Přejít na výpis diskuzí

David Caruso

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: ?

    Náhodou, starší jsou vyzrálejší, ale krom toho, nevidím důvod, proč by se nám líbit neměl? Stejně jako se člověku může líbit sladkej dvacetiletej kluk, tak nevím proč by se nemohl líbit šarmantní a okouzlující pán středního (no dobře tak ne tak úplně středního) věku *14* ....Myslím, že je to naprosto normální *3* ...
  • film

    Holky, nevíte proč je na jeho web. stránkách o jeho filmu "Chlad v srdci" ??? Zdá se mi totiž, že jsem nedávno v TV progranu četla podobný popis filmu, snad jsme ho nakonec neprošvihli?????????????? a už byl odvysílán?????????????? No to by byl tedy malér!!!!!!!!!!!!!!
  • ?

    Ja mam 18 len ci nie som sama komu sa paci starsy chlap ci to neni divne *8*
  • Re: ?

    Skoro 21 a půl. *1*
  • Re: ?

    Bude mi 15 a David je můj oblíbený herec, nikdy jsem neviděla nikoho charismatičtějšího *14* ! Ale proč se vlastně ptáš? *7*
  • ?

    Kolik vam je let?
  • Re: hura

    Na Davida nemá nikdo. *14* Taky nevynechám žádný díl a nahrávat jsem si ji začala od začátku 2. řady. *1* Vždycky když mám čas, tak si musím aspoň jeden díl pustit. Co na tom, že už jsem je viděla několikrát. *1*
  • hura

    Nevím jak vy lidi, ale já když jsem uviděla jen upoutávku na Miami(asi tak 14dní před tím než začala),tak jsem radostí vyskočila z křesla a třikrát obletěla barák, jak jsem byla štastná.Gary Sinis je sice taky fajn borec, ale Davida mám radši.Nevynechám ani jeden díl a přemýšlím i o nahrávání.Jinak zdravím další příznivce.
  • D.Caruso

    David je vážně skvělej herec ... =)
  • x

    Uz su 4 epizody a premieru v USA ma 21.9
  • njn

    jo ale 6. řada má teprve 2 díly-prej *3*
  • Re: David

    To tedy je. *14* Mám dojem, že by ještě měli dávat Jade a Vzteklej pes a Glorie, takže se máme na co těšit. No a každý úterý to jistí Kriminálka Miami. *3* Tam je stejně nejlepší. *14*
  • David

    Holky ten je božskej co? kež by takhle davaly víc filmu s nim co? ten by teda stal za hřich... *1* *14* *14*
  • Re: Polibek Smrti

    No to je novinka... o pár řádků níž se o tom už diskutuje
  • Polibek Smrti

    Lidičky dneska dávají Polibek Smrti! *3* *14*
  • Re: Re: Mary

    A zapomněla jsi dodat, že chybí kousínek filmu. *3* Až na tu němčinu je to fajn. *1*
  • Re: C.S.I. Miami

    Nova má prozatím vysílací práva i na 4. řadu a určitě dokoupí i následujícíc řady, takře se máme na co těšit. *3* David navíc bude i v jednom díle 2. řady CSI NY a v jednom díle 2.řady CSI LV, kterou teď začnou opakovat. *14*
  • Re: C.S.I. Miami

    Nemá len 3 rady ma ich uz 6
  • C.S.I. Miami

    Jsem strašně ráda, že v úterý konečně začali dávat třetí řadu C.S.I. Miami! David Caruso je jako Horatio Caine prostě nenahraditelný! Má úžasný charisma! A Miami mám hlaně díky němu ze všech těch kriminálek (Las Vegas, New York) zkrátka nejradši! Škoda, že má jen tři řady *9* *9* .
  • Re: Re: Filmeček

    Jo to máš pravdu jeho oči mě velmi zaujaly a tím se mi začal líbit *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit