Přejít na výpis diskuzí

David Caruso

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • David

    Ten David Caruso je tak charismatický je k nakousnutí!!!Ráda bych si kousla....... *14* *14* *5*
  • David caruso

    David Caruso alias horatio mi vyrauil dech,j esuoper charismatický a klidný herec,moc se mi líbí..je sexy. *8* *14*
  • -

    Všetkým Davidovim fanúšikom prajem štastné a veselé Vianoce.
  • Myslím si...

    David není prvoplánový krasavec, ale je zvláštně zajímavý, charismatický.Jak zrzavý nemusím, tak právě on je vyjímka ,potvrzující pravidlo. *4*
  • Je to pravda?

    Ráno mi přišla mailem informace, že se David a Liza rozešli. To by mě zajímalo, jestli je to pravda, nebo ne. *7*
    http://tinyurl.com/2etcmu
    • Re: Je to pravda?

      No prosím Tě to snad ani není možný ( i když... víme svý), a z jakého zdroje tahle informace pochází!!!! Tomuto se mi ale fakt nechce věřit, ale kde to zjišťovat?????
      PIŠTE I VY OSTATNÍ A PÁTREJTE !!!!!
  • CIS Miami

    Ahůjek, jsem velká faninka Horacia a taky se moc těším na šestou řadu Kriminálky Miami. Máte tady i dobrý fotky! David je na nich moooooooc hezkej! Tak se mějte. Čusík *3*
  • Herec

    Je to skutečně dobrý herec a charizmatická osobnost.Dobrý byl v Kriminálce Miami.Je to sympaták.
  • Vzteklej pes a Glorie

    Nenahrál se mi na DVD film Vzteklej pes a Glorie s kodem Show Wiew. Nejde mi s tímto kodem nahrát vůbec nic na Primě, na jiných programech to ale funguje. Napište prosím jakým způsobem jste tento film nahrávali, myslím že mají poruchu, na jiných programech Show Wiew totiž funguje bezvadně.Moc díky, ať víme všichni pro příště, je to k naštvání
    • Re: Vzteklej pes a Glorie

      Naše video ShowView nepodporuje, takže vždycky nastavím čas začátku a konce + přesah, v noci minimálně 20 minut, protože jim nevěřím. *1* Jak už jsem slíbila, tak film ti přehraju. *3* Jo a z Primy mi nedávno odpověděli, že ho příští rok budou opakovat. *5*
      • Re: Re: Vzteklej pes a Glorie

        Tak moc dík, škoda že jsem to nevěděla dřív a hlavně měla jsem si dřív postesknout, fajn zpráva, pa pa
  • Opakování

    A ještě jedna novinka, od 26.11. by prý měli začít opakovat Kriminálku Miami. *3* Na stránkách Novy tak dopředu program nemají, ale snad je to pravda.
  • Gratulace!

    Tak jsem trošku slídila na netu a našla jsem dlouho očekávanou informaci. Vypadá to, že už skoro před měsícem se David stal potřetí otcem. 16. října se mu měla narodit dcera Paloma Raquel. *14*
    http://www.celebrity-babies.com/2007/11/david-caruso-we.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit