Přejít na výpis diskuzí

David Caruso

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Film

    Ahojte nemate niekto prosim vas NA dvd Body Count česky Černé prachy nemozem to nikde zohnat *4*
    • Re: Film

      Body count se v češtině jmenuje Přes mrtvoly. http://www.csfd.cz/film/16680-body- count/
      Černé prachy je název pro film Black point. http://www.csfd.cz/film/19018-black -point/
      *3* Jinak Černé prachy mám na kazetě. *14*
  • Caruso...=)

    David je úžasnej...A jako Horatio Caine je super, vážně.=)
  • :(

    Podle mne je to uplnej debil
    • Re: :(

      Ale hlavně si k vyjádření svého názoru dodej odvahu k podpisu, aby jsi se nemusela trapně schovávat za cizí jméno, zdraví Tě Mary
    • Re: :(

      Je to tvůj názor a nikdo ti ho nebere. Ne nadarmo se říká "není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem". Já si myslím, že je úžasnej. *14* *14* *4*
  • serial

    Od pondelka zacinaju davat na tv JOJ serial Newyorskí policajti (NYPD Blue) s Davidom
    • Re: serial

      Tak u nás na Primě ten seriál dávají už nějakou dobu, ale ty první díly s Davidem nedávali. *9* *9*
  • Video

    http://www.youtube.com/watch?v=3d54 Ok6Uz_A
    Tohle video mám moc ráda. *1* Snad se vám taky bude líbit. *3* *14*
    • Re: Video

      Díky za senzační typ , nevěděla jsem o něm, je to tam skvěléééé!! Nevíte někdo jestli je David už otcem???
      • Re: Re: Video

        Má to být někde v 5. řadě, tak už se těším. Akorát mi bude chybět to jeho "Burn, baby, burn." Česky a s dabingem to nebude ono. *9* Nevím, jestli už se stal otcem. Je možný že jo, ale taky je možný že ještě ne. *5*
  • oprava

    Omlouvám se za překlep, je to skutečně na portálu: tiscali.cz,
    jinak vše ostatní platí, tak hezký zážitek!
    Dík za pochopení
  • novinka

    Ahojky, zachytila jsem úžasný klip s Davidem na:
    tiscali.cz, pak David Caruso,web. str. 4,nadepsaná:blog.jaxx---look closer.CSI:Miami. Na obrázku klikněte na You Tube.Konečně něco poutavého a originálního a navíc s jeho démonickým hlasem, no super!!!! Tady je vidět co udělá hlas!!Slovenský dabing je v CSI Miami otřesný, ale i u nás v Černých Prachách s Alešem Jarým je to hrůza! Chválím autora web. stránky!!!
    • Re: novinka

      Tenhle klip znám,měla bych ho mít i stažený v počítači. *14* Tak kdyby ho někdo chtěl, dejte vědět. *3*
  • novinka

    Ahojky, zachytila jsem úžasný klip s Davidem na:
    centrum.cz, pak David Caruso,web. str. 4,nadepsaná:blog.jaxx---look closer.CSI:Miami. Na obrázku klikněte na You Tube.Konečně něco poutavého a originálního a navíc s jeho démonickým hlasem, no super!!!! Tady je vidět co udělá hlas!!Slovenský dabing je v CSI Miami otřesný, ale i nás v Černých Prachách s Alešem Jarým je to hrůza! Chválím autora klipu !
  • X

    Ja to budem pozerať naďalej pretože ten seriál mám moc rada len ide o to že v tretej sérii zomrie Tim a asi po dvoch dieloch to začína nejako blbnúť neviem v čom to je, ale asi všetci držia smútok po Timovej smrti vrátane scénaristu pretože dialógy už nie sú také dobré aké boli postavy zostali zvláštne čomu dopomáha aj to decko čo prišlo na Timovo miesto taký vtieravý vševedko a tento pocit nezlepší ani brutálne odfláknutý a trápny slovenský dabing. Týmto chcem povedat ze to neni to co to bývalo stratilo to svoj charakter iskru aka bola pre CSI Miami typická a iskru ktorá bola tipická pre Horatia avšak dúfam že tá tretia seria bola len taky prešlap a všetko to nahradia vo štvrtej serii a bude to take skvele ake to bolo predtým a dufam že aj lepšie *3*
  • x

    Neviem čím to je ale u nas na Slovensku bezi tretia seria CSI Miami a uz to neni to co to byvalo aj z Horatia sa stal taky neznesitelny typek uz tazko na to pozerat snat sa to vrati do normalu dufam lebo zacina pomali ale isto u mna viest Las Vegas
    • Re: x

      Fakt na to nekoukej a nekaz si tím den. když je na Slovensku"divný týpek" tak to je asi sebevědomý a suverénní, tak to se na něj těším ještě vííííííc!!!A odpouštím mu vše...A nevíte náhodou někdo jestli má David sourozence a něco o nich ???
      • Re: Re: x

        myslím že má sestru *1* To tě asi moc nenadchlo. Holt David je jen jeden
        • Re: Re: Re: x

          No to máš pravdu, nenadchlo, ale i tak dík!Divné je že u ostatních tisk sourozence zviditelní a u něho stále nic.Takže jen JEDEN JEDINEČNÝ,jak se může narodit tak charismatický muž, to mi řekni !!!! a ještě KRÁSNĚ "ZFORMOVANEJ"! Jen doufám že mě ta posedlost po něm jednou přejde, abych nezbláznila úplně.Miluju ho v Polibku smrti a jdu si znovu do videeopůjčovny na víkend pro JADE, holky to je něcooooooo......
    • Re: x

      Fakt na to nekoukej a nekaz si tím den. když je na Slovensku"divný týpek" tak to je asi sebevědomý a suverénní, tak to se na něj těším ještě vííííííc!!!A odpouštím mu vše...
    • Re: x

      Tak na to nekoukej ,ale nam se pořad líbí že jo holky..
      • Re: Re: x

        No jasně, mně se bude líbit i nesnesitelnej. *14* *14* *4* *1* Strašně mooooooooc se těším na další řadu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit