Přejít na výpis diskuzí

David Caruso

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fotka

    Ahojky co kdyby jsme se domluvily a hlasovali pro jednu fotku ať je první 5!! *3*
  • x

    Jo je skvela uplne super
  • Re: seria 6

    6. řadu jsem sice ještě neviděla, ale o tom jeho synovi vím. Viděla jsem nějaký video na youtube. Na forech o CSI jsem četla, že 6. řada Miami je lepší než ostatní nové řady kriminálek. *5*
  • Re: seria 6

    Prosím Tě o čem to mluvíš, o CSI Miami?????
  • seria 6

    Videli ste uz 6. seriu je uplne super Horatio tam ma syna
  • Re: FIlm Jade

    Holky,tak tento film si vychutnejte od začátku až do úplného konce, včetně hudby, jeho šlechetné role a zde i jeho neupravených vlasů a řas, prostě originál k zbaštění, na tento film čekejte i dlouho do noci, je supeeeeer
  • FIlm Jade

    Neděle 21.10 - 22:55 Nova nám udělala radost a zařadila filmeček Jade *3* *14* *14* *14*
  • Re: Re: kdo to je

    Sorry, nebije...překlep! *8* *8* *8* !!!!! Pardóóón!!!!!!!!!!§ *8* *8*
  • Re: kdo to je

    Jj...taky si mimochodem myslím že Rick Yelinu nezabije...a je fakt že s tou ženskou z toho nic nebude..ALE ve čtvrté řadě se objeví Marisol, Erikova sestra a tu si Horatio dokonce vezme, ale nakonec chudák Marisol umře *9* *9* ...
  • Re: Re: kdo to je

    Moc děkuju za odpověď *3*
  • Re: kdo to je

    Ta baba co sa tam objavila budu spolu nieco mat ale potom z toho nic nebude.
    A Rick myslim ze Yelinu nebije ale tiez mi pripada nepravdepodobne ze by si ten monokel sposobila nejakou palicov
  • kdo to je

    Zdar lidi chtěla bych se zeptat:teď v tom posledním úterním díle se tam objevila vedla Horatia nějaká herečka,která s ním měla jít na večeři.Hrála tam prvně a nebo už se tam někdy objevila.Myslím,že se tam tvoří mezi něma nějakej vztah.A co myslíte,bije tu jeho švagrovou ten její přítel.Díkec,zdarec
  • Re: V C.S.I. Las Vegas

    Máš pravdu, byl tam a vypadal fakt dobře *14* .Nejdřív jsem se na to nedívala, ale pak jsem přepla a on se zrovna představoval,tak jsem na to koukala až do konce *1* Takovej pohodář, hned bych ho brala *14*
  • V C.S.I. Las Vegas

    Tak dneska by se měl v kriminálce Las Vegas (kterou teď každý všední den odpoledne opakují) objevit Horatio, takže se těšme! *14* (Pokud jsem se tedy nepřehlídla v programu *8* *4* )
  • Re: Kriminálka New York

    tak to si myslíš ty ale podle mě je dobrá
  • Re: dotaz

    Jj,taky mi to došlo, ale zatím jsem to ani pořádně nečetla....
  • dotaz

    Ahoj holky chtěla jsem se zeptat jestly vam taky přišlo da mailu ten přivídělek za vypisovaní nakych dotazníku a přišlo to pravě tady styhle stranky tak nevim aby to zase nebyl nakej chytak, nebo nakej virak.. *9*
  • Re: film

    No tak to nevím. Nemohla bys to zkusit najít? Dívala jsem se i do starších programů a Chlad v srdci jsem tam neviděla. Pokud jsem teda něco nepřehlídla, nebo to nebylo na jiné stanici.
  • Re: Re: ?

    S tímhle naprosto souhlasím. Nikde přece není psáno, že se nám musí líbit jen naši vrstevníci. *3* A starší muži mají něco do sebe. *1*
  • Re: ?

    Takže buď v klidu!!! Sama tedy rozhodně nejsi!!! *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit