Přejít na výpis diskuzí

Daniel Radcliffe

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Boží!!!!!!!!!!

    I LOVE DANIEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • láska

    daniel je moje láska, naprosto ho zbožnuju..........je prostě nejjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!
  • Míša

    Je úžasný,klášný a naprosto fenomenální!!!!! Já ho prostě žeru!!!!
  • A ty Barčo tu nekecej jen se strpňuješ pro tvou informaci. CHUDĚRKO JE MI TĚ LÍTO.
  • Daneček je božskej a ti kryplové co semnou nesouhlasí tu nemají co dělat.''At' jděte do prdele ,nesaháte mu ani po kotníky,,.
  • Jo supr by to bylo,ale naposledy sem četla,že se tu točit snad nebude...jo a Hanko-tady ti Dan asi jen těžko odpoví...:)
  • jeto pravda žě Harry Potter Fénixův řád se bude točit v Praze????????to by bylo supr
  • kachnicka

    Harry je jen muj malej kocourek strasme ho žeru
  • jsem do ňho šílená!!!!!!!!nemáte jeho číslo nebo m@il???????
  • Harry Potter

    Ahoj Já jsem Hanka chtěla bych vědět jestli už točíte Harryho Pottera a princ... Máš vůbec čas na normální život a jseš rád že jsi takový jaký jsi? Měj se dobře a doufám že natočíš co nejvíc filmů ahojky
    • taniskaaa

      Re: Harry Potter

      hele,je mi moc líto jestli se tě nějak dotknu,ale seš fakt tak blbá a myslíš si,že nemá nic jinýho na práci,než lízt na český stránky,a sledovat,co o něm píšou jeho fanynky??? a ještě k tomu,proč si to napsala česky??!!! kdyby sem někdy přišel( což nepřijde... )tak by si najal určitě překladatele aby mu to tady luštil... ach ta inteligence!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit