Přejít na výpis diskuzí

David Novotný

OSOBNOST 31.12.2006 
145 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DD

    Dobrý den, pane Novotný,
    to je fajn, že sem píšete. Nedávno se mi o Vás zdálo, ale už nevím co... :-)
    Je mi smutno po Dejvickém divadle, jsem totiž z daleka, takže je pro mě výlet do Prahy svátek. Ale DD se mi silně zapsalo do srdce, takže ho určitě hodlám zase někdy navštívit. :-)
    Přeji hodně štěstí Vám a všem v divadle.
    Dominika *4*
    • Re: DD

      psát sem je pro mne to nejmenší,co pro vás můžu udělat...:-)) díky za podporu:-)
      • Re: Re: DD

        Jéé, ani nevíte jakou mám radost, že jste odepsal! :-) Jak bylo ve Zlíně?
        • Re: Re: Re: DD

          o mně je známo,že zájezdy nemusím,ale diváci byli včera vynikající...:-) takže mi to trochu vykompenzovalo těch sedm hodin strávených ve vlaku...:-(
          • Re: Re: Re: Re: DD

            To věřím, že cestování je únavné, ale zase to potěší nás diváky, když DD přijede. :-) U nás jste před rokem hráli Teremina a bylo to úžasné, letos se mi splnil sen přijet na představení přímo do DD na Oblomova a to byla prostě nádhera. Pořád na to vzpommínám.
  • Karamazovi

    Krásně jste toho Míťu zahrál! Děkuji za požitek.
    P.S. Myslím, že máte úžasný hlas. Prosím, řekněte, že dabujete! :)
    • Re: Karamazovi

      Děkuju za požitek z vašeho požitku...:-))
      dabuju...
  • Nebeští jezdci

    Pěkné, díky!
    • Re: Nebeští jezdci

      tak to děkuju moc...vážím si lidí,co ještě poslouchají rádio...:-))
  • Diky

    Dobry den, byla jsem v DD na Oblomovovi a v kine na Karamazovech a opravdu moc jste se mi tam libil! Dekuji za hezke zazitky, at se vam dobre dari!
    • Re: Diky

      já děkuji vám... :-))
  • Pozdrav

    Ahojky Davide - vzpomínám si na Tebe z vojny - já byl na VÚ 9133 na II.rotě a Ty u posádkové hudby. Hraješ super!!!!! Vašek
    • Re: Pozdrav

      jsi férovej chlap,Václave...:-)) a s vytříbeným názorem...:-)) díky!
      • Re: Re: Pozdrav

        Zdravím, myslel jsem že doba na posádce na nám.Rep. už je zapomenuta, ale asi ne. Čau, asi se na mne nepamatuješ byl mjsem na ČTZ jako panský kočí (mjr.Jiráček), okna naproti hudbě a pokud si dobře vzpomínám po dobu revoluce jsme se celkem kamošili a zašívali spolu na ošetřovně :-)) čau Míra na vojně Hugo
        Jinak jako věčný kopálista musím říct že "šťovík" Ti ten Maďar napsal přímo na tělo... Moc fandím Míra *3*
      • Re: Re: Pozdrav

        No to si teda piš, že jo *3* . Kdybys jel na Moravu, tak se stav na kafe - zavzpomínáme na staré časy *15* *5*
  • Film super

    Co Tvoje hemeroidy? Krvácí to? :))
    • Re: Film super

      jako bys to nevěděla...:-))
  • O rodičích a dětech

    Hezký den Davide, tento týden jsem byla v kině na filmu O rodičích a dětech a musím říct, že je to opravdu výtečný film a Vy, pan Somr, ale ostatní herci jste to zahráli bravurně. Držím Vám palce a přeji Vám mnoho dalších úspěchů.
    • Re: O rodičích a dětech

      děkuju moc...potěší to...
  • O rodičích....

    Dobrý den Davide,
    gratuluji k výkonu ve filmu O rodičích a dětech. Moc mě to oslovilo. Myslím, že ten film, ač byl takový "komorní" bude bodovat ve Lvech za letošní rok.
    Chtěl jsem se zeptat : nepůsobil jste nějaký čas v hudební skupině Už jsme doma?
    • Re: O rodičích....

      díky za gratulaci...nejsem soutěžní typ co se týče hereckých ocenění (přijdou mi vrcholně nespravedlivé a tendenční),ale filmu jako takovému bych skleněné zvíře moc přál...:-)) nepůsobil...:-)
  • Staré časy

    Čau brácho!
    Je to už sto rokov, čo sme sa nevideli.
    Môj nos sa ešte stále nenarovnal a stále žijem v Bratislave. Do Čiech chodím už pomenej, ale spomienky ma tam ťahajú. Starnem... Jája Tulejová
    • Re: Staré časy

      no to je náhodička...zrovínka si válím šunčičky v bahýnku Piešťanském...Bratislava k nepoznání...stárnem všíchni,ale celkem mě to baví...
      • Re: Re: Staré časy

        Prosím, keď nabudúce budeš tak blízko, ozvi sa a môžeme sa stretnúť a pokecať čo nového....U nás najnovšia novina máme 9-týždňové šteniatko Bodríka. Riadny beťár je to.
  • Oldřichov

    Ahojky Davčo, vzpomeneš ještě někdy na Oldřichov? No je to už dávno, ale si pamatuju, jak jsme tam všichni řádily.Zlaté to časy. Měj se hezky.
    • Re: Oldřichov

      mám sice ve svým věku s pamětí výrazné problémy,ale oldřichovskou /chalupářskou/ éru,bych z ní vymazal opravdu stěží...ale důkazem o tom,že jsou v ní /paměti/ mezery,budiž to,že Jana je jen mlhavá nejistota...neber osobně,je to výtka mému pamatováku...pozdravuj rozhodně všechny bývalé čutálisty!
      • Re: Re: Oldřichov

        Ahojík, no mě si asi moc nepamatuješ,ale určo si pamatuješ Vencu Novotnýho...to je muj táta. A přejeme ti do nového roku všechno nej a snad se zase ozveš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit