Přejít na výpis diskuzí

David Škach

OSOBNOST 2.3.2008 
87 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Re: FUCK

    DAVID STINKS LIKE VERY OLD CESSPOOL *15*
  • David

    Davídek jo taky úúúúpa hustej človíček *3*
  • Re: FUCK

    Co sem vůbec lezeš?! Když ho nemáš rád, tak sem nelez!!! *10* Nikdo tě nezval idiote!
  • Re: Re: Re: FUCK

    Shut up *16* *16* *16*
  • Re: Re: FUCK

    *1* KATKA STINKS LIKE SHIT !!!! *1* *15*
  • Re: FUCK

    And you stink like very old carrion!!!
  • FUCK

    DAVID STINKS LIKE SHIT !!!! *1*
  • Kimík

    Nevíte, kolik je tak teď tomu jeho pejskovi. Kimovi? Zije jeste? Vlcaci se chudaci moc nedozivaji. *9*
  • Re: Re: Re: příspěvek

    Ano,protoze jsem to zakladala ja. David je pro me porad celebrita. Jeden nejlepsi z nejlepsich a je jedno co dela ted. Driv patril do nejznamejsi party na nasi chude ceske scene. On je tu naprosto opravnene. A kdo si mysli ze ne, tek je to jenom jeho problem. At sem ani neleze! *8*
  • Re: Nattallie2 je kráva

    Já na rozdíl od tebe vím co říkám a má to hlavu a patu. Nadávat do krav a podobné výlevy dokáže už dítě v předškolním věku, takže tvůj přínos do této debaty je skutečně nepostradatelný *15* Máš pro nás ještě něco, čím by si nás chtěl obohatit ? Jak to tak vidím, tak se nezmůžeš opět na nic jiného než na nějakou sprostou nadávku *3*
  • pro adoushek.n

    A každej kokot si sem taky může přijít a anonymně si zanadávat co? Pěkně si vylejt vztek a komplexy, znáš taky jiný slovo? Asi jo, ale ani je nechci slyšet.
  • Nattallie2 je kráva

    Chytrá jak rádio, že. *1* *1* *1* *15*
  • Re: Re: příspěvek

    No, to teda taky nechápu :-). Někdo si asi myslí, že je,
    když to tu zakládal. Já to myslela trochu jinak, ale to je jedno.
  • Re: Re: Re: Re: BYDLIŠTĚ V MEZINOŽÍ

    ty ho znaš tak mu vyřiď že je to kkt *15*
  • Re: Re: příspěvek

    přesně! *1* tady muže bejt každej kkt z prasečáku víš *1* *1* *15*
  • Re: Re: Re: Pro zlatokopku a ještě ke všemu ne chytrou

    Bože ty jseš opravdu chudinka a cuchtička *1* *1* *1* Davida NIKDY mít nebudeš!!! Co by s takovou cuchtou dělal... *15*
  • Re: Re: Re: BYDLIŠTĚ V MEZINOŽÍ

    Ringocz...., hele mě nevadí že je bisexuál *5* hlavně že mi poskytne potřebný komfort, luxus a kupu penězí *3* Jsem natolik hodná a tolerantní, že mu povolím aby mi zanášel i s chlapama. *14* *4* A jakej je jako milenec???
  • Re: příspěvek

    Pokud není žádná hvězda tak naprosto nechápu co tento dělník dělá na osobnostech.cz *7* *9*
  • Re: Re: Pro zlatokopku a ještě ke všemu ne chytrou

    Opravdu se neustále přesvědčuju, že tak chytrá nebudeš *9* Kdyby si totiž měla alespoň trošku inteligence tak by si pochopila, že mi nejde ani o něj, ani o jeho peníze, ani o nic jiného. Prostě se jen bavím a jestli ti můžu doporučit, tak by si měla změnit svůj slovník. Věcná argumentace ti chybí a ty tvé výrazy ( bože tak nemluví ani naše uklízečka ).Možná to vyzní drsně, ale pokud si taková jak píšeš, tak z tebe jediný tvůj výraz udělá z inteligentní kočky hloupou puberťačku.
  • příspěvek

    Vy snad nejste normální, tohle neni diskuse, to je humus,
    nechte toho člověka bejt, neni to už žádná hvězda, takže
    nevim co tu pořád řešíte, kdyby si to přečet, asi by se mu udělalo špatně, fakt bych vás chtěla vidět.
    Katka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit