Přejít na výpis diskuzí

Daniel Radcliffe

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kejsinka

    Líbí se mi tvá otázka, jestli milujeme Dana nebo Harryho, ptž znám spoustu fandů HP,který když viděi Dana v jiný roli, tak ho jaksi zkritizovali. Každopádně jsem zvědavá, jak bude pokračovat ve svojí kariéře dála a doufám, že hned po natáčení toho válečnýho filmu si odpustí ten hroznej knírek, ve kteram se mi vůbec nelíbí. Jinak zdravim všechny FANDY.
    • Re: Kejsinka

      jj to souhlasím ale mnoho lidí si myslí že miluje Dana přitom ho vůbec neznají a porovnávají roli HP s jeho životem . Neříkám že já nejsem jiná *4* pač kdo vlastně Dana zná ? Rozhodně nikdo z ČR a stejně se najde hodně lidí kteří ho milují *14* *3* *1* *1*
  • gggg

    ON JE TAAAAAAAAAK SEXYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY YYYYYYYY avim jeho adresu!!!!!!!!!!!!!
    • Re: gggg

      neznáš dannyho adresu ,pokud jo napiš jí na tuhle webowku moooooooooooooooooooooooooooooc jí chci *14* *14* *14* *14* *8* *8* *8* *8* *8* *15* *15* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • help me!!!

    help me!!!! fakt suuurne vas prosiim neviete jeho adresu alebo aspon niake p.o. box ???? pleaseeee pomoooc!!!!
  • Dan - Harry

    ahoj fanoušci ... Musím se přiznat že se mi Dan moc libi a nefim co k němu citim ale my všichni by jsme si měli uvědomit koho vlastně milujeme ... je to Dan a nebo Harry ??? *7* papa *14*
    • Re: Dan - Harry

      jsou to oba *10* *10* *10* *13* *13* *13* *13* *5* *16*
  • Dan

    Daniel je uplně nej....Jsem byla v kině na HP 5 a zahráli to všichni uplně suprově *14*
    • Re: Dan

      to jo ja tam byla taky *3*
  • je to divné

    nezda sa ti to zlastne, ked si povies...bude moj?? ja som sa nad tym zamyslela...vies nieje lahke niekoho lubit...ale ked uz lubis je to ako sen...lenze...ked lubis herca ,ktory je svetoznamy a do ktoreho je urcite zalubena kazda tretia baba na tomto svete, je tazke si to priznat ale je to tak, ako ho zaujat aby si ta vsimol a zalubil sa do teba???co treba urobit aby bol tvoj???urcite si kazda z nas mysli, alebo skor dufa, ze caka len na nu..lenze v toto dufa vela dievat. ktora tento suboj nakoniec vyhra???kttora bude ta stastna dusa???ja som si toto uvedomila az po jednom sne , ktory mi ukazal oc by sa stalo keby som ta dusa bola ja...takyto sen sa urcize snival kazdej jeho obdivovatelke...lenze mne ukazal ze nestaci len obdivovat....musis aj nieco urobit preto, aby prave tvoj list alebo nieco ine skoncilo v jeho rukach a aby si ty mohla vkrocit do jeho domu ako jeho dievca..ja som sa nadeje vzdala...budem len ticho milovat a priat mu stastny zivot... *9*
  • naj krasnejsi chalan

    dan ja najuzasnejsi chalan...je skvely *14*
    je krasny *14* a je.....proste brutalny chalan!!!!!!!!!!!! *14*
  • ......

    dan je najlepsi chalan na svete....je uplne super a naj ... *4* !!!!!!!!!
    je krasny *14* !!!! uzasny totalne super *15* aaaaaaaaaa....ja ho zboznujem cmuki *14*
  • totalny brutalny dan

    sje uplne uleteny chalan a takisto aj filmi o HP su super.....je fakt naj...
    *3* suuuuuuuuuuuuuper *15*
  • *6*

    Ja Ťa zobožňujem. Si zlatý!
    *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit