Přejít na výpis diskuzí

David Caruso

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Černy prachy

    ty černy prachy seženeš určitě ve video pujčovně je to teda jenom na vhs ale určitě by sto měla sehnat u nas to teda měly a taky jedinej film co tam teda měly skus to i v jiné videopujčovně určitě v mista svyho bydliště bude více videopujčoven... *3*
    • Re: Černy prachy

      Já Černý prachy sehnala náhodou z videopůjčovny, kterou rušili a proto vyprodávali kazety. *14* *14*
  • Polibek smrti

    Holky zdravím , Černé prachy stěží seženete v prodejnách, také jsem se marně pokoušela. Doporučuji však sehnat "Polibek smrti", viděla jsem ho a je super super! Ještě lepší ! Na adrese: DVD Centrum Brno, Grohova 20 a, Brno
    a pak ještě na tel.244 112 478 ve světě nákupu, 8-16 hod
    Pak se ozvěte jak jste pořídili, před časem byl na těchto adresách nabízen.Nebudete litovat!!!
  • xx

    Pro lucywomen: Prosim ta kde si videla ty Černý Prachy ja sa to pokušam zohnat ale marne?
  • černý prachy

    pro lucywomen kde si prosim ta videla tie černe prchy ja to totizto nemozem nikde zohnat napis prosim
  • David

    Holky nemate nahodou někdo adresu na jeho fan klub? chtěla bych si nechat zaslat fotečku.. *14*
  • David

    Tak ted jsem dokoukala film s Davidem jmenuje se Černé prachy a mužu vřele doporučit je užasnej je tam uplně jinej než v kriminalce Miami,něžnej prostě to zkoukněte.. *14*
  • Životní zkouška

    Tak 25.5. se konečně dočkáme filmu s naším miláčkem. *14* Budou ho dávat na Primě od 20 hodin, tak se nezapomeňte dívat. *3*
    • Re: Životní zkouška

      to je pěknej film už jsem ho viděla ,ale chtěla bych vidět ten film Jade...
  • X

    To že je neznesitelný neni tak uplne pravda zeprej ma dobry zmysel pre humor ale aj tak je to brutalny suknickar skoda!
  • David Caruso

    Holky nechci Vám kazit radost (mimochodem mě se také moc líbí), ale David je ve skutečnosti strašně nesnesitelný člověk. Četla jsem to o něm v novinách. *3*
    • Re: David Caruso

      No tak to mně nevadí, na něm fakt nic a kde jsi to četla? On je totiž jedinečný úplně ve všem a ženy mu odpouští rády asi úplně všechno a podléhají mu i tak , má je rád a přiznává to.I já bych mu odpouštěla,okouzlujícímu nevěrníkovi , charismatickému a jedinečnému
  • miláček

    Tak Vám ráda oznamuji, že po dotazech v TV jsem zjistila tohle:
    na Primě budou dávat s DC:Životní zkouška-nic moc,Polibek smrti,Vzteklý pes a Glorie.
    Na NOVĚ: JADE-vynikající!!!, a CSI Miami III, ale nikde neuvedli kdy, bohužel.Na ČT s ním nepřipravují nic. Souhlasím s příspěvkem ze Slovenska, DC je jiná osobnost než náš milovaný Horatio Cain,sukničkář a přímo nevybíravý, jak jsem se dočetla. Bohužel s ním nemohu téměř nic sehnat na DVD, ani v půjčovnách ani v prodejnách, poraďme si, kde co mají!!! Čauky!
    • Re: miláček

      prosimtě a nevíš nahodou kdy ty filmy budou davat? aspon ten Jade..díky *4*
      • Re: Re: miláček

        To zatím nevědí ani v televizi. Filmy plánují, ale ještě je zřejmě do programu nezařadili. Musíš být trpělivá, však se dočkáš. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit