Přejít na výpis diskuzí

Daniel Radcliffe

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hello! I'm Emma Watson. You have got a truth knock off with Daniel is super.Bye bye ducks. EMMA
    • Re: WTF

      Im sure you are not Emma Watson *1*
  • PRODÁM DVD sadu Harryho Pottera

    Prodám sadu 3 DVD Harryho Pottera. Obsahuje filmy: Kámen mudrců, Tajemná komnata, Vězeň z Azkabanu. Nepoužité, nerozbalené. Cena: 1000 Kč (poštovné v ceně) Zájemci pište na Morrison1@seznam.cz
  • Máte někdo adresy představitelů Harryho Pottera???

    Ahojky lidičky,máte někdo adresy představitelů(Harry,Hermiona,Ron)Harryho Pottera???prosím napište. díky
  • joooooo

    jo maš naprostou pravdu!!!!!!!!!!!!!!
  • k sežrání

    holky kdo chce o něm pokecat neni problém napište!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Je prostě boží

    Poprvý když sem se koukala na Harryho Pottera tak sem si řikala že je to obyčejnej film ale když sem se na něj koukala po druhý tak se mi strašně zalíbil a ted se na něj koukam každý den a sem do něj strašně zamilovaná nikdy se mi nikdo tak nelíbil jako on!! Ja ho prostě žeru!!!!!
  • Supéér!!

    Nemůžu pochopit proč ty lidi,který Dana nesnesou sem vůbec lezou,Vždyť je uplně Supéér!!
  • Miluju ho :o)

    Je nejlepší na světě miluju ho je božíííííííííííííííííííííííííííííí
  • Daniel je nejlepší mám ráda jeho filmečky nebo-li Harry Potter a..... 4.díl se jim fakt povedl je úžasnej tam je nejvíc sexy
  • nejnejnejnejnejnejnej sexy pubertak

    dan je fakt uzasnej,nikdyjsem nevidela lepsiho.A jestli se vam nekterym nelibi,tak to sem nemusite vubec psat. NAS TO TOTIZ NEZAJIMA. A navic s Emmcou Watson nic nema. Jestli se vam opravdu libi,musite brat ohled i na nej a jeho city k Emme. Ja jsem se uz taky smirila.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit