Přejít na výpis diskuzí

David Novotný

OSOBNOST 31.12.2006 
145 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vzpomínky na dětství

    Ahoj Davide,
    tak konečně jsem se odhodlala napsat....Nejprve Ti chci vyseknout poklonu - jsi opravdu super - ať hraješ cokoli.. asi si nevzpomeneš, ale to není vůbec důležité.... "atletický objev" Tvého otce v Mikulášovicích..... a Tvým prostřednictvím si na něj pokaždé vzpomenu.. Díky.....Byl tak důležitou osobou v mém životě a asi jsem mu za to nestihla nikdy říct DÍKY.... Tobě přeji vše nej a samé skvělé role Helena
    • Re: vzpomínky na dětství

      Ahoj...myslim, ze ses zamlada jmenovala jinak a mam pocit, ze tata na tebe byl tak moc pysnej, ze si to i pamatuju... *3*
  • Non Plus Ultras

    Davide, jste výborný herec a krásný chlap zároveň. Včera jsem koukala na Non Plus Ultras, jak se hrála role Bejčáka?
    Mějte se báječně.
    Káča
    • Re: Non Plus Ultras

      děkuju,červenám se...ovšem aby bylo jasno: od natáčení filmu uplynuly čtyři léta,během nichž jsem stačil přibrat,proplešatět a celkově poněkud zfotrovatět...:-) Bejčák byl pro mne první hlavní role a zaslouží si,abych na něj vzpomínal s nehynoucí láskou...:-))
  • Milý Davide, jste jedním z mých dvou nejobíbenějších herců (společně s Ivanem Trojanem)a proto, i když jsem až z Ostravy, jsem si nedávno spnila takový svůj malý sen a zajela jsem k vám do Dejvic do divadla. Měla jsem celkem štěstí, protože díky změně v programu někdo vrátil lístky a já tak měla příležitost je získat... a navíc do první řady! Představení se mi moc líbilo a upřímně to byl jeden z nejhezčích zážitků a návštěvu divala určitě zopakuju. Jen tak dál! Přeji vám mnoho uspěchů v profesním i osobním životě.
  • vše naj

    Čaf David, všetko najlepšie k meninám *3* btw, je ti Barack Obama sympatický?
    • Re: vše naj

      děkuju za přání... *4* v politice nejsem úplně pevnej v kramflekách, radši mám sport... *3* ale je fakt, že jsem Obamu viděl na nějaký bulvární fotce a pokud to je opravdu on, asi někde maká, takže chválím... *4*
      • Re: Re: vše naj

        Tak potom mi môžeš povedať či máš rád Waynea Rooneyho *1*
        • Re: Re: Re: vše naj

          čichám, čichám čertovinu... *5*
          • Re: Re: Re: Re: vše naj

            A akú??? *7*
            • Re: Re: Re: Re: Re: vše naj

              no moji kamarádi vědí, že Wayníček je můj nejoblíbenější hráč z nejoblíbenějšího mimočeskýho klubu... *3* takže hnedle napodruhý takovýhle bingo je podezřelý...tak takú *5*
  • mikulka24

    ...

    Šťastný nový rok. *3*
    • Re: ...

      tobě taky a samozřejmě všem!! *3*
  • plzeň

    Dobrý den, chtěla jsem se jenom zeptat, jestli ještě tu a tam hostujete s DD v Plzni. Aspoň na divadelním festivalu, co je každoročně v září...
    Vím, že jste tam byli asi před třemi lety. To jsem v divadle pracovala, tak jsem měla přehled, co se děje. A pak mi škola zavála jinam. Studuju v jižních Čechách, tak to mam do Prahy trošku víc z ruky *9*. Vás jsem objevila až ve filmu O rodičích a dětech, ale jako daber (výborný daber) jste mi přišel do povědomí dřív.
    Mějte se hezky a ať se daří. *4*
    • Re: plzeň

      Plzeň je stále jednou z našich pravidelných štací...:-)) a díky za přání *3*
  • mikulka24

    ...

    Téda, Vy nejste žádný troškař - hned dvě nominace! *3* Gratuluju. *3*
    • Re: ...

      já ale jsem troškař... *3* to si vymysleli oni takhle... *4*
  • Plzeň 2

    A to kdy budete v Plzni, nebo někde poblíž se dá snad najít na stránkách DD, že jo? Jenom, když bych měla zrovna volnou chvilku, že bych zašla :o).
    Taky jsem Vás chtěla moc moc pochválit, že jste jeden z mála, ne-li sám, kdo odpovídá. Tak tedy CHVÁLIM :o)).
    • Re: Plzeň 2

      jde to na našich stránkách určitě dohledat... *3* děkuji za pochvalu:-) tedy samozřejmě v případě, že jsem to opravdu já, kdo odpovídá... *5* já taky nemám jistotu, že jste to fakt vy *3*
      • Re: Re: Plzeň 2

        Ale vždť vy víte, jak to myslim...:o), ale jestli to vy nejste, tak to hrajete při nejmenším přesvedčivě *3* .
        Mějte se.
  • novesly

    pozvánka

    Ahojík, no mě si asi moc nepamatuješ,ale určo si pamatuješ Vencu Novotnýho...to je muj táta. Hrozně tě pozdravuje a mám tě pozvat k němu domu do hospůdky. Jsme v Čakovicích. Jinak ve středu se chystám na děti noci a koukala jsem že tam taky hraješ, tak se těším. Se zatím měj a ozvi se. Táta by měl radost kdyby jsi se ukázal. Ahoj
    • novesly

      Re: pozvánka

      Tak prej kdyby jsi nevěděl, tak slávista. Podle toho by jsi měl znát. Z Oldřichova.
      • Re: Re: pozvánka

        aha...slávista...proto mám s pamětí takovej problém... *3* ale brácha mi to rozklíčoval a opravdu prej taťka existuje:-))
        • novesly

          Re: Re: Re: pozvánka

          No jooo, ještě že máš Lukyho. Jinak Přešlapy super, děsná prča...Měj se hezky *15*
  • přání 40x

    Přeji ti 40x stálé zdraví a jen samé úspěchy ve všem na co šmátneš.
    Tvé stáří. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit