Přejít na výpis diskuzí

Daniel Radcliffe

OSOBNOST 31.12.2006 
631 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo a sem ADULKA né ANDULKA jasný!?ani číst neumíš...Tebe by si Daneček TĚŽKO všiml....o velkých prázdninách letím do USA za rodinou,kterou sem ještě neviděla..uplně se už těšim...papap
  • To mysliš jako MĚ???(Barčo?)tak jestli TY chodiš s DANYM tak já su prezident USA!!!!!!!! hahhahahahahahahahahahahahahahahahahaha=))))) ! ! jo a AMERIKA se píše měkké Í !!!! "ach ten češtin...."
  • daniel

    prosim sežeňte mi adresu daniela radcliffa prosssim
  • love

    love me tender, love me sweet................. 54554
  • Jo holky málem sem ZAPOMĚLA!!!!!!!! Jestli chcete vidět další fotečky Danečka,které nemají tady na osobnostech..tak si najeďte na WWW.PROFIMEDIA.CZ -v pravo je vyhledávání osobností tam Danečka napište...sou tam skvělý fotečky(aj tý krávy Watsonový...)jestli budete chtít pokecat tak mi napisejte...papa
  • Daneček

    Danielek je ten nejkrásnější,nejlepší,nejrostomilejší tvoreček na světě a mám ho moc moc RÁDA holky...=))) ! ! !
  • Všechno nej k svátku Dane!!!:)
  • emma a dan

    daniel je uzasny,pekne,mudry.....................ja ho lubim....volam sa emma watson........
  • Daniel je největší kořenˇna celém světě.Mám oči jen pro něj i kyž vým,že pravděpodobnost že bych se s ním někdy seznámila je 0
  • láska

    Dlou nic neříkal a tvrdil,že je sám...Ale ve skutečnosti má hvězda potterovských filmů přítelkyni!Jmenuje se Amy Byrne a je o sedm let starší.Šestnáctiletý Daniel se s Irskou Amy seznámil vloni během natáčení.Domácí Amy Byrne potvrdil,že mladý herec ji už několikrát navštívil doma.Amy pracuje v Londýně jako kadeřnice a ani ona,ani Daniel vztah nepotvrdili.Tohle je článek z Brava když jsem si to přečetla byla jsem naštvaná,ale lásku američana neovlivníte.Mám Dana strašně ráda a mám o něm vše co se dá,když vydím a slyším něco o Harry Potterovi hned když mám peníze tek jsi to jdu koupit. I LOVE YOU DANIEL.Je to sexi kluk.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit