Přejít na výpis diskuzí

David Caruso

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • novinka

    Ahojky, zachytila jsem úžasný klip s Davidem na:
    tiscali.cz, pak David Caruso,web. str. 4,nadepsaná:blog.jaxx---look closer.CSI:Miami. Na obrázku klikněte na You Tube.Konečně něco poutavého a originálního a navíc s jeho démonickým hlasem, no super!!!! Tady je vidět co udělá hlas!!Slovenský dabing je v CSI Miami otřesný, ale i u nás v Černých Prachách s Alešem Jarým je to hrůza! Chválím autora web. stránky!!!
    • Re: novinka

      Tenhle klip znám,měla bych ho mít i stažený v počítači. *14* Tak kdyby ho někdo chtěl, dejte vědět. *3*
  • serial

    Od pondelka zacinaju davat na tv JOJ serial Newyorskí policajti (NYPD Blue) s Davidom
    • Re: serial

      Tak u nás na Primě ten seriál dávají už nějakou dobu, ale ty první díly s Davidem nedávali. *9* *9*
  • Caruso...=)

    David je úžasnej...A jako Horatio Caine je super, vážně.=)
  • Film

    Ahojte nemate niekto prosim vas NA dvd Body Count česky Černé prachy nemozem to nikde zohnat *4*
    • Re: Film

      Body count se v češtině jmenuje Přes mrtvoly. http://www.csfd.cz/film/16680-body- count/
      Černé prachy je název pro film Black point. http://www.csfd.cz/film/19018-black -point/
      *3* Jinak Černé prachy mám na kazetě. *14*
  • Hudson Hawk

    26.7.2007 22:05 - Nova: Hudson Hawk *3*
    • Re: Hudson Hawk

      tak to je supr už se těšim.... *3*
  • Volejte Novu

    Tak dnes byl ve Volejte Novu dotaz, kdy budou dávat další řadu CSI: Miami a odpověď zněla, že už za měsíc a po 3.řadě bude následovat i premiéra 4.řady. *14* Já už se strašně mooooooooc těším. *1*
    • Re: Volejte Novu

      Tak podle nejnovějších zpráv budou CSI: Miami dávat od 14.8. po skončení 1.řady CSI: NY. *3*
  • David

    Tak teprve včera jsem se dověděla že budou davat zase další řadu tak to je super už se moc těšim...
    • Re: David

      Ja se to dozvedela dneska. Uslysela sem v reklame znelku, podivala sem se a myslela, ze omdlim. *1* Konecne 3. rada!!! *14*
    • Re: David

      Dokonce nás už i oblažují upoutávkami - samozřejmě pouze s Davidem *14*
      • Re: Re: David

        Právě před chvilkou byla ta upoutávka s Horatiem. *14* Pak je ještě jedna s Yelinou a Erikem, teda aspoň myslím. *1*
  • DVD:mary

    Ahoj citala som ze zhanas nejake dvd s Davidom a ja ich par am tak ak by si chcela nejake tak sa ozvi.
    • Re: DVD:mary

      Ahojky, nemáš náhodou ty díly NYPD Blue, ve kterých hrál David? *7*
      • Re: Re: DVD:mary

        Nahodou presne tych 24 dialov mam ale v slovenskom dabingu
  • Palomita

    Nahodou presne tych 24 dialov mam ale v slovenskom dabingu ak ich chces ja sa ich pokusim dat nejak na dvd tak odpis ja ti dam mail sa dohodneme
    • Re: Palomita

      No tak kdyby to bylo slovensky, to by mi nevadilo. Hlavně že to není německy nebo anglicky. *1* Kdyžtak mi můžeš odepsat sem nebo na můj mail. *3*
  • BLIJU

    NESNASIM ZRZOUNY BLEEEEEEEEEE
    • Re: BLIJU

      Tak to sem opravdu ráda, že se ti nelíbí - o fanynku a konkurenci míííň *1*
      A naopak já zase zrzouny miluju, hlavně toho jednoho, ale respektuju tvůj názor a by bys měla respektovat ten náš. *13*
      • Re: Re: BLIJU

        Moc hezky napsaný, naprosto souhlasím. *3* Zrzounek je nej nej nej a nejvíc se mi líbí v Miami, tahle role mu vysloveně sedí. *14* Už se nemůžu dočkat dalšího dílu. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit