Přejít na výpis diskuzí

David Boreanaz

OSOBNOST 31.12.2006 
276 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • david

    Celé jméno je David Patrik Boreanaz, tak to tam někdo dopište.
    Jinak je to ten nejnádhernější chlap, má pronikavý a hypnotizující pohled jako pravý upír a když hraje ve Sběratelech tak je tam taky dost přesvěčivý.
  • Kůstka

    ahojky lidičky já Davídka taky uplně zbožnuju...jestli by ste chteli muzem zalozit spoluzaky a tam si o nem kecat prosím pište na k.u.s.t.k.a@seznam.cz papaaaaa a pište *4*
  • Davidek

    V hotelu v Las Vegas mi na chodbe pozvracel triko, mam ho doma porad schovane v igelitove tasce (zapacha to), nechci ho vyprat, jsou to prece zvratky od slavne osobnosti. *4* *14*
    • Re: Davidek

      a tohle ti nekdo veri????
  • Boreanaz

    Ahoj, nevíte někdo, jak se vyslovuje jeho příjmení? Napadá mě "borenaz", ale nevim, no...
    • Re: Boreanaz

      ahoj, zní to jako ,,Borianaz" *3*
  • I Love David

    David Boreanaz je ten NejNejNejkrásnější a Nejúžasnější člověk na světě, je to opravdu krásný chlap...a ty jeho svaly, hmm!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Angel

    Je prostě DÉMONICKEJ!!!!! a k sežrání, jinak se to nedá říct!!!! *4*
  • Prostě nejsladší!!!

    je to mocinky náááááááááááááádddddd dddddhernej upírek *14* *14* ach jo...já bch taky chtěla být Buffy.....a nebo si s ním zahrát alespon ve sběratelích kostí:( *14* je prostě ůůůůžasnekja k sežrání!!! *14*
    • největši fanynka davida boreanze

      no on je tak sladkej nejhezčí chlap na světě ti češi jsou tak mizerný ale ti američani apod.jso skvělý ale hlavně sexy. *4* jáho tak miluju já se koukám jaždy den na jeho seriály on je tak božíííííííí. *4* *14* *14* *8*
  • Angel/David

    No... prostě... na NĚJ neexistujou slova... je úžasnej, skvělej, hezkej, charizmatickej... nebudu se tu trapně rozplívat, ale s NÍM... by mi to za hřích stálo... *4* *5* *8* *16* *14* *14* *5*
  • Neřeknu nic novýho pod sluncem - JE NAPROSTO ÚŽASNEJ, KRÁSNEJ A CHARISMATICKEJ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* A máte pravdu s tím, že by takový fešáky neměli vůbec ukazovat, protože díky tomu máme akorát depku, že bydlí tak daleko *9*
    • Re:

      máš pravdu:) jj to teda:) je k sežrání *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Boreanaz

    To že David patří mezi charizmatické herce není nutno říkat, ale i jako herec není špatný, ba skvělí. Ve Valentane je fajn, *4* a sežeňte si Bones tam je fajný. Ten týpek ví co dělá *5*
    • Re: Boreanaz

      jj ve Valentine byl upa k sežrání, to jeho tělíčko, ten jeho hrudník...wow *1* mno nemám slov a utírám sliny *14* *14* *14* akorát jsem nepochopila ten konec davidek zabíjel??? *14* *14* ale byl naprosto ůžasnej ten jeho smích, očička, vlásky..mno prostě, a ten jeho zadeček *1* *14* *14* *14* mno holky neříkejte že neutíráte sliny *1* já jo *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit