Přejít na výpis diskuzí

David Caruso

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cauky ja ho taky ze zacatku nemusela ale ted ho miluju *14* *14* *1* *10* jo a prosim poslete mi nejaky jeho fotky minimalne 5 dik......
  • milo

    *14*
  • Ahoj holky!!!Máte pravdu já ho ze začátku taky nemusela,ale teď mi připadá úžasnej.Takovej plyšák:-) *14*
  • Zajímalo by mě,jak se sem Ilona dostala,když se jí nelíbí.... *7*
  • Milášek

    Ahoj,taky sem nad ním dřív ohrnovala nos ale najednou se cosi stalo a začal se mi líbit - ten jeho šiblský úsměv a zrzavé vlasy mě naprosto okouzlily *14*. Poprvé jsem ho viděla v kriminálce Miami a teď si nenechám ujít jediný díl ..miluju to jak chodí,ty gesta a pohyby - úplně jsem se do něj zbláznila *14* *4* *14* *14* *14* *1*
    • mart01inka

      Re: Milášek

      jo tak to maš pravdu :) taky už si ennechám ujít ani jediny díl a tyky na něm uplně všechno miluju *14* *14*
  • Taky mam jeho fotky... docela dost... a je tam i s úsměvem od ucha k uchu...
  • fotka

    Teď jsem se koukla na mail.Moc děkuju!!! Nemáš ještě nějakou? .... *7* prosím
  • úsměv

    Fakt? A mohla bys mi nějakou poslat???? Prosím,třeba na email. *3*
  • úsměv

    Tak jsem našla nějaký obrázky, na kterých se usmívá a ukazuje přitom zuby. *1*
  • A viděla jsi ho někdy někde smát se s otevřenou pusou? Mám asi dvě fotky,kde jsou trochu vidět jeho zuby,ale nesměje se.Na žádné...prostě nikde...nechápu to... *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit