazpamet, proste fakt nej... *14* *14* ......moc, moc ho lawuju... *14* *14* Skoda jen ze je taaaaak daleko.... *9* *9* *9*
    • Re: Lawuju mooooc, mooooc....!!!

      AHa... Takže kdyby nebyl tak daleko a bydlel by přímo vedle vás, tak bys k němu přišla a řekla mu: I LOVE YOU!
      To by bylo trochu trapný...
  • holkam

    stejně nechapu jak ho mate rady když ho ani neznate.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kdyby nebyl slavnej tak tu dvě třetiny nejsou jasny!!!!!fakt ujety
    *7* *15* *13*
    • Re: holkam

      to mas celkem pravdu ale co ty vis za cas by se ve filmech objevil tak jako tak jeho sen je byt hercem jenom pro zajimavost si asi 100 let za opicema
    • Re: holkam

      Jo tak jako tebe nikdo nezná.Staň se slavným a oblíbeným a taky po tobě budou možná šílet jestli stojíš jen trochu za to a nejsi takový pako(narážka na tvoji přezdívku). *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit