Přejít na výpis diskuzí

Daniel Radcliffe

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Štve tě to,no jo no ja zato nemůžu,že mě si nepadla do oka *1* *1* *1*
  • pro dana

    Naprosto s tebou souhlasim,si muj clovek *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • dan

    Jo a ještě něco:jestli si myslíte, že sem budete psat anglicky, tak to jako je pěkně trhlý a trapný. vy si opravdu myslíte, že by se sem mohl dan dívat. vy jste ale ubožačky. ten má jiné starosti.
  • dan

    Já nechápu, proč tady někdo píše, jak moc ho miluje a jak je dobrý v posteli. Nikdo to nemůže vědět, jelikož je ještě panic. Takže ty, které se třeba vydávají za Emmy, tak do ní máte daleko. A to by byla fakt velká náhoda, kdyby se tu Emma, na tyto stránky dívala. Mě se taky líbí, ale já vím, že by se neobtěžoval s nějakou holkou z česka. Takže si ty keci nechte a svoje výmysly si taky nechejte pro sebe. Protože na ně tady není nikdo zvědaví. Jo a kdyby náhodou se vám dan ozval, tak to nezapoměňte hned napsat. *13*
  • Obrázky

    Prodám nebo vyměním doopravdy početnou sbírku filmu H.Potter.Já sbírám Liv Tyler,Keiru Knightley,Kirsten Dunst,Mirandu Otto,Kate Beckinsale,Cate Blanchett,Jenifer Aniston a Natalii Portman.Tak pokud máte zájem... *3*
  • Je úžasnej!!!!!
  • Lado!!!!!!!!!

    Dan je nejlepší kluk na světě *16* *16* *5* *5* ja mu napsala dopis a on mi odepsal,že jsem asi fakt milá a hodná *4* a poslal mi hned dvě fotky s autogramem *15* *15* *15* *15* *1* *1* *1* *1*
  • Dan je nej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Dan je nejlepší herec na světě *3* .Nehulí a nebere drogy a hraje v super filmu *4* .
  • *14* I love daniel Radcliffe!! *14* He is pretty and he has lovely hard but i don´tknow him! *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • +++

    ahojky jen sem tady proletěla některý vzkazy a narazila sem na to že někteří z vás chtějí Danovu adresu a email tak kdo chcete tak mi napište...mam ji...ahojte všeci FANDOVE Harryho *14* ja psobně sem mezi vama *3* tak PAPÁ a napište..pokud budete chtít.. *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit