Přejít na výpis diskuzí

Dara Rolins

OSOBNOST 31.12.2006 
465 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přes postel se dá dostat všude!

    A to je její případ, ale jak dlouho to bude pokračovat než všichni ti debilní chlapi zjistí, že je Dara jen využívá?????????dobře jim tak, at platí!!!!
    • Re: Přes postel se dá dostat všude!

      přes postel se dá dostat všude,u kterékoli zpěvačky by to bylo možné,jen u Dariny ne a proč?V době,kdy začala zpívat,jí bylo 10 let a v té době by nebylo možné,aby se někam dostávala přes postel,mimo to,má vynikající hlas a talent,je velmi inteligentní a má velmi příjemné vystupování,proto ale ještě nemusí s každým lézt do postele
  • DARINKO JSEM S TEBOU...

    DARINKO DRŽÍM VÁM PALCE !!!
    JIŘÍ
    *4* *4* *4*
  • 1.majushka.1

    No .. No ..

    Není špatná *15* Ale nejsem fanda, ale jinak hlas špatnej nemá, písničky občas taky super, takže .... *4*
  • Držím palce

    Milá Darinko.Zlé věci se nám Bohu žel stávají a dějí.Buď prosím silná.Vyplač se,proklínej třeba tu strašnou chvíli, jen prosím věř, že vše špatné pomine!!!!
    Moc na tebe myslím, chápu jak Ti je, a je mi to hluboce líto maličká. Jen prosím
    myslí nepropadej zoufalství.Máš dítě a báječného muže.Maličká prosím buď silná.
    Ano je to tragédie, změnilo to životy všech zainteresovaných, ale bojuj.Jsi báječná ženská,bojuj a hlavně věř, že vše se uklidní a urovná.S láskou Anna1305 *4* *4*
  • Podpora pro Daru

    Chcete vyjádřit Daře podporu na FB: http://www.facebook.com/groups/edit .php?edit_members&gid=1146322252556 62#!/group.php?gid=114632225255662& ref=mf
    • Re: Podpora pro Daru

      Jasně! A ještě taky tady: http://www.facebook.com/?ref=logo#! /pages/Afera-Dara-Rolins-Stojime-za -tebou/134612296570675?ref=ts
      DÍK Y VŠEM CO DARU PODPORUJÍ!!!
  • nikynka17

    lituju tě

    hele dejte jí pokoj ty co jí tady nadáváte a ať dostane trest nebo co tady všechno říkáte já vím že je to blbý když někoho někdo zabije ale ona je chudák ona může se psychycky zhroutit nebo může taky umřít když bude furt brát ty prášky na spaní jako ta rodina nemá právo jí takhle vydírat (10 mili. korun) a ty dcery toho chlapa podle mě jsou největší krávy na světě chtějí aby šla do basy na doživotí jako kdyby to udělal někdo jiný kdo není celebrita tak se o tom ani nic neřekne. zhubla 7 kio nevypadá moc dobře podle mě by potřebovala trochu podpory jako já jsem na její straně než na tý rodině.Jako nemusí jí vydírat *16* *8* *13* *9*
  • Daruška,je pěkná děvuška *14* Umí nádherně *3* (Tanyny-hihi *1*) Je prostě IN!
  • no právě zabila člověka a propustili ji jen kvůli toho že je slavná
    • hurvinkovamorticie9

       onaho nezabila on se tam připletl  na kole  tak ho zabila ale nechca😍😇😇☺☺☺☺☺☺

  • lenkaadarinka

    jsi nejlepsi

    Darinka je nejlepsi na svete...Darinko jsem tvoje nejvetsi fanynka..a budu navzdy *14* *14* *4* *4*
  • kikines

    dara

    Hejik nevím co tady všichni máte, je prawda, že moc dobrá zpěvačka to není, ale zpívá docela hezky to že má plastiky vám všem může bejt jedno, můžete říct kdo slavnej nemá aspon' 1 plastiku ?skoro nikdo a čím dál víc lidí i z těch finančně slabších mají plastiky nosu nebo poprsí, to je jedno *10* já si taky nechám udělat plastiku a nikdo mě nebudu proto považovat za umělinu !jste hrozně dětinštní když někoho nemáte rádi tak si to říkejte komu chcete,ale nemusíte tady všechny (aspon' fanoušky)otravovat... *13*já nevím fakt připadá mi, že jsou lidi čímdál tím blbší
    • hmontanah

      Re: dara

      tak hele ty chytračko!
      Dara nic neznamená a ty se nauč psát!!


      1.chyba: a nikdo mě nebudu proto považovat
      Co si tim myslela?

      2.chyba: blbší---- nemělo to bejt blbější??


      Je vidět, kdo tu je BLBEJ!!!!!!!!!! *13*
    • Re: dara

      Naprosto s tebou souhlasím!! *5*
    • Re: dara

      no ty ses najaka chytra *10*
      • kikines

        Re: Re: dara

        vadí ti můj názor ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit