Přejít na výpis diskuzí

Davide Mattioli

OSOBNOST 31.12.2006 
377 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ****

    Ahojky všem.Byla jsem na té pouti v Hronově jak tam měl být Davide.Byl to opravdu nezapomenutelný zážitek, kdybych se nepodívala na tyhle stránky tak bych o tom ani nevěděla,tak jsem moc ráda, že to sem píšete.Davide krásně voněl vůbec to neni smraďoch,ale ať si říkaj co chtěj ty blbečci, my víme jak to je a ten kdo ho nemá rád tak bude věřit těm pomluvám.Davide je krásnej neobyčejnej chlap se srdcem na správnym místě.Mužů jako je on je strašně málo.
  • lori

    ha ha

    Davide nevšímej si toho! To je pouhá závist!! *8* hele lidi, já Davideho znám jak osobně, tak z vyprávění jeho blýzkých a můžu říct že UMÍ zpívat NESMRDÍ!!! Tak ho tady da hája furt nešpiňte a hleďte si svojého! *16* *16* *16* Nevím ze které debilní hlavy toto vyšlo! A že neumí zpívat?? - TAK TO SE KLIDNĚ POHÁDÁM!!! *8* *8* *8*
    • Re: ha ha

      ty ho ocuchavas jo.. *9* *8*
      • lori

        Re: Re: ha ha

        Když někdo voní, tak to přitahuje, ale v opačném případě rači zdrhám a od Davideho sem teda ještě nikdy neutekla! Tak už otoč list a nebo sem rači nepiš!! Za Davideho se hádám ráda a právem! *16* *16*
        • Re: Re: Re: ha ha

          vsimla jsem si ze jses dost hadavej clovek *1* *5* ja se nehadam - konstatuji... *5*
          • lori

            Re: Re: Re: Re: ha ha

            Ajóóó, tak to pak úplně mění situaci....Já nejsu hádavý člověk, ale když prostě někdo někoho obviňuje neprávem že někde neco slyšel, tak to se i pohádám... *3*
  • Davide Mattioli je smraďoch

    Na veřejnost prosákla poněkud nechutná informace. Hudební idol - náctiletých Davide Mattioli údajně ne­ní velkým fanouškem osobní hy­gieny.

    Je to opravdu nechutné. Davide neustále pracuje, je ale schopný se několik dní nesprchovat a to si dovedete představit, jak pak zapáchá,“ prozradila zpěvákova nejmenovaná ko­legyně.
    Davide Mattioli se prý příliš často nesprchuje, a tak údajně zapáchá.


    No fujky, fujky..

    *9* *9*
    • Re: Davide Mattioli je smraďoch

      Jsi zavistivej ubozak..k tomu neni co dodat.Jak se rika: podle sebe soudim tebe,co?..jdi se radsi zahrabat!
    • Re: Davide Mattioli je smraďoch

      prasak!!!!!!!!!!!
      • lori

        Re: Re: Davide Mattioli je smraďoch

        Hlavně že ty si hvěda *16*
        • Re: Re: Re: Davide Mattioli je smraďoch

          JÁ VÍM ŽE JSEM *3* *1*
          • lori

            Re: Re: Re: Re: Davide Mattioli je smraďoch

            Aspoň neco... *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Davide Mattioli je smraďoch

              Ale mohl by se mejt vzhledem k jeho postavení co zaujímá ve společnosti.. *9* *9*
    • Re: Davide Mattioli je smraďoch

      Tak to je pěkná volovina!! Davide je spíš velký odpůrce tělesného pachu a to ti možu říct na sto pro!! Vždy když ho vidím tak voní krásně a když cítí něco co nemá, tak rači jde pryč...Tak tu kolegyni bych chtěla poznat-ta asi podle sebe soudí jiné... *9* že se dycky vytahne nejaká volovina! Než aby se psalo o jeho kladných věcech, tak se píše o takých blbotech!! Chudák Davide *8*
      • lynette

        Re: Re: Davide Mattioli je smraďoch

        No, na mě jako smraďoch a špína taky nepůsobí *5* spíš takovým velmi sebestředným a zženštilým dojmem, takže věřím tomu, že na sebe lije litry voňavek *3*
    • Re: Davide Mattioli je smraďoch

      Až tak? *8* no, oni si jižní národy na hygienu moc nepotrpí, ale Davide už tu žije dlouho a teda myslela jsem si, že se už přizpůsobil zdejším zvykům... *9*
      • Re: Re: Davide Mattioli je smraďoch

        To sou kecy...Davídek náhodou moc hezky voní vy dementi... *16*...kde jste tohle zase vyhrabali???V blesku nebo aha nebo podobne blbosti??? *16*
  • Hronov

    Čauky všem Davide bude 19 července v městě hronově účinkovat na pouti. http://www.mestohronov.cz/prehled-a kci/akce/hronovska-pout *1* *1* *1*
    Přikládám info stránky o městě a o pouti. *1* *1* *1* *1* *1*
    • Re: Hronov

      To vystoupení byla hrůza *9* měl by se se svýma popěvkama vrátit do ty svý chatrče v Itálii a cpát se makaronama *1* hubu by si měl zacpat makaronama a špagetama, aby lidi neděsil.. *5* *5*
      • Re: Re: Hronov

        ciao IDIOTA...nemusis se bat ze brzo se zname osobne
      • Re: Re: Hronov

        ja bych mu udelala pizzu s feferonkama a s najemno nakrajenym hribem satanem, mnam, ten by si posmaknul *3* *1* *1*
        • Re: Re: Re: Hronov

          Nemuzu se dockat az se s Davidem potkas osobne....myslim ze ty spagety budes mit brzo narvany v hube ty..jsi UBOZAK,ale na kazdou svini se vari voda,na to nezapomen!
  • jojo

    *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *3* *3* *3* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Hody

    Zdravím, Davide abych nezapoměla - to pozvání na Moravu pochopitelně na konec září pořád platí, tak se zase ozvěte-šak číslo máte *3* pápá *3*
  • www stránky

    Ahojky nevíte co je s Mattioláčkovejma www stránkama? má je eště vůbec? Já vím že je měl. Já jsem je hledala a nic jsem nenašla. Já jsem je věděla ale bohužel se mi rozbil počítač a já to měla uložený jako oblíbený a teď je nemůžu najít. Odpovězte prosím *9* *9* *9* *9* *9*
    • Re: www stránky

      Ahojky. Leny Davča stránky už nemá *9* nevíme ale taky proč, asi je neměl kdo dělat!Hodně to ale chybí, teď doházíme o spoustu informací o tom kde vystupuje a tak... *9* ale pořád doufám že se to zase spraví a stránky budou. Hold musíme věřit *3* pa
  • jses fakt vybornej

    ahoj davide jses fakt skvelej zpevak mas dobrej hlas skoda ze jsem te mohl videt jen u nas ve Vejprtech snad se tu zase nekdy ukazes vsichni te to obdivuji do dnes.
  • kuk

    Davideeeeeee.halóóóóóóóó! Chodíte sem ještě????? to je velká škoda-už ani stránky nemáte *9* co se stalo???? my chcem vědět tolik co na začátku *9* PROSÍÍÍMEEEE
  • a je to tu

    sem si říkala že už tu dlůho nebylo žádné vzrůšo!! *9* ale dycky se musí najít nějaký debil, co tu dělá pohoršení *13* *13* ach jo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit