Přejít na výpis diskuzí

David Caruso

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • objev

    Dnes jsem poprvé objevila tyto stránky a jsem nadšena, ale Davida C. zbožňuji už dlouho.Jen je hrozná škoda že nova přestane dávat Kriminálku Miami. Ještě že si ji nahrávám jinek bych to asdi nevydržela *15* *14*
    • Re: objev

      Taky si ji nahrávám. *14* *1* Jinak bych asi umřela steskem. *9* Už se moc těším na další řadu, snad nám to čekací období rychle uteče. *5*
  • svatba

    Holky nebojte Horatio se sice ozeni ,ale jeho mila mu zanedlouho umre .A ozeni se presne ve 4 rade 23 dil *3*
  • Horatio a svatba???

    Horatio se ožení??!!Páni..S Jelinou to asi nebude...Nevíte někdo s kým? No to mi vyrazilo dech *3*
    • Re: Horatio a svatba???

      Ožení se s Ericovou sestrou Marisol. *3*
  • UŽ VÍM

    tak už vím, že CSI Miami nahradí CSI New York, škoda, velká škoda. Ale jak je to s tou seriálovou svatbou pořád ješte nevím. *9* *7*
    • Re: UŽ VÍM

      Miami by někdy v létě měla pokračovat 3. řadou (aspoň to říkali ve Volejte Novu). Horatiova svatba bude před koncem (asi 3. díl od konce) 4. řady, takže se máme na co těšit. *3*
      • Re: Re: UŽ VÍM

        no vlastně nevím, jestli se těším, že se ožení *7*
        • Re: Re: Re: UŽ VÍM

          Ožení se ale jen na chvíli pak mu jeho ženu zastřelí ten díl se jmenuje myslím Shock nebo tak nějak je to smutný
  • a co dál?

    Ahojky, ta foto s "dámou" v bílém, Horatio se nám ožení? Víte někdo něco víc o dalších sériích a bude Nova dávat 3 řadu? dík
  • Horatio-David

    on je tak krasnounkej *4* jako vim ze mezi nama je asi tak 35 let vekovy rozdil ale i tak je sladoucky *14* sice bych ho netypla na kuraka ale kazdy si obcas da ne? *4*
  • David a rozvod

    Ahojky.Tak David se rozvedl....Po 8 letech.Podle mě je to škoda.Jen málo herců a hereček vydrží v manželství dlouho.I když 8 let je už mezi herci docela dost.
    No tak zatím pa pa pa
    • Re: David a rozvod

      No,bodejď by se nerozvedl, když má víc jak ročního syna s jinou...
      *14*
  • David:))

    Ahojte....David Caruso je prostě nejlepší herec nejradši ho mam v Kriminálce Miami uplně se tamhodí a nenecham si ujít ani jeden díl...stršně ho zbožnuju *15* *5* *14*
  • DAVID

    DAVID JE ÚPLNĚ SKVĚLEJ A SEM RÁDA,ŽE NAJSEM JEDINÁ,KDO SI TO MYSLÍ.Nejradši ho mám v kriminálce.Jeho gesta jsou super a on je nehraje,jsou prostě jeho.Filmy sním jsem viděla zatím jen dva,ale je v nich úplně bomba.David-Horácio je super *14*
  • David

    hey lidi on je uplne bozi. Horatio Caine v jeho podani ja uplne skvely. Mam jednu super fotku Davida Caruso jak veze kocarek se svym malym klukem, vubec nevypada jako hvezda ale jako uplne normaly chlap. Ja proste bozi *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit