Přejít na výpis diskuzí

David Novotný

OSOBNOST 31.12.2006 
145 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oldřichov

    Ahojky Davčo, vzpomeneš ještě někdy na Oldřichov? No je to už dávno, ale si pamatuju, jak jsme tam všichni řádily.Zlaté to časy. Měj se hezky.
    • Re: Oldřichov

      mám sice ve svým věku s pamětí výrazné problémy,ale oldřichovskou /chalupářskou/ éru,bych z ní vymazal opravdu stěží...ale důkazem o tom,že jsou v ní /paměti/ mezery,budiž to,že Jana je jen mlhavá nejistota...neber osobně,je to výtka mému pamatováku...pozdravuj rozhodně všechny bývalé čutálisty!
      • Re: Re: Oldřichov

        Ahojík, no mě si asi moc nepamatuješ,ale určo si pamatuješ Vencu Novotnýho...to je muj táta. A přejeme ti do nového roku všechno nej a snad se zase ozveš.
  • Přešlapy

    Ahoj Davide,nééé,mi se osobně neznáme,ale chtěla jsem Ti napsat,jak úžasný si herec,po přečtení článku ,,S Jitkou bych vydržel 3 hodiny"s Tebou musím naprosto souhlasit,jako ženská v ,,Přešlapech" je teda příšerná.Vím,že je to její role a hraje ji opravdu skvěle a každý týden se opět těším,čím nás zase překvapíte,stejně si myslím,že se k sobě vrátíte??????Napověz aspoň majijinko,dík Marcela *3*
    • Re: Přešlapy

      jasně...nevím...totiž určitě...když já si to nepamatuju... *5*
      • Re: Re: Přešlapy

        Tak teď sem z toho trochu mimoň,dobře,nechám se teda překvapit,ale včerejší díl mě uplně dostal,fotbal gayů a Ilonka,prostě je to super....Díky moc,je to správná oddechárna *14*
  • Staré časy

    Čau brácho!
    Je to už sto rokov, čo sme sa nevideli.
    Môj nos sa ešte stále nenarovnal a stále žijem v Bratislave. Do Čiech chodím už pomenej, ale spomienky ma tam ťahajú. Starnem... Jája Tulejová
    • Re: Staré časy

      no to je náhodička...zrovínka si válím šunčičky v bahýnku Piešťanském...Bratislava k nepoznání...stárnem všíchni,ale celkem mě to baví...
      • Re: Re: Staré časy

        Prosím, keď nabudúce budeš tak blízko, ozvi sa a môžeme sa stretnúť a pokecať čo nového....U nás najnovšia novina máme 9-týždňové šteniatko Bodríka. Riadny beťár je to.
  • xxx

    No to si mě mile překvapil *1* ! Dej pozor, v lednu se chystám provést útok na DD. Všichni tě tak chválí a já nebyla v divadle asi sto let. Co mi doporučíš? Ve které hře máš nejvíc problémů s textem ? *3*
    • Re: xxx

      proveď útok instinktem a já ti pak doporučím... *3*
  • Film super

    Co Tvoje hemeroidy? Krvácí to? :))
    • Re: Film super

      jako bys to nevěděla...:-))
  • SIlvestr 2009/10

    Ahoj Davide. Zkoušel jsem tu nasat vzkaz už včera,no nějak se nepovedlo....Ale spíš kontrolní otázka,jestli už umíte říkat Ga-GA :-),to ti snad usnadní rozluštit kdo píše. JJ,spolucestující z letadla při návratu z dovolenky od Atlantiku.Díky Vašek. *3*
    • Re: SIlvestr 2009/10

      no nazdar...jsme pod dohledem lidí, co budou věčně o měsíc napřed a budou na nás dělat ramena *5* přijďte do divadla na kus řeči...až samozřejmě najdete osobu ochotnou pohlídat vašeho slintu... *3*
      • Re: Re: SIlvestr 2009/10

        Díkas za odpověď,jsem ani nečekal *9* my stále slitíme ale už "skoro" chodíme :-) takže máte co dělat... Divadlo je dobrý,určitě bychom zašli,hlídání není problém.Ale máte tam furt našlápnuto a nemáte volno.Takže to vypadá až na unor ale 2012 *1* .Muž bez minulosti,to vypadá na dobrou volbu ale holt není volno....pochlapíš se :-) *15*
  • O rodičích a dětech

    Hezký den Davide, tento týden jsem byla v kině na filmu O rodičích a dětech a musím říct, že je to opravdu výtečný film a Vy, pan Somr, ale ostatní herci jste to zahráli bravurně. Držím Vám palce a přeji Vám mnoho dalších úspěchů.
    • Re: O rodičích a dětech

      děkuju moc...potěší to...
  • DD

    Dobrý den, pane Novotný,
    to je fajn, že sem píšete. Nedávno se mi o Vás zdálo, ale už nevím co... :-)
    Je mi smutno po Dejvickém divadle, jsem totiž z daleka, takže je pro mě výlet do Prahy svátek. Ale DD se mi silně zapsalo do srdce, takže ho určitě hodlám zase někdy navštívit. :-)
    Přeji hodně štěstí Vám a všem v divadle.
    Dominika *4*
    • Re: DD

      psát sem je pro mne to nejmenší,co pro vás můžu udělat...:-)) díky za podporu:-)
      • Re: Re: DD

        Jéé, ani nevíte jakou mám radost, že jste odepsal! :-) Jak bylo ve Zlíně?
        • Re: Re: Re: DD

          o mně je známo,že zájezdy nemusím,ale diváci byli včera vynikající...:-) takže mi to trochu vykompenzovalo těch sedm hodin strávených ve vlaku...:-(
          • Re: Re: Re: Re: DD

            To věřím, že cestování je únavné, ale zase to potěší nás diváky, když DD přijede. :-) U nás jste před rokem hráli Teremina a bylo to úžasné, letos se mi splnil sen přijet na představení přímo do DD na Oblomova a to byla prostě nádhera. Pořád na to vzpommínám.
  • Re: Boogie nights

    No tak přiznám se, že Boogie nights jsem neviděla, ale hned jsem koukla na www.csfd.cz a musím říct, že to vypadá hodně zajímavě. :-) To si musím někde sehnat...

    Mimochodem, když už jsme u těch filmů, už se moc těším až k nám do kina dorazí Karamazovi, také kvůli filmu jsem si přečetla knižní předlohu, dost náročná témata, jsem zvědavá, jak jste si s tím pohráli...
  • Karamazovi

    Včera jsem konečně viděla film Karamazovi. Byl to nepopsatelný zážitek. Vy a pan Trojan jste přímo excelovali a Vaši kolegové byli také úžasní. Knižní předlohu jsem četla nedávno (i kvůli filmu :-)) a opravdu jste přesně vystihli atmosféru celého díla... Tělem mi projížděl mráz...
    Děkuji Vám všem z DD a dalším hercům a tvůrcům.
    • Re: Karamazovi

      díky moc za všechny...:-)) jenom je mi líto, že na to nechoděj lidi...:-))
      • Re: Re: Karamazovi

        To mně taky, nechápu proč je tak malá návštěvnost... Četla jsem názor, že se lidé chodí do kina bavit a nechtějí moc přemýšlet, přitom přemýšlení přece může být i zábava... :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit