Přejít na výpis diskuzí

Dara Rolins

OSOBNOST 31.12.2006 
465 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všem Dařiným fanouškům

    Ahoj! Založila jsem si blog o Daře. Tak se kdyžtak koukněte a přihlašte se do fanklubu. Budu moc ráda.
    Jo a adresa je www.darinkarolins.blog.cz
    Díky, Bela

    Darinko, drž se, musíš to zvládnout!!! Držíme Ti palce! *4*
    • děkuji ti moc že si tzen blog založila *3*
  • TO ZVLÁDNEŠ !

    Darčo, spousta lidí Ti posílá sílu a energii, abys zvládla velmi těžkou životní situaci, myslím, že nikdo, komu se nepřihodilo nic takového to nedokáže pochopit, ale pravda je taková, že nikdo nevíme, kdy nás to také může potkat, hodně, hodně síly, a nezapomeň, že máš kolem sebe spoustu živých, kteří Tě potřebují a mají rádi *4*
  • Darinko

    Tak a je to tady chudinky dcery a zdrcená vdova plakaly jak peníze nechtějí že jim to tatínka a manžela nevrátí....to je pravda tak proč teď chtěj 10 mil???Koupí si snad nového?
    Darinko věřím že vše dopadne ve váš prospěch a že povedená rodinka utře lusku. *3*
  • Sílu oběma stranám

    Rodině zemřelého přeji upřímnou soustrast, Daře sílu a kolem sebe lidi, kteří ji podrží ne v zrovna lehkém životním období.
    • Re: Sílu oběma stranám

      TAKÉ SE PŘIDÁVÁM SE STEJNÝM PŘÁNÍM !!! *5*
  • Jsme stebou

    Paní Darinko vím že je to težky co se stalo ale ta rodina se doufám spamatuje a pochopí že zato nemužeš,vím že tam maš malou učas ale jeho tělo selhalo jinak a ne ti si ho nezabyla!!§ .Ať si říka kdo chce co chce .Naše rodina stojí za tebou a držíme ti palce. Vím že je to strašně težky ale maš tu ceru krásnou která tě střašne potřebuje tak se drž. Tak Neschledanou Kaťa Králová *4* Rodině zemřelého přeju upřímnou soustras.
  • PŘÁNÍ K NAROZENINÁM

    DÁRINKO VŠE NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM!!!
    JIŘÍ
    *4* *4* *4* *14* *4* *4* *3*
  • Nejlepší zpěvačka...

    Dara je nejlepší zpěvačka na světě!!! *14*
  • Darinko, jsi nej!

    Milá Darinko, vím že to teď musí být strašné... Je mi Tě strašně líto.Bohužel se takové věci stávají a nedá se s tím nic dělat. Prosím Tě hlavně buď silná a pokus se s tím vyrovnat i když je to těžké... Věř, že všechno bude zase dobré. Jsem na tvojí straně a vždycky budu. Jsi pro mě navždycky nej zpěvačka!! *4*
  • cffv

    hmm..ta rodina jsou nějaký pěkn svině co chtějí oškubat celebritu zviditelnit se a dělat hrozné chudáčky a myslí si jak jsou tím zajímavý!!
    Z takových lidí je mi špatně *9*
    • Si P Í Č A ! *16*
    • Re: cffv

      Souhlasím *10*
  • DRŽÍM PALCE...

    DARINKO,
    DRŽÍM TI PALCE !!! GEORGE
    PS-ODSUZOVAT DOPŘEDU JE ŠPATNÁ VLASTNOST !!! *9* *9* *9*
    • Re: DRŽÍM PALCE...

      nikdo neodsuzuje dopředu ! To není její první nehoda !!! *8* *8*
      • Re: Re: DRŽÍM PALCE...

        doufejme že k dalším nehodám už ale nedostane příležitost !!! *8* *8* *13* *13*
        • Re: Re: Re: DRŽÍM PALCE...

          f nebo vc apod. jak se dál ještě podepisuješ už nevím , ale jedno vím jistě, že ta tvá škodolibá radost z neštěstí druhých se ti v životě jednou dost krutě vymstí!Boží mlýny melou pomalu a jistě...
          *9* *9* *9* *8* *10* *8* *9* *9*
          • Re: Re: Re: Re: DRŽÍM PALCE...

            přesně tak.........spíš si myslím, že už se vymstilo, proto tak ubližuje jiným.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit