Přejít na výpis diskuzí

Daniel Radcliffe

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady je víc takových lidí, teří právě utekli z blázince, ne? Proč by se Dan učil naším zapadlým jazykem???? *9* *9*
  • *9* *15* *15* Tak to je fakt hustý *15* *15* *9* *9*
  • dobry kamaraddan

    Dane jestli si budes tyhle zpravicky cist/ctes tak si o tom nic nemysli ty co o tobe pisi hnusny veci *9* tak jenom zavidi stoho si opravdu nedelej,jo jo jo kdyztak si nekam sedni a koukej se na TV treba na ocko jo,jo...a ty mluvis cesky nebo anglicky???????odepis mana pozdravuj ostatniiii
  • Pro Payge

    *4* *4* *4*
  • Pro kotě

    Tak to se nedivím...to byl asi někdo zfetlej :o) Ten příspěvek co jsem psala měl být taky ještě pro někdo jiného myslím pro ,,l,, Ale to bylo fakt ujetý *9*
  • pro Payge

    V poho ale me to proste nastve kdyz nekdo pise takovy kraviny.
  • Ahoj, tak to usím s tebou souhlasit.. Toto se přehání, ale nemusíš tady nadávat,jo? Toto je jen a můj ázor, tak doufám, že s nezačneš navázávat i do mě *14*
  • Daniel sem sice nepojede, ale může mít snad každý nějakého idola a jde i další. Daniel má hodně fanoušků ale není jediný. Vy máte zase jiný fanoušky, tak si to přiznejme, že tahle diskuze je trapná! *8*
  • pro I

    Můj člověkkk přesně takk *1* *1* *1* *1* *1*
  • ja nechapu co řešíte stejne na vás sere *5* *15* *5* je sice hezkej ale urcite se nezajima o nejaky potrhli socky jako jste vy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit