Přejít na výpis diskuzí

David Gahan

OSOBNOST 31.12.2006 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Presne tak .:-X:-X David je tak nadhernej ze ani nemam slov.atraktivni muzikanti nas zblaznili!! jejich magicka hudba pronikla do generaci.jsou bozi a jejich odkaz bude zit hu navwky :-)
  • Je nadhernej!!! :-)
  • Ten chlap ma taaaak obrovsky charisma, ze se to ani neda popsat! kdyz DM vtrhli poprve na hudebni scenu, vsechny nas zblaznili..Atraktivni muzikanti prozivaji svoji slavu, ktera nebere konce. Jejich magicka hudba pronika generacemi.uhrancivy, okouzlujici zpevak pobiha po podiu..neskutecna nadhera..!!! DM budou zit vecne!!!!!! :-) uu
  • DepecheModeLoverka
    Re Skadi:
    Tak to nečti nééé? *5*
  • DepecheModeLoverka
    king
  • Všechno nej a hodně štěstí a zdraví..... *5*
  • Za gramatické chyby se jako publikující osoba nemáte omlouvat, máte si to po sobě přečíst a opravit je. Docela hrůza číst.
  • Depeshanda
    Kdo byl na jejich koncertu musí vědět že David je nej
  • Depeshanda
    Viděli jste ho zpívat na živo je úplně úžasnej že jo. *14* *4* *5* *3* *15* *1*
  • David je prostě úžasnej, lituju těch co ho neviděli zpívat na živo. *14* *4*
  • Neznám lepší kapelu a David je pro mne Bůh.....hodně zdraví a štěstí a úspěchů.....
  • vše nej ,jseš užasnej zpěvák
  • Hodně mi tam chybí v Depeche Mode Alan Wilder ale jinak jsou Depeche Mode pořad dobrý ale škoda že tam nejsou všichni pohromadě.
  • depeche mode jsou užasná skupina.kam se na ně hrabou dnešní skupiny
  • Tak hurá příští rok v červenci na koncert, fanoušci!!! *5*
  • máš tak zvláštní hlas který k tý hudbě dodá takovou temnotu ale i svit a vaše songy v Depeche mode
    jsou nejlepší na světě!nemáte na dnešní Lady Gagu,Rihannu atd.S tátou vás pořád posloucháme!Jste jedineční a zůstante tak navždy!Když vás(tebe) poslouchám tak se do tý hudby vžiju a proží vám jí.
  • az na to ze album vydany v roce 2001 se jmenuje Exciter, jinak clanek az na tu chybu ujde
  • taky to mam tak. kdyz svým spolužákům řeknu, že poslouchám depešáky, tak na mě koukají nechápavě, co to poslouchám a nebo je vůbec neznají. no bodejď, v době, kdy hudba která se dá poslouchat je ojedinělá. ty dnešní komerční sr***y stojí za velký kulový.
  • Zuzzanka.k
    Já poslouchám DM už více jak 18 let a stále mim připadají jako nejlepší skupina *2*
  • ajm 55 fer mam 55 rokov ale milujem ta a chcem svsdbu
    dave gahan *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit