Přejít na výpis diskuzí

Daniel Radcliffe

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mladý talent

    Daniel je vskutku dobrý herec,dříve jsem film s Harry pottrem nenáviděl,ale ted se mi docela líbí,at se mi líbí nebo ne,je opravdu jedinečný a brilantní.Knihu jsem nečetl,ale filkmů s Harrym jsem viděl už 5.
  • harry

    Ahoj hledam foto nebo tapetu harryho prosim napiste mi na tento e-mail:malkovawendy@seznam.cz.MOCKY DEKUJU *4* *1* *3* *15* *5*
  • harry

    Hello Harry how old are you???????I love you very much!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: harry

      jemu 19 *3*
  • prosbička

    ahojky,chtěla bych se zeptat jestli někdo nevíte nějaký email nebo něco kde bych si mohla napsat o autogram....
  • jen názor

    Sice jsem neviděla ani jednoho Harryho, ale Daniel je fakt kus chlapa...na fotkách s tím koněm je fakt hodně sexy...tím u mě teda sakra zabodoval....:) *4*
    • Re: jen názor

      kam si dala oci???????????
    • Re: jen názor

      Jo jo vazne sexy na tech fotkach jooo *1*
  • Je super!!!

    Daník je skvělej herec a bezva kluk!Vůbec není namyšlenej a kdo říká,že jo,tak mu jenom závidí!Jste ubohý,vy kdo ho nesnášíte!!! *9* *10*
  • H+G, R+H

    mě se Ginny k Harrymu hodí a jsem ráda že i Ron s Hermi jsou spolu *14* bylo to jasný od začátku, že spolu skončej *4* a jinak chci říct že Dan je fakt sympaťák a dobrej herec *14*
  • hele

    tak je tu někdo *3*
  • ahoj

    ja jsem ráda že ron miluje hermionu *3*
    • Re: ahoj

      Harry *7* jj přesně Ron se k Hermioně hrozně hodí óóóóóó a Hermiona ho ochraňuje *14* *14*
      • Re: Re: ahoj

        jj asi tak a navic jejich vztah je docela sranda . Ron je nešika a Hermiona ... taková šprtka *1*
    • Re: ahoj

      jj já taky pač Harry a Hermiona mi nějak do sebe nejdou *13* ale zase naopak nechci aby se dal Harry dohromady s Ginny to už radši s Lenkou *14*
  • ahoj

    *3* ahoj máte rádi herryho a hermionu
    nebo rona *15* *7*
    • Re: ahoj

      hrozně miluju dannyho a nesnáším rona *14* *14* *14* *14* *5* *1* *1* *14* *14*
    • Re: ahoj

      máte *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit