Přejít na výpis diskuzí

David Škach

OSOBNOST 2.3.2008 
87 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ach jo

    Teda já se ani nedivím že Vám neodepisuje , i kdyby David o téhle stránce veděl. Přiživovat se na cizí slávě s zvedat si sebevědomí a pocit méně cennosti tím, že se dožadujete pozornosti někoho kdo býval( možná ještě je, to nevím a nechci urazit)slavný je minimálně hloupé. V dnešní době má každý i obyčejný člověk dost starostí a odepisovat každému kdo si tady houkne je v realitě nemožné. Navíc urážet někoho jen proto, že o Vás neprojevuje dostatek zájmu je znakem nejspíše zastydlé puberty. Ps: Abych nevypadala jako zahořklá důchodkyně tak je mi 19. Takže zkuste trochu zapřemýšlet a jestli po té pozornosti tak toužíte zvedněte zadky a udělejte pro to něco samo od sebe to totiž nejspíš nepůjde... Cogito, ergo sum.
  • dnešní sen

    Milý Davide dnes jsi byl v mém snu bylo to milé setkání pěkně jsme si popovídali. nikdy jsem Lunetic neposlouchala a ani nesleduji co s Vámi je.pouze dnes jsem si chvilku četla Vaše stránky.Tak at se Ti v životě daří,jsi zdráv a pokud se budeš nudit tak mi zase někdy vejdi do snu...ahojky yvet. *4*
    • Re: dnešní sen

      bože ty si ale blbá... *1*
      • Re: Re: dnešní sen

        EVO NÁPODOBNĚ... *13*
        • Re: Re: Re: dnešní sen

          nápodobně yvet *1* *9*
        • Re: Re: Re: dnešní sen

          YVET nápodobně *15*
  • koncert

    Já taky nebyla, moc jsem na koncerty nechodila. Líbily se mi jenom některý písničky. Já jsem z Kladna. Spíš mě teď mrzí co se děje s Davidem.
    • Re: koncert

      Ja jsem taky neobjizdela vsechny koncerty. Ale ten posledni me mrzi,byl prece jen posledni. Nechapu proc se tak distancuje od Lunetic. Mozna mu uz ted nic nerikaji, ale minulost nesmaze. Taky nerozumim tomu, proc dela truhlare. Vzhledem k jeho vyuceni. Proc se vlastne neuchytil v tom radiu jako Ales? Meli tam byt preci oba. Ale Ales uz tam stejne jen namlouva pocasi a programy kin. *9*
      • Re: Re: koncert

        ja nevím proč ho nenecháte všichni na pokoji,s davidem jsem měla možnost si pokecat a vím že david je gentleman,který je citlivý,má fanynky rád,ale má taky svuj život,kterému do nikoho nic není.a tyhle žvásty kdo by poslouchal.vždyt jsme lidi a ne pubertaci.nevím jak by vám bylo kdyby o vás takhle lunetici vykládali asi by se vám to vubec nelíbilo.měj te se a zijte si svuj zivot
  • BYDLIŠTĚ V MEZINOŽÍ

    KDE ŽE TO BYDLÍ *7* V MEZINOŽÍ *9* *9* *9* *9*
    • Re: BYDLIŠTĚ V MEZINOŽÍ

      Ty bys ho chtěla mít v mezinoží?? *1* Dyť má ptáka jako slimáka s vůní rybiny.... *15*
      • Re: Re: BYDLIŠTĚ V MEZINOŽÍ

        byl jsem jeho milencem několik let takže co má mezi nohama moc dobře vim a po rybine mu opravdu "nevoní" *13* na davida pěju jen samou chválu lepšího milence není *3* *14* packa *5*
        • Re: Re: Re: BYDLIŠTĚ V MEZINOŽÍ

          Ringocz...., hele mě nevadí že je bisexuál *5* hlavně že mi poskytne potřebný komfort, luxus a kupu penězí *3* Jsem natolik hodná a tolerantní, že mu povolím aby mi zanášel i s chlapama. *14* *4* A jakej je jako milenec???
        • Re: Re: Re: BYDLIŠTĚ V MEZINOŽÍ

          Mohl by si předpokládat, že se tady najde někdo, kdo ho opravdu zná. Bohužel si nepředpokládal a udělal si ze sebe tak trošku idiota *9* Ono občas k uskutečnění snu stačí, když mu věří ti ostatní ... takže ti není co zazlívat *3*
          • Re: Re: Re: Re: BYDLIŠTĚ V MEZINOŽÍ

            ty ho znaš tak mu vyřiď že je to kkt *15*
      • Re: Re: BYDLIŠTĚ V MEZINOŽÍ

        No ze ty to tak vis ty krasavice. Ja vim, ze si zadna jeho milenka nestezovala.To bude asi tim, ze ty mezi ne nepatris. Chudero *10*
  • aaahojjj

    Ahoj Davide jsi hezky a na první pohled i slušný moc si chválím vaše písničky hlavně písen Máma a příběh malého chlapce tyhle píásničky jsou opravdu moc hezké.Si fakt prýma a společně s martinem alešem i Vašíkem zpíváte moc hezky pa
  • David

    Ahoj, já když srovnám jak David vypadal když Lunetic začínal a jak vypadal ke konci a po rozpadu, nemluvě o tom jak vypadá teď, tak se nemůžu zbavit pocitu, jestli taky nejel v drogách, doufám, že ne.
    • Re: David

      Jo tak to mas tedy pravdu. Nemyslim, ale ze to byly drogy. Anglie je drsna zeme pro cesky lidi, ktery tam jedou pracovat. Taky jsem si to zkusila. Vypada ted fakt hrozne. Ales je ted podle nej naradovec a to je uz co rict. *9*
      • Re: Re: David

        Hm, drsná země, jemná whiskey *1*, ale to je zas Irsko. Asi sem blbá ale vysvětli mi co je to naradovec?
        díky
        • Re: Re: Re: David

          Naradovec? *4* Ne, nejsi blba. To se jen tak rika o chlapech, kteri jsou namakani. Maji dost svalu. Nevim jestli jsou to u Alese svaly nebo par knedliku, ale kazdopadne ma ted lepsi postavu nez David. *9*
          • Re: Re: Re: Re: David

            Tak to mě mrzí, že ho Anglie tak zničila. Snad se dá dohromady, ne? Odkud jsi?
            • Re: Re: Re: Re: Re: David

              Ja jsem z Olomouce. Lunetic tady hodne koncertovali ke konci kariery. Asi jen odehrali to, co meli a hotovo. Byla jsi na tom poslednim koncertu v Praze ve Sterboholech? *7* Ja totiz ne a mrzi me to.
  • Kimík

    Nevíte, kolik je tak teď tomu jeho pejskovi. Kimovi? Zije jeste? Vlcaci se chudaci moc nedozivaji. *9*
  • David

    Davídek jo taky úúúúpa hustej človíček *3*
    • Re: David

      DAVID IT'S SON OF A BITCH !!!! *1*
      • Re: Re: David

        You are already awkward.I don´t understand you, you must be realy stupid. You can only gibe, can´t you?
        And I know what you will answer.
        • Re: Re: Re: David

          Já myslela, že tohle je český forum... *8*
  • DAVID

    Náhodou...před dvanácti lety byl David pro mě ten nej...ted s odstupem času.....už ne...ale:-) bylo to tenkrát krásný....doma všude jen plakáty....na každym koncertu jsem musela byt:)) taky preju hodně štěstí....a kdyžtak se ozvi:-D *7*
  • Přání

    Taky bych popřála všechno nejlepší k narozeninám, ale proč když ten komu je to určený to nevidí, nebo vidět nechce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit