Přejít na výpis diskuzí

David Caruso

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • davidek

    prosim nema tady nekdo nejakej film s David a jestli jo mohl by mi ho poslat *9*
  • Nevíte kde upozornit na chybu, že David se narodil 7.1 a taky zapomněly na jeho druhé jméno - Stephen. No pro mě to stejně bude asi navždy Horatio *1*
  • naprosto souhlasím s příspěvkem od -Fia- už jsem to psala dřív - taky se mi líbí na těch fotkách, kde je starší, "stáří" mu vůbec neubírá na šarmu, naopak. To jeho točení hlavy s lehkým úsměvem je bezva.Taky se mi zdá, že si ty padouchy v druhé sérii vychutnává mnohem víc. V obleku a brýlích mu to fakt sekne, je k sežrání. Má zvláštní kouzlo.
  • A teď v posledním dílu, jak nakouknul roztomile do té pračky, nebo co to bylo. A našel tam tu malou. Taky se vám zdá, že si v druhé řadě ty vrahouny vychutnává mnohem víc než v jedničce? Líbí se mi čím dál víc. *14*
  • :o)

    To natáčení hlavy se mi taky moc líbí. *14* Taky mám ráda ten jeho pohled a úsměv. *1*
  • No jo, to jeho natočení hlavinky je úžasné. Snažila sem se najít nějakou fotečku s hlavou "nakřivo" *1* a snad se mi podařilo. Teď už jen aby byla schválena a přidána do galerie *3*
  • Fotky Davida jsou opravdu parádní. Na Davidovi je vidět že čím je starší tím je krásnější. Dle mého názoru má v sobě charizma které se nedá popsat. Je prostě sympatický.V seriálu se mi líbí jeho natočení hlavy. To má v sobě kouzlo. U žádného herce jsem to ještě neviděla. Napište jak se to každému kdo chodí na diskuzi líbí.
  • Horacio

    Tak zakládám svůj první web a jako první na něm mělo být něco o Davidovy jako Horaciovi,tak jsem našla tuto diskuzi. Horacio je totiž z celé kriminálky (jak las vegas,tak miami) úplně nejlepší!!!!!!!!! *14* *14*
  • :o)

    Právě jsem na netu objevila tuhle diskuzi o Davidovi, tak se k vám přidám. *4* On je tak kráááááááááááááááááásneeeeeeeeeeeeeeeeeeej. *14* *14*
  • Stránky

    ještě k těm stránkám. Teď dělám českej web o Davidovi. Budou tam přeložený informace právě z těch americkejch stránek atd, atd... no, myslíte, že mě nesmažou, když postnu adresu? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit