Přejít na výpis diskuzí

David Caruso

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CSI MIAMI

    Tak jak se vám líbila třetí řada?
    • Re: CSI MIAMI

      Ahoj, jsem fakt ráda, že zas dávaj Miami!!! *14* no, musím říct, že hned první díl byl dost krutej... *9* doufám, že už nikdo další neumře... *5*
    • Re: CSI MIAMI

      Mně se první díl líbil moc. Moc mu to slušelo. *14* Akorát to bylo smutný. Sice jsem věděla, že Tim umře v prvním díle, ale nečekala jsem, že hned v první polovině dílu. *9*
    • Re: CSI MIAMI

      bylo to zajimave, docela drsny, jak odstrelili jeho kolegu, delalo se mi spatne, jak mu jako ta krev tekla z pusy a jak ho v ty marnici na tom stole myli *9*
  • Vítám nového člena! :-D

    Ahoj JV, tak jsem ráda, že tu seš taky :-) *3*
  • Mary

    Ahoj nemas prosim na dvd Body count
    • Re: Mary

      Mám, ale je německy dabovaný a část obrazovky překrývá trvalá noční reklama"Flirt kino"
      • Re: Re: Mary

        A zapomněla jsi dodat, že chybí kousínek filmu. *3* Až na tu němčinu je to fajn. *1*
  • C.S.I. Miami

    Jsem strašně ráda, že v úterý konečně začali dávat třetí řadu C.S.I. Miami! David Caruso je jako Horatio Caine prostě nenahraditelný! Má úžasný charisma! A Miami mám hlaně díky němu ze všech těch kriminálek (Las Vegas, New York) zkrátka nejradši! Škoda, že má jen tři řady *9* *9* .
    • Re: C.S.I. Miami

      Nova má prozatím vysílací práva i na 4. řadu a určitě dokoupí i následujícíc řady, takře se máme na co těšit. *3* David navíc bude i v jednom díle 2. řady CSI NY a v jednom díle 2.řady CSI LV, kterou teď začnou opakovat. *14*
    • Re: C.S.I. Miami

      Nemá len 3 rady ma ich uz 6
  • Polibek Smrti

    Lidičky dneska dávají Polibek Smrti! *3* *14*
    • Re: Polibek Smrti

      No to je novinka... o pár řádků níž se o tom už diskutuje
  • njn

    jo ale 6. řada má teprve 2 díly-prej *3*
  • x

    Uz su 4 epizody a premieru v USA ma 21.9
  • D.Caruso

    David je vážně skvělej herec ... =)
  • ?

    Kolik vam je let?
    • Re: ?

      Skoro 21 a půl. *1*
    • Re: ?

      Bude mi 15 a David je můj oblíbený herec, nikdy jsem neviděla nikoho charismatičtějšího *14* ! Ale proč se vlastně ptáš? *7*
  • ?

    Ja mam 18 len ci nie som sama komu sa paci starsy chlap ci to neni divne *8*
    • Re: ?

      Takže buď v klidu!!! Sama tedy rozhodně nejsi!!! *14* *14*
    • Re: ?

      Náhodou, starší jsou vyzrálejší, ale krom toho, nevidím důvod, proč by se nám líbit neměl? Stejně jako se člověku může líbit sladkej dvacetiletej kluk, tak nevím proč by se nemohl líbit šarmantní a okouzlující pán středního (no dobře tak ne tak úplně středního) věku *14* ....Myslím, že je to naprosto normální *3* ...
      • Re: Re: ?

        S tímhle naprosto souhlasím. Nikde přece není psáno, že se nám musí líbit jen naši vrstevníci. *3* A starší muži mají něco do sebe. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit