Přejít na výpis diskuzí

David Caruso

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • film

    Ahoj holky, tak máme nový film s miláčkem, ve středu 14.11 v 00.25 hodin na Primě
    " Vzteklej pes a Glorie" ,
    poraďte mi někdo jakým způsobem fandit aby vyhrálo jeho jeho foto , myslím technický postup, nerozumím jak, tak pa a dík
    • Re: film

      Taky jsem to dnes našla v programu a chtěla jsem to sem napsat, ale tys mě předběhla. *1* Jen takový detailek, sice je to psaný na středu, ale podle času to patří do čtvrtka. *3* *1*
  • csi miami

    Nezdá sa vám David v posledných sériách akýsi pribratý?
  • Fotka

    Ahojky co kdyby jsme se domluvily a hlasovali pro jednu fotku ať je první 5!! *3*
    • Re: Fotka

      Jo holky pojďme, domluvíme se, ale myslím, že to bude chtít asi hodně hlasů.No, ale jelikož náš fanklub je velkej, tak by to neměl být až takovej problém, ne?Tak kterou? *1* *1*
    • Re: Fotka

      Můžeme to zkusit. *3*
    • Re: Fotka

      oki
  • x

    Jo je skvela uplne super
  • seria 6

    Videli ste uz 6. seriu je uplne super Horatio tam ma syna
    • Re: seria 6

      6. řadu jsem sice ještě neviděla, ale o tom jeho synovi vím. Viděla jsem nějaký video na youtube. Na forech o CSI jsem četla, že 6. řada Miami je lepší než ostatní nové řady kriminálek. *5*
    • Re: seria 6

      Prosím Tě o čem to mluvíš, o CSI Miami?????
  • FIlm Jade

    Neděle 21.10 - 22:55 Nova nám udělala radost a zařadila filmeček Jade *3* *14* *14* *14*
    • Re: FIlm Jade

      Holky,tak tento film si vychutnejte od začátku až do úplného konce, včetně hudby, jeho šlechetné role a zde i jeho neupravených vlasů a řas, prostě originál k zbaštění, na tento film čekejte i dlouho do noci, je supeeeeer
  • kdo to je

    Zdar lidi chtěla bych se zeptat:teď v tom posledním úterním díle se tam objevila vedla Horatia nějaká herečka,která s ním měla jít na večeři.Hrála tam prvně a nebo už se tam někdy objevila.Myslím,že se tam tvoří mezi něma nějakej vztah.A co myslíte,bije tu jeho švagrovou ten její přítel.Díkec,zdarec
    • Re: kdo to je

      Jj...taky si mimochodem myslím že Rick Yelinu nezabije...a je fakt že s tou ženskou z toho nic nebude..ALE ve čtvrté řadě se objeví Marisol, Erikova sestra a tu si Horatio dokonce vezme, ale nakonec chudák Marisol umře *9* *9* ...
      • Re: Re: kdo to je

        Sorry, nebije...překlep! *8* *8* *8* !!!!! Pardóóón!!!!!!!!!!§ *8* *8*
    • Re: kdo to je

      Ta baba co sa tam objavila budu spolu nieco mat ale potom z toho nic nebude.
      A Rick myslim ze Yelinu nebije ale tiez mi pripada nepravdepodobne ze by si ten monokel sposobila nejakou palicov
      • Re: Re: kdo to je

        Moc děkuju za odpověď *3*
  • V C.S.I. Las Vegas

    Tak dneska by se měl v kriminálce Las Vegas (kterou teď každý všední den odpoledne opakují) objevit Horatio, takže se těšme! *14* (Pokud jsem se tedy nepřehlídla v programu *8* *4* )
    • Re: V C.S.I. Las Vegas

      Máš pravdu, byl tam a vypadal fakt dobře *14* .Nejdřív jsem se na to nedívala, ale pak jsem přepla a on se zrovna představoval,tak jsem na to koukala až do konce *1* Takovej pohodář, hned bych ho brala *14*
  • dotaz

    Ahoj holky chtěla jsem se zeptat jestly vam taky přišlo da mailu ten přivídělek za vypisovaní nakych dotazníku a přišlo to pravě tady styhle stranky tak nevim aby to zase nebyl nakej chytak, nebo nakej virak.. *9*
    • Re: dotaz

      Jj,taky mi to došlo, ale zatím jsem to ani pořádně nečetla....
  • film

    Holky, nevíte proč je na jeho web. stránkách o jeho filmu "Chlad v srdci" ??? Zdá se mi totiž, že jsem nedávno v TV progranu četla podobný popis filmu, snad jsme ho nakonec neprošvihli?????????????? a už byl odvysílán?????????????? No to by byl tedy malér!!!!!!!!!!!!!!
    • Re: film

      No tak to nevím. Nemohla bys to zkusit najít? Dívala jsem se i do starších programů a Chlad v srdci jsem tam neviděla. Pokud jsem teda něco nepřehlídla, nebo to nebylo na jiné stanici.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit