Přejít na výpis diskuzí

Daniel Radcliffe

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jseš skvělej

    Jsem tvoje velká obdivovatelka líbí se mi jak hraješ a tvé ftipné hlášky při royhovorech.Pa Pa Katka
  • mám tě ráda

    mám tě moc ráda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • milujitě

    Ahoj Dane já tě hrozně moc miluju *14* *14* *14* !!Já ti ná píšu moje číslo na mobil je:732918777!Můžeš mi na psat sms nebo mi zavolej *8* !!!!!!!!!!budu se těšit tak pa!
    • Re: milujitě

      tak co uz ti napsal nebo zavolal
  • Hej, ten kdo napsal, že mu ty ostříhané vlasy nesluší, je asi slepý... Ne dobře, beru to, ale mu prostě sluší všechno *4*
  • Je moc moc pěknej ale kvůli němu se svět nezbořil.Jsou i jiní kluci ne? Kdyby se neojevil v televizi a v Herrym Potterovi tak o něm nikdo nevi.Takže se holky pořádně koukněte kolem sebe třeba se někdo nejde ne?? tak papa *7* *7* *15* *4* *14*
  • V Ohnivym poharu jsi strasne hezkej, *14* *14* *14* *14* nechapu proc ses nechal tak pitome ostrihat!!!!!!!!!!!!! *7* *7* *7* *7* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Pro Lenku Torčíkovou

    Šmarjá, holka, nauč se česky!
  • hmhmhmhm

    fakt na živo vypadáš super Já se těším až tě znovu uvidím, *14* *15* *14* *14* doufám, že tě zase v Lodnýně potkám *7* *4* *5*
  • Dane jsi nejlepší *14* *4*
  • Prebudenie

    ak si baby (mozno aj chlapci) myslite ze sa s nim niekedy stretnete, alebo ze s nim nahodou budete chodit, tak ste na velkom omyle. Radsej nanho zabudnite. Viete kolko takych dievcat je? A to iba v Anglicku. No myslim ze kazda mate sancu asi tak jedna k trom milionom.Ahojte:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit