Přejít na výpis diskuzí

Davide Mattioli

OSOBNOST 31.12.2006 
377 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro Pavlinku

    To uz te nemusi zajimat, je to davno pase.... *3* *1* *1*
  • Lenka+Pavla

    Jste dve nadrzeny kravy. *5*
    • Re: Lenka+Pavla

      A co jsi ty?????Se na sebe podívej v zrcadle
      • Re: Re: Lenka+Pavla

        Co to ma co spolecnyho se zrcadlem? Jste nadrzeny kravy i bez zrcadla! *15* *15*
        • Re: Re: Re: Lenka+Pavla

          Proč by nemělo??Ty nás tady jen urážíš a kdyby ses podívala na sebe do zrcadla,tak ti asi dojde,že slušný člověk nemá takové kecy a pořád někoho neuráží.Mě by zajímalo kdo se tobě líbí.Nechápu,proč nás tady ponižuješ,že se nám líbí normální italský zpěvák?? *10*
          • Re: Re: Re: Re: Lenka+Pavla

            Mno, tak si je honte dal nad timhle "normalnim zpevakem", kterej by si v Italii ani neskrt, pac by ho kazdej obycejnej prodavac zmrzliny svym zpevem totalne zahrabal *15* *15* Tak paaa devusky *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Lenka+Pavla

              A to bys mela slyset jak krasne "zpiva", kdyz ma neci pero v riti. *15* *15* *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Lenka+Pavla

              de vidět že víš o zpěvu hovno!! Protože my co jsme z pěvecké branže, tak víme, že Davide zpívá úžasně a má zlato v krku. Takže neurážej když nevíš CO TO JE UMĚT ZPÍVAT!! *16* SAKRA, už mě začínáš srat!! *16*
  • Lili, Zuzka, Lenka, Pavla

    Potrebovaly byste poradnej sex a ne si je porad honit. *1* *1*
    • Re: Lili, Zuzka, Lenka, Pavla

      Jo??? nepovídej...neboj o sex máme postarané, ale jestli s imyslíš že je to málo, tak nevím co navrhuješ??? máme si na to pujčit Davideho??? *7* Fajn dáme mu vědět a až bude po všem, tak ti napíšem jaké to bylo ju?? *3*
      • Re: Re: Lili, Zuzka, Lenka, Pavla

        Gay o zensky nestoji *15* Leda ze byste mely ptaky mezi nohama, to by bylo velice zajimave, kdyby se od vas nechal ojebat *1* *1* *1*
        • Re: Re: Re: Lili, Zuzka, Lenka, Pavla

          Hele už si docela koleduješ!!!Podle tvojého trapného Nicky taky nevíme jestli jsi holka a nebo nadrženej buzerant. A neboj, ojebat by se určitě nenechál-protože ho asi na rozdíl od tebe znám a vím že není ani buzerant a ani takový jak ty tu o něm píšeš!! A když Davideho tak nesnášíš, tak proč mu lezeš na stránky? *16* vrať se do školky kam patříš a nedělej tady že máš svět v hrsti...!! *13* až Davideho poznáš jako já, tak si můžem popovídat! tak pápá *3*
          • Re: Re: Re: Re: Lili, Zuzka, Lenka, Pavla

            No jasne, ze by se od tebe ojebat nenechal, je na chlapy a je to gay *15* Takze jen od nejakyho poradnyho samce s velkou kladou. *3* *1*
  • CD

    Ahojky,
    podívejte se na stránky www.davidemattioli.com - už je zde obal nového CD, které vyjde v záží... *3*
    • Re: CD

      Už sem se dívala a už se na něj moc těším.A křtít ho bude 12.9. *4*
      • Re: Re: CD

        *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* Vidis, taakhle se ti smeju!!
        • Re: Re: Re: CD

          Proč???Až bude po křtu,tak ti dám vědět,jaké to bylo
          • Re: Re: Re: Re: CD

            To bude "akce roku" *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: CD

              Leda v predstavach tvyho choryho mozku *15* *15* *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: CD

              To si piš,že bude
    • Re: CD

      Jeho debilni CD nikoho nezajima krome vas a jeho, coz je suma sumarum jen 5 lidi s hooodne spatnym vkusem. *15*
      • Re: Re: CD

        Bóóóóže...už se di vycpat-tvoje poťápané názory tady nikoho nezajímají *8*
        • Re: Re: Re: CD

          Kdyby te nezajimaly devenko, tak bys na ne nereagovala *3* *15* *15* *15*
          • Re: Re: Re: Re: CD

            Tak sorry že sem se ozvala....a neříkej mi děvěnko-určitě je mi víc jak tobě!!!
            • Re: Re: Re: Re: Re: CD

              Ani bych nerekla, podle tvyho projevu, holcicko. *15* *15*
  • lidi

    heč ja mam jeho čislo a nedam a i skype *14*
    • Re: lidi

      Mno, taak se nam tu neposer *9*
      • Re: Re: lidi

        Z čeho bych se posrala???? i kdybys měla všechny jeho kontakty a čísla, tak mi to strááááášně trhá žile!! Jemi to úplně jedno, vždyť davide je obyčejný člověk jako my všichni, takže ej asné že bude mít nějaké číslo-tak si s ním piš a pozdravuj ho od Lenkdy z Moravy-on bude vědět-nebo-já mu to rači napíšu sama!! měj se... *3*
        • Re: Re: Re: lidi

          To nebylo na tebe, blbko *15* *15*
    • Re: lidi

      Myslíš číslo s ... ... ... 222 na konci??? tak tam se ti Davide asi neozve *15* ale užij si to... *14*
    • Re: lidi

      Skype?? *1* *1* *1* tak si ho užij *1* *1* *1* číslo chápu, qip bych taky pohopila, ale Skype *5*
    • Re: lidi

      No já ti teda moc nevěřím.A píšeš si s ním? *7*
      • Re: Re: lidi

        Lenicce a Pavlusce: jste fakt vymatlany, je vam asi tak 10 let, tipuju. *9*
  • BUZNA

    Pro vsechny prihraty debilky a nadrzeny kundicky: koncem cervence mame ve meste pout a tenhle italskej curacek bude u nas vystupovat. *1*
    • Re: BUZNA

      Hele kreténe, máš proti němu nějaký problém a nebo Davide není tvůj typ??? *15* nasero co?? škoda že je na holky a k tomu ženatý *15* hold musíš jít hledat jinam gaýku *14*
      • Re: Re: BUZNA

        Zlaticko, ja jsem heterosexualka jako vysita. *3* *4*
        • Re: Re: Re: BUZNA

          Jo dokonce...tak to si di drbat nějakého jiného zpěváka a ne Davideho.... *16*
          • Re: Re: Re: Re: BUZNA

            Honis si ji casto nad obrazky tohoto zpevaka *3*
    • Re: BUZNA

      A můžeš mi sdělit v jakém městě bude? *7*
      • Re: Re: BUZNA

        Proc, chces prijet *7* *1*
        • Re: Re: Re: BUZNA

          Třeba chci *3*
          • Re: Re: Re: Re: BUZNA

            No tak to uz mas po terminu *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: BUZNA

              A prosím jaké to bylo město? *13*
  • BUZNA

    Pro vsechny prihraty debilky a nadrzeny kundicky: koncem cervence mame ve meste pout a tenhle italskej curacek bude u nas vystupovat. *1*
    • Re: BUZNA

      Jedina veta, ktera tady za neco stoji. *3*
      • Re: Re: BUZNA

        Myslíš?
        • Re: Re: Re: BUZNA

          Nemyslim, ja to vim *15*
  • BUZNA

    Pro vsechny prihraty debilky a nadrzeny kundicky: koncem cervence mame ve meste pout a tenhle italskej curacek bude u nas vystupovat. *1*
  • HA HA HA

    Proč?? chybí ti něco velkého???? *15*
    • Re: HA HA HA

      A tobe snad jo ty kravo? *4*
      • Re: Re: HA HA HA

        ne v pohodě, mám všechno, ale díky za optání *13* a Davide má taky všechno v pořádku-neměj strach *15*
  • Mas ho velkyho, Davide??

    Honis si ho casto, nebo si ho radej nechavas kourit od manzelky??
    • Re: Mas ho velkyho, Davide??

      Jako já si myslím,že taková věc tady určitě vůbec nepatří,tak se tě neptá nikdo na takové věci.. *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit