Přejít na výpis diskuzí

David Novotný

OSOBNOST 31.12.2006 
145 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přešlapy

    Dobrý den Davide, super výkon v Přešlapech!!! Řekla bych nejlepší *14*
    • Re: Přešlapy

      *3*
  • vzpomínky na dětství

    Ahoj Davide,
    tak konečně jsem se odhodlala napsat....Nejprve Ti chci vyseknout poklonu - jsi opravdu super - ať hraješ cokoli.. asi si nevzpomeneš, ale to není vůbec důležité.... "atletický objev" Tvého otce v Mikulášovicích..... a Tvým prostřednictvím si na něj pokaždé vzpomenu.. Díky.....Byl tak důležitou osobou v mém životě a asi jsem mu za to nestihla nikdy říct DÍKY.... Tobě přeji vše nej a samé skvělé role Helena
    • Re: vzpomínky na dětství

      Ahoj...myslim, ze ses zamlada jmenovala jinak a mam pocit, ze tata na tebe byl tak moc pysnej, ze si to i pamatuju... *3*
  • Divadlo

    Dobrý den Davide,
    v Přešlapech jste byl fakt super, pochvala veliká!!! Teď právě s Vámi sleduji komedii O rodičích a dětech...
    Líbil jste se mi i v Pravidlech lži.
    Jednou se mi o Vás zdál krásný sen. *3*
    V čem teď hrajete nejvíc v divadle, ráda bych na Vás po prázdninách zašla. *14*
    Krásné léto. M.
    • Re: Divadlo

      Mysko...doporucuju ti, aby se ti honem rychle zacalo zdat o nejakym peknym, mladym chlapci... *3*do divadla prijd na cokoli, vsechno v cem hraju je mi mile a nedela mi potize to doporucit... *3*
      • Re: Re: Divadlo

        Děkuji za odpověď. *3*
        Do divadla se už chystám. *3*
        Pěkný, mladý chlapec? No, vždyť jo... *3*
        Přeju Davide krásné dny a plno dalších kouzelných rolí, které hrajete tak báječně.
        Myška *4*
  • přání

    Milý Davide
    Všechno nejlepší k narozeninám...
    *4* *4* *4*
    • Re: přání

      děkuju pěkně...bejvaly doby, kdy jsem si to uměl parádně užít...:-) teď už to nechávám na jinejch...:-))
  • přání

    Milý Davide
    Všechno nejlepší k narozeninám...
    *4* *4* *4*
  • Přešlapy

    Ahoj Davide,nééé,mi se osobně neznáme,ale chtěla jsem Ti napsat,jak úžasný si herec,po přečtení článku ,,S Jitkou bych vydržel 3 hodiny"s Tebou musím naprosto souhlasit,jako ženská v ,,Přešlapech" je teda příšerná.Vím,že je to její role a hraje ji opravdu skvěle a každý týden se opět těším,čím nás zase překvapíte,stejně si myslím,že se k sobě vrátíte??????Napověz aspoň majijinko,dík Marcela *3*
    • Re: Přešlapy

      jasně...nevím...totiž určitě...když já si to nepamatuju... *5*
      • Re: Re: Přešlapy

        Tak teď sem z toho trochu mimoň,dobře,nechám se teda překvapit,ale včerejší díl mě uplně dostal,fotbal gayů a Ilonka,prostě je to super....Díky moc,je to správná oddechárna *14*
  • mikulky

    ahoj Davide,nevím jestli si na mě pamatuješ,ale já jo.připomenu Mikulášovice .1 a2 třída.mám fotky,jsi tam v parádních kožených kratasech.ve třídě už tenkrát si byl za komedianta.chodily jsme jako děti ven si hrát na doktory,na mamu s tátou pod kaštany.nevím jestli ti mé jméno připomene tu dobu.Renata Rousková.jinak je z tebe fajn kluk,dobrý herec bez přetvářky.hraješ strašně přirozeně a to je na tobě báječný,určitě se na tebe do DD půjdu podívat,ale je vyprodáno. *14* neva budu to zkoušet a budu se těšit.strašně rád si ve třídě prděl *5*
    • Re: mikulky

      nějaká tmavá holčina toho jména se mi vybaví...ale protože moje fotky má mamina, ta v mikulkách žije, nemůžu bejt úplně konfrontační... *5* prdění je přirozený a já přirozenost rád, takže... *4*
      • "Pardon, já jsem si tak malinko prdnul (případně krknul). Ty neprdíš?"
        ....prdím.....
        "To je dobře. Nemám rád lidi, co neprděj!"
        - tyto tvé věty dávám velice ráda k lepšímu :D
  • SIlvestr 2009/10

    Ahoj Davide. Zkoušel jsem tu nasat vzkaz už včera,no nějak se nepovedlo....Ale spíš kontrolní otázka,jestli už umíte říkat Ga-GA :-),to ti snad usnadní rozluštit kdo píše. JJ,spolucestující z letadla při návratu z dovolenky od Atlantiku.Díky Vašek. *3*
    • Re: SIlvestr 2009/10

      no nazdar...jsme pod dohledem lidí, co budou věčně o měsíc napřed a budou na nás dělat ramena *5* přijďte do divadla na kus řeči...až samozřejmě najdete osobu ochotnou pohlídat vašeho slintu... *3*
      • Re: Re: SIlvestr 2009/10

        Díkas za odpověď,jsem ani nečekal *9* my stále slitíme ale už "skoro" chodíme :-) takže máte co dělat... Divadlo je dobrý,určitě bychom zašli,hlídání není problém.Ale máte tam furt našlápnuto a nemáte volno.Takže to vypadá až na unor ale 2012 *1* .Muž bez minulosti,to vypadá na dobrou volbu ale holt není volno....pochlapíš se :-) *15*
  • Přešlapy

    Ahoj Davide, objevili jsme vás už v našem oblíbeném filmu "Kožené slunce", teď nám děláte radost v "Přešlapech", v devátém díle jste zahrál tak věrohodně hromádku neštěstí, že to dojalo i mého muže *3* . Už mám připravený film "O rodičích a dětech" a "Non plus ultra" a moc se těším, až bude chvíle udělat si trochu radost a kouknout na vás i v těhle filmech. Díky
    • Re: Přešlapy

      moc děkuju... *3*
  • Prosba o sponzoring ne léčení

    Dobrý den pane Novotný, byla by to velká drzost ode mne, poprosit o sponzorský příspěvek pro mého těžce postiženého syna na léčení. Už čtvrt roku hledám ty ty správné dveře, na které zaklepat... My bychom byli opravdu vděčni.
    Podrobnosti případně později. Díky za info. Aja
    • Re: Prosba o sponzoring ne léčení

      nemám s tímhle pražádné zkušenosti...možná by to nějaké podrobnosti, případně setkání, potřebovalo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit