Přejít na výpis diskuzí

David Škach

OSOBNOST 2.3.2008 
87 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: BYDLIŠTĚ V MEZINOŽÍ

    Mohl by si předpokládat, že se tady najde někdo, kdo ho opravdu zná. Bohužel si nepředpokládal a udělal si ze sebe tak trošku idiota *9* Ono občas k uskutečnění snu stačí, když mu věří ti ostatní ... takže ti není co zazlívat *3*
  • Re: Re: BYDLIŠTĚ V MEZINOŽÍ

    byl jsem jeho milencem několik let takže co má mezi nohama moc dobře vim a po rybine mu opravdu "nevoní" *13* na davida pěju jen samou chválu lepšího milence není *3* *14* packa *5*
  • Re: Re: BYDLIŠTĚ V MEZINOŽÍ

    No ze ty to tak vis ty krasavice. Ja vim, ze si zadna jeho milenka nestezovala.To bude asi tim, ze ty mezi ne nepatris. Chudero *10*
  • Re: BYDLIŠTĚ V MEZINOŽÍ

    Ty bys ho chtěla mít v mezinoží?? *1* Dyť má ptáka jako slimáka s vůní rybiny.... *15*
  • BYDLIŠTĚ V MEZINOŽÍ

    KDE ŽE TO BYDLÍ *7* V MEZINOŽÍ *9* *9* *9* *9*
  • Re: Pro zlatokopku a ještě ke všemu ne chytrou

    Jsem chytrá a krásná a naprosto neodolatelná blondýnka *3* Žádnej mi neodolá, socko.. *4* *1* Když máš takovej přehled o jeho penězích ty, tak nejsem ta, co se o jeho peníze zajímá, kočičko *13* *13* Nebo spíš zlatokopko *7* *9* *5*
  • Pro zlatokopku a ještě ke všemu ne chytrou

    No jasně, myje se jen jednou za měsíc a to pouze při úplňku *1* Proč ty se pořád tak zajímáš o jeho peníze? To nejsi schopná se slušně zabezpečit sama ? ... já v tom nevidím žádný problém *5* To asi nebudeš tak inteligentní a úžasná jak ses nedávno vychvalovala *9*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Dříve jsem Tě milovala Davide;)

    Přírodní člověk? To jako že se nemyje ani neholí chlupy na těle *7* Ale nějaká ta korunka mu z dob Luneťáčků ještě zbyla, ne *8*
  • Dříve jsem Tě milovala Davide;)

    Ježiš, ty jsi vážně platonicky zamilovaná *14* Ale jestli máš skutečně ráda komfort a luxus, bez kterého nemůžeš žít, tak mi věř, že by tě to s Davidem nabavilo ani týden. Je to "přírodní člověk" který propadl fylozofii a na luxus a hmotné statky si příliš nepotrpí. Je to uzavřený, hodný a citlivý člověk. Ne ten nagelovaný playboy, kterého znáš z obrázků.
  • Re: Re: Re: Re: Dříve jsem Tě milovala Davide;)

    *10* Cuchto blbá *15* *16*
  • Driv jsem te milovala Davide

    To je preci jedno. Na lidi se preci nezapomina jenom proto, ze nekam odejdou. Kdyz ti nekdo umre, tak na nej preci taky nezapomenes. Na nektery lidi se zapomina tezko. *9*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Dříve jsem Tě milovala Davide;)

    Nic takového jsem přeci neřekla. A hlavně, i kdybych ho znala, tak bych to určitě neroztrubovala tady.
    Můžu se tě na něco zeptat? Hrozně by mě to zajímalo *4* Je to dost dlouhá doba co se Lunetic rozpadl. Davida jste nejspíš nikdy neviděli a vůbec netušíte jaký je a přesto i po takové době existují diskusní fóra, kde se probírá která ho ještě miluje a která by pro něj udělala víc... *14* Pochopila bych to v době jejich největší slávy, ale co vás k tomu vede dnes ?
  • Re: Re: Re: Re: Dříve jsem Tě milovala Davide;)

    No pockej a ty Davida snad znas nejak vic? *7*
  • Re: koncert

    Ja jsem taky neobjizdela vsechny koncerty. Ale ten posledni me mrzi,byl prece jen posledni. Nechapu proc se tak distancuje od Lunetic. Mozna mu uz ted nic nerikaji, ale minulost nesmaze. Taky nerozumim tomu, proc dela truhlare. Vzhledem k jeho vyuceni. Proc se vlastne neuchytil v tom radiu jako Ales? Meli tam byt preci oba. Ale Ales uz tam stejne jen namlouva pocasi a programy kin. *9*
  • koncert

    Já taky nebyla, moc jsem na koncerty nechodila. Líbily se mi jenom některý písničky. Já jsem z Kladna. Spíš mě teď mrzí co se děje s Davidem.
  • Re: Re: Re: Dříve jsem Tě milovala Davide;)

    Tak to nestačim koukat ty neodolatelná blondýnko z velkoměsta :)) Je opravdu vidět, že jsi byla a už zůstaneš jen jednou fanynkou z tisícového davu a to ať už si sebekrásnější, sebeinteligentnější a bůh ví co ještě. Ale není ti co zazlívat, Davida neznáš, protože jinak by si nenapsala ten slint co jsi napsala ... *15*
  • Re: Re: Re: Re: Re: David

    Ja jsem z Olomouce. Lunetic tady hodne koncertovali ke konci kariery. Asi jen odehrali to, co meli a hotovo. Byla jsi na tom poslednim koncertu v Praze ve Sterboholech? *7* Ja totiz ne a mrzi me to.
  • Re: Re: Dříve jsem Tě milovala Davide;)

    To nemůžeš vědět *10* Nejsem žádná cuchta z vesnice!! *13* Jsem modrooká inteligentní blondýnka, krásná, štíhlá a žádaná *3* Nikdo mi neodolá, ani on. *14*
  • Re: Re: Re: Re: David

    Tak to mě mrzí, že ho Anglie tak zničila. Snad se dá dohromady, ne? Odkud jsi?
  • Re: Re: Re: David

    Naradovec? *4* Ne, nejsi blba. To se jen tak rika o chlapech, kteri jsou namakani. Maji dost svalu. Nevim jestli jsou to u Alese svaly nebo par knedliku, ale kazdopadne ma ted lepsi postavu nez David. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit