Přejít na výpis diskuzí

Daniel Radcliffe

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejlepší film je Harry poter ale štvou mě , protože v knížce je tam to ho víc. Lidi nevíte kdy má výjít 7 *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Harry

      Myslím že Harry Potter 7.by měl vyjít někdy v březnu ale nejsem si naprosto jistá. Doufám ale že to bude co nejdříve. Ráda bych si poslední díl přečetla.
      • Re: Harry

        To nebude poslední díl, protože w sedmičce Potter neumře a myslim, že Rowlingowá to bude chtít ukončit smrtí;)
  • je super *14* *14*
  • ---------------------

    Neumím si představit kdo jiný by hrál Harryho.Nikdo by už nenapodobyl a nestvárnil Harryho tak jako Daniel,tak doufám že Daniel dohraje všechny zbývající díly Harryho Pottera.
    • Re: ---------------------

      Původně měl hrát Harryho Pottera Liam Aiken, ale neuspěl z toho důvodu, že nebyl z britskýcjh ostrovů. Škoda.
    • Re: ---------------------

      to mas teda pravdu moc ho mam rad a dival sem se na vsechny jeho dily
  • Daniel Radcliffe

    Je to prostě super Harry!!! *14* *4* *3* *14*
  • Vy ste degenti.. :D:D Vite.. on je totiz z Anglie tak asi si tady to bude cist a za druhe asi cesky uz totalne ne.. :D Woe mozek zapojit... a ty vase texty co sem pisete fakt jsem se zasmala... *15*
    • Re:

      souhlasim *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *16* *8*
  • to Lucka Dane ja tě miluji vod tý dobi co sem tě poprvý viděla!Každý den se mi zdá že máme 3 děti !nejdřív jsme měli holku a pak dvojčata!!!!!!!!!! Fakt pěkně trapnýýýýýýýýýýýýýýý si mzslíš že to bude číst???????? *1* *1* *1*
  • ffffff

    to si jako myslíte,že to bude číst?jste trapný!!!! *15*
  • Milujitě

    Dane ja tě miluji vod tý dobi co sem tě poprvý viděla!Každý den se mi zdá že máme 3 děti *14* *14* *14* !nejdřív jsme měli holku a pak dvojčata!!!!!!!!!!
    • Re: Milujitě

      V tomhle ti nepomůže Dan,ale psychiatrická léčebna...Bože...Ve zlatejch stránkách je dost čisel... *9* *9*
  • miluju tě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Je úplně úžasnej a proto je mi fakt líto,že se v Praze nebude natáčet Harry Potter *16* *16* *16* !!!!!!! *10* *10* *10* !!!!!!!! *5* *5* *5* !!!!!!!!! *8* *8* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *14* *14*
  • nevíte náhodou jestli má sourozence? Nikde jsem se o tom nedočetla *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit