Přejít na výpis diskuzí

David Gahan

OSOBNOST 31.12.2006 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hezky Bratislavi 2005 posloucham na mp3, hlavne I feel you musi bejt zazitek :)
  • a to nejdůlezitejsi nenapises :D kterej rok?? jestli rikas ze hala byla poloprazdna tak to urcite nebylk rok 1987 a vis . :) urcite ne 1990 pri violation tour the best tour
  • dalsi 18. :D
  • asi takle..... :D zadna skupina na svete nema tokil kvalitních songů jako oni, a kdyby kazdymu cloveku v čr pousteli DM aspon tejden tak tu mame zase kult, jako v 80 a 90 letech, bohuzel ja ty leta nazazil , a v soucasnosti mam vztek ze nejsou tak popularni v tv a mezi lidma!!!!! 1980-11 Halo *14*
  • Re: Re: Re: Fandíme mu!!!!

    jestli hledas mlady depesaky tak tady jeden je. me je 17. a tobe je????? *14*
  • Re: Re: DM

    Alan byl a stále je hodně specifický. Každé jeho sólové album je mnohem temnější,než celí DM bez něj. Myslím,že bez něj by ty doby černých oděvů a tak silné mánie nebyly tolik intenzivní. Je mi 30 let a DM jsem objevil ve čtvrté třídě,takže to vnímám. Škoda,že ty koncerty už nemají takovou atmosféru,jako dřív.. Bezkonkurenčně turné SOFAD je nejsilnější,co jsem poznal.. Od té doby je to slabší,ale stále chodím! Pořád mají co nabídnout a je to Božská hudba! RESPECT DM ! ! !
  • 101,devo,singlestour,one night in paris

    vsichni mi mluvite z duse. jste uzasny. DM posloucham presne rok a je mi 17 ale v mobilu mam pres 100 pisnicek a popravde je posloucham kazdej den proste porad a porad. v mobilu mam san fanciso 1990 live doporucuji. na uloz.to to stahnete. tak se mejte depesaci
  • catherine101

    Re: DM

    náhodou vím...vymyslel to tenkrát právě Dave...Depeche mode se jmenoval časopis,tak to z toho převzali... *4*
  • Re: Dave

    njn Dave...nejlepší človek na světě-...vubec nechapu jak to mohl vydržet u devotional tour...chudák... *9* *14*
  • Re: Re: depeche mode jsou sexy chlapi

    DM 4ever...miluju je *14*
  • Re: DM

    Nazov, Depeche Mode, vznikol podla jedneho francuzskeho casopisu, Depeche-mode, co je v preklade, rychla moda, tak prisli chalani k nazvu DM.
  • alania

    Re: DM

    Ahoj, Depeche Mode se nazvali podle stejnojmenemu casopisu, ktery ale uz nekolik let nevychazi
  • DM

    Ahoj neví někdo jak vzniknul název DEPECHE MODE? *1*
  • nikki.130

    Re: depeche mode jsou sexy chlapi

    naprosto s tebou souhlasím
    DM 4ever *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    hrozně se těším na leden *15* *15*
  • web

    Hodně článků o Davidu Gahanovi i Depeche Mode na mém webu http://jamzone.blog.cz/ *3*
  • depeche mode......

    Každej den přežije jen diky DM. Vždy se těšim, až si pustim jejich písničky. je to ta nejlepší kapale na světě.
  • Re: Re: Fandíme mu!!!!

    Čau četla sem si tvůj článek je docela dobrej jenom nevím kolik ti vlastně je let a please odepiš mi moc ráda bych si psala s někým který poslouchá DM a nemá přes 30 let čauky a díky doufám že mi napíšeš jo a má 15 let čau. *14* *4*
  • depeche mode jsou sexy chlapi

    Depeche Mode jsou sexy chlapi a ty jejich písničky jsou bezva prostě paráda Dave má super hlas,ale slyšela jsem zpívat Martina ten má taky bezva hlásek.Sice nejsou žádní mladíci ale vypadají mnohem lepé než někteří ti dvacetiletí frajírci.Moje mamka je taky poslouchala a já je poslouchám taky,protože jsou to zpěváci s dlouholetou pověstí a dlouhou pověst ještě budou mít DM žije a jejich černý ohoz bomba.Enjoy the silence zdar a black celebration zvlᚍ.Čaute lidi a pište!DM! *14* *14* *5*
  • terita46

    Dave

    Davea naprosto miluju...když slyšim jeho hlas tak mám husinu...není jako ostatní zpěváci dyt ti paka maj všichni stejný hlasy ale Daveův hlas je jedinečnej!!DM miluju a dycky milovat budu a navždy to bude ta nejlepší skupina na světě!!! *14* *14*
  • Daveův hlas je nej...

    jsem hrozně moc zamilovaná do jeho hlasu.Působí na mě uklidńujícím dojmem.je prostě nej....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit