Přejít na výpis diskuzí

Davide Mattioli

OSOBNOST 31.12.2006 
377 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CD

    Ahoj lidi...nevíte prosím někdo jak dopald křest toho Davidového CDčka??? *3* teda jestli už byl??
    • Re: CD

      Dopadl určitě dobře,jen jsem četla že prý nenechal Janu Adamcovou vůbec mluvit,tak nevím,co je na tom pravda.Křest byl 12.9.2007 *14*
      • Re: Re: CD

        Jo, Davča rád mluví *1* no ale kdoví co si zase ten poťápaný bulvár vymyslel... *3* ale děkuju za info, čauky *3*
  • Pro Libru

    Ne, já to pochopila tak, to ani nejde vysvětlit, ale nic takového jako ,,gay,, to nebylo *1* no co o něm napsat-je to sympatický a velmi přátelský člověk. Nikoho neodsuzuje a ke všem se chová rovnoceně, má jemný dotek a hezky voní *1* *1* jinak nevím co dál nepsat, jo a ještě když si něco umane, tak ho nepřekecáš ani heverem *1* *1*
    • Re: Pro Libru

      TO TED PISES O HANSOVI NEBO O DAVIDOVI? *3*
      • Re: Re: Pro Libru

        Ale my tady celou dobu mluvíme jen o Davidovi...vidiš to je právě to co sem se ptala o kom mluvíš... *7*
        • Re: Re: Re: Pro Libru

          NO JO, JA SE PTALA NA HANSE *9* TOHO JSTE ASI TEZKO VIDELY ZE. *9* *9*
          • Re: Re: Re: Re: Pro Libru

            No vidiš a jsme doma...ne tak to bohužel ani nevím kdo to je...a jak jsi vlastně přišla na to že by jsme tu mohli nějakého Hanse znat??? *7*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pro Libru

              ZKOUSIM STESTI,VIS *3* NO NIC, TAK JSEM SE ASPON NECO DOZVEDELA O DAVIDOVI. *4*
  • HANS MATHESON:)))

    NEVIDELI JSTE HO NEKDO PROSIM NA VLASTNI OCI??? *14*
    • Re: HANS MATHESON:)))

      jojo viděli... *3*
      • Re: Re: HANS MATHESON:)))

        JAKO FAKT??? *3*
        • Re: Re: Re: HANS MATHESON:)))

          jo, fakt...však proč by ne?? vždyť je to viditelný člověk *14* *1*
          • Re: Re: Re: Re: HANS MATHESON:)))

            VITE HOLKY, JA S TIM OTRAVUJU NA HODNE FORECH, TAK JSEM TED RADA, ZE JSEM NARAZILA ASPON TADY NA NEKOHO, KDO HO VIDEL I V REALU *3* A MUZETE MI O NEM NECO MALO NAPSAT??? PROSIM *14* *14* VIM, ZE JE TO SICE FORUM TYKAJICI SE JINEHO SLAVNEHO CLOVICKA, ALE KDYBY JSTE BYLY TAK HODNY. *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: HANS MATHESON:)))

              NO, ALE KOUKAM, ZE JE TED KLID. *5* ABYCH TO NEZAKRIKLA. *3* *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: HANS MATHESON:)))

              Já jsem to hned pochopila,že mluvíš o Davidovi.Davide je fajn člověk a nechápu jen,že Nicky narušila tuto pohodu,která tu byla *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: HANS MATHESON:)))

              JAKO TY SIS MYSLELA, ZE PISU ZE JE JINY JAKO ZE JE "JINY", TO JEST TEPLY?? TAK JESTLI JSI TO POCHOPILA TAK, TAK TO JE SPATNE *3* JA TU NEJSEM PROTO, ABYCH TU NEKOHO URAZELA. *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: HANS MATHESON:)))

              MLUVIM O TOM, ZE TOTO FORUM SE TYKA JINEHO CLOVICKA A MELA JSEM TIM NA MYSLI DAVIDEHO MATTIOLI *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: HANS MATHESON:)))

              jak JINÉHO človíčka???? o kom teď mluvíš??
        • Re: Re: Re: HANS MATHESON:)))

          Jako fakt,i já 2x *3*
  • tapetování

    co bys řekla??? mám z toho krásný pokoj, takové tapetování není špatná věc *1* *1* a dokud neotevřu stránky s tvojíma blbýma kecama, tak tu mám i klid... *16*
    • Re: tapetování

      *15* *15* *15* zato me se tvy tapetky vubec nelibi *15* *15* *15* ale hon si ji v klidu dal nad plakaty toho gajika *1* *1* nenech se mnou rusit devecko *15* *15* *15*
      • Re: Re: tapetování

        Díky za svolení a neboj, od podegry se určitě rušit nenechám...za to bys mi nestála *1* *1* *1*
        • Re: Re: Re: tapetování

          *1* *1* *1* potrebujes poradnou mrdacku *15* *15* *15*
          • Re: Re: Re: Re: tapetování

            Hele proč se tu pořád zabýváš mnou???!!! To jsou davideho stránky a ne moje! Na moje rači nechoď-to bych tě musela zabit!! *16* Takže mě prosím vynech a di se starat jinam a neboj mrdačka mi fakt nechybí!! *5*
    • Re: tapetování

      *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
      • Re: Re: tapetování

        Co ty se tady pořád směješ?? *1* *1* nejsi Davide že ne?? *1*
  • Nicky :-////////////////(((((((((

    Ahoj, tak jsem si to tady celé četla a z názorů jednoho člověka (pokud to vůbec je člověk - spíš bych řekla hnusný vlezlý monstrum) mi je vážně dost hnusně... *10* Tak hele, ty Nicko, nebo jak že se to vlastně jmenuješ, běž si laskavě otravovat život někam jinám a někomu jinýmu!!! *16* Tady na tebe neni nikdo zvědavej a taky proč by měl být, když kecáš takový nesmysly *1* *1* *1* A jestli tě vážně tak baví kydat hnůj, tak se přihlaš jako dobrovolník k nějkýmu zemědělskýmu družstvu, tam tě určitě přivítají s otevřenou náručí a aspoň budeš konečně někde trochu užitečná!!! *15* *1* *3*
    • Re: Nicky :-////////////////(((((((((

      *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
      • Re: Re: Nicky :-////////////////(((((((((

        Hele, tak s tapetkama se di zahrabat!!! A vůbec už tady odtud konečně vypadni!!! Asi to ještě stále nechápeš (co taky od tebe jinýho čekat, že jo - holt IQ tykve no...), ale nikdo tě tady nechce, samozřejmě kromě tebe samotný, ale jeden proti milionu ostatních, to je trochu málo ne... Takže ti to řeknu ještě jednou úplně jednoduše (abys to už konečně pochopila):"VYPADNI!!!!!!!!!!" *16* *16* *16* *15* *15* *15* *1* *1* *1*
        • Re: Re: Re: Nicky :-////////////////(((((((((

          opravdu si myslis ty blba nanynko ze tohohle gajika zere jedna desetina CR *1* *1* *1* vidim tu jen par nadrzenych kravicek ktery bych spocitala na prstech jedny ruky *9* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
          • Re: Re: Re: Re: Nicky :-////////////////(((((((((

            Ale i kdybys ty vypadla a bylo tu o jednu kravičku míň, tak se VŮBEC NIC NESTANE!!! *5* *5* *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nicky :-////////////////(((((((((

              No víš, ono nebýt Nicky by to tu bylo celkem klidný, ale bohužel se tu objevila, takže to tady vypadalo dost děsivě. *10* *9* Ale teď už tu naštěstí pěkně dlouho nebyla, takže se situace dostala zase do normálu. *3* *4* Jen doufám, že to tak taky dlouho vydrží. *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nicky :-////////////////(((((((((

              vy jste vskutku ohromný holčiny *1* takový počteníčko se nikde jinde nevidí *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nicky :-////////////////(((((((((

              Sama si husa, ani psát neumíš *15* *15* *15* Z toho tvýho pravopisu se hned pozná s kým má člověk tu čest *1* *1* *1* A jinak právě proto, že ti ty kecy nežeru, tak na ně musím reagovat, protože jinak by to vypadalo, že ti všechno co píšeš schvaluju, jenže já s tím co píšeš teda rozhodně nesouhlasím, protože umíš lidi akorát urážet a to je všechno. Vsadím se, že sama si v životě nikdy nic nedokázala, a tak se snažíš lidem akorát škodit a ponižovat je, aby si vůči tobě připadali méněcenní, jenže ta méněcenná jsi ve skutečnosti TY!!! *1* *1* *1* *1* *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nicky :-////////////////(((((((((

              huso blba *1* psala si o mich kecech, to byla veta na keci ne na toho gajika *15* *15* *15* *15* *15* *13*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nicky :-////////////////(((((((((

              Jen si klidně urážej, mě tím teda nerozhodíš *1* *1* *1* A jen tak mimochodem nevim kdo je tu přiblblej, když ty píšeš: "kdyz je nezeres..." Protože já jsem si teda doteď myslela, že tohle jsou stránky o Davide Mattiolim a ne o víc lidech, takže by se snad hodilo napsat: "když ho nežereš" no ale to je pro tvůj mozek (pokud vůbec nějakej máš) asi příliš složitá úvaha, aby sis to uvědomila, co!!! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* Já aspoň svojí chybu dovedu přiznat, zatímco ty si zřejmě myslíš, že tvoje chyby se přehlídnou, ale všichni lidi bohužel nejsou tak tupý jako ty *1* *1* *1* *15* *15* *15* *13* *13* *13*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nicky :-////////////////(((((((((

              ty si ale priblbla *15* *15* *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nicky :-////////////////(((((((((

              Je, Leni, promiň, já si to špatně přečetla a myslela jsem že to s tim vyhazováním pasala taky Niky...takže ta moje odpověď vyzněla, trochu jinak, než jsem chtěla... *9* Ale teď už vim, že ten vyhazov neměl patřit mě ale jí *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nicky :-////////////////(((((((((

              kdyz je nezeres tak nereaguj a odstrel Lucinko *1* *1* *1* *15* *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nicky :-////////////////(((((((((

              *15* *15* *15* proc treba se me mezi ostatnima kravama tady libi *15* *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nicky :-////////////////(((((((((

              Neboj, takovou laskavost ti neudělám, já totiž nemám zapotřebí tady odtud vypadnout, protože jestli sis nevšimla, tak mě na rozdíl od tebe nikdo nevyhazuje *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
              A pro tvojí informaci, tak já ho nežeru, vlastně jsem na tyhle stránky narazila jen náhodou, ale když vidím, co tady o něm pořád píšeš, tak se mi z toho a hlavě z tebe dělá zle...nechápu čeho tim chceš dosáhnout... *16* *16* *16* Stejně ti ty tvoje kecy nikdo nežere!!! *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • Re: Nicky :-////////////////(((((((((

      *1* *1* *1* NOVA TAPETKA!!! *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • no jo no

    A co mě chceš učit??? jak se mám ve svých 22letech starat o syna a jak jít uličkou v bílých šatech??? *4* tak to mě klidně nauč-pač to teď docela potřebuju, ale jinak nic učit nepotřebuju nebo máš snad pocit že ano?? tak sem s tím... *3* *3* ale když já jsem vlastně ta husička,ale třeba umíš radit i zvířatům když si sama kráva *1* *1* pápá
    • Re: no jo no

      pletes se kravicko, zadna krava jeste zatim nejsem, zato ty uz davno, tak se nech od toho svyho vola jeste jednou otelit at jses krava dvojnasobna *15* *15* *15* *1* *1* *1*
      • Re: Re: no jo no

        Dobře, já mu to řeknu...neboj druhý špuntík je taky v plánu, skoro manžel už za týden přijede z ITÁLIE (už víš odkud známe Davideho? *7* ), tak mu to navrhnu *14* ale až tento trošičku povyroste *14* *14* tak čauky a už nepruď *3*
        • Re: Re: Re: no jo no

          neprudim *1* *1* *1* vetram *15* *15* *15* *15* mate to tu zatuchly a zasmradly *15* *15* *15*
          • Re: Re: Re: Re: no jo no

            aha, tak otevři okno a zavři za sebou dveře... *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: no jo no

              *15* *15* *15* *15* *15* *15* chudinko, co z toho tapetovani mas *15* *15* *15* *15* *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: no jo no

              *1* *1* *1* *1* *1* pěkně ji dáváš
              já ti jen a jen fandím
  • Nejsme

    tak to se pleteš, já jsem já a Pavla je Pavla....ale to je jedno, s tebou už se dohadovat nebudu. Měj se krásně drobněno *5*
    • Re: Nejsme

      ja se nikdy nepletu devcicko *15* *15* *15* *15* *15*
      • Re: Re: Nejsme

        v pohoděéěé, všechno je jednou poprvé *1* a když jsi to HLAVNÍ ,,poprvé,, ještě nepoznala, tak Ti musí k uspokojení stačit tohle... *15* *15* *15*
        • Re: Re: Re: Nejsme

          *1* *1* *1* jses sexualne neukojena *1* *1* proc se nam tu s tim sverujes devce mile *15* *15* *15* *15* *15*
          • Re: Re: Re: Re: Nejsme

            týýý voléé, tak tu tvoju logiku ybch chtěla někdy pochopit-jak ty všechno tak hned víš-to je prostě úžasné *7* *7* *7*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nejsme

              to vis, mno, ty jses blba husicka ktera se ma jeste co ucit *15* *15* *15*
  • Zajímavé

    To je zajímavé, psali jsme si jen s Nicky a s Pavlou a najednou se během dvou dnů objeví další lidi a říkají ať se na to vykašlem....Nejsi to náhodou Nicky ty?? Já se ne to klidně vy..! Davide už to stjně určitě četl...to ho teda lituju, to se myslim diví jaké má v česku fanynky... *8*
    • Re: Zajímavé

      ty se vazne blba pica *15* *15* *15* *15* *15* *15*
      • Re: Re: Zajímavé

        *3* jo, jsi borka....tohle bych si na veřejných stránkách nedovolila... Davide asi zírá, ale já vím, tobě je to u prdele, vždyť je to jen nafyntěnej gay kterej nikoho nezajímá... *14* ale i tak si rozumíme *4* tak se měj ZJEVE!! *10*
        • Re: Re: Re: Zajímavé

          napsala si to dobre *15* *15* *15* a ty jses bezvyznamna prihrata nula ktera taky nikoho nezajima *15* *15* *1* *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: Zajímavé

            Jéééjda no to mě nehorázně ranilo *5* já nikoho zajímat nepořebuju a kór ne tebe...Já jsme spokojená-mám práci,kariéru a skoro před svatbou, takže to co si o mě myslí nějaká poťápaná Nicky je mi u prdele, ale ráda jsem Tě poznala, Davideho budu pozdravovat...tak pápá *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Zajímavé

              *15* *15* *15* *15* *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Zajímavé

              myslim ze Lenka a Pavla je jedna a ta sama devecka, takze potapana jses ty *15* *15* *15*
  • ???

    Co je tohle za prisernou stranku? Tady to ma fakt uroven, mely byste se nad sebou zamyslet co tu pisete! Uz jste si ty vase mentalni zvratky po sobe vubec precetly?? Nejsem sice Davideho skalni fanynka, ale muzu vam rovnou napsat, ze tohle forum uz v zivote nenavstivim *9* Tohle jestli si Davide M. nekdy precte, tak potes vas panbuh. *13*
    PREJI PEKNY VECER. *9*
    • Re: ???

      je fakt strasna ale ne moji vinou tady je to jen pro ritopichy a nadrzeny lesbicky a ja jim sem jen zanasim trochu cerstvyho vanku *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
      • Re: Re: ???

        Ty a nejsi ty náhodou nadrzena lesba?Že to tady tak roznášíš a asi v tom máš velkou zkušenost.Hmm nevím
        • Re: Re: Re: ???

          vskutku nevis tak si ty svy fantasmagorie pis jinam pico *15* *15* *15* *15* *15*
          • Re: Re: Re: Re: ???

            Já bych chtěla jen vědět,proč tady každého urážíš a proč urážíš Davida??Jednoduchá otázka a jednoduchá odpověď
            • Re: Re: Re: Re: Re: ???

              *15* *15* smrdelo to tu *15* *15* *15*
    • Re: ???

      Jojo, já vím je to strašné, ale my z Pavčou za to fakt nemůžem....To Nicky začala a Davideho si teda urážet nenechám *13* myslím že už tu byl a četl to, ale snad to přežije.....čauky
      • Re: Re: ???

        ty za nic nikdy nemuzes ja nic ja muzikant *15* *15* *15*
      • Re: Re: ???

        A to vam jeste ani jedny doted nedocvaklo, ze on ci ona na vase reakce presne ceka? Samy ji(jemu) nahravate a navic se snizujete na jeho (jeji) uroven *5*
        • Re: Re: Re: ???

          ted to tady ma teprv uroven a riz *15* *15* *15*
        • Re: Re: Re: ???

          Kdo se snižuje???? já jí vždycky jen vyvrátím její žvásty. Protože nemám ráda když někdo tak hnusně mluví o někom normálním...ale to je jedno-náhodou ěm to bavilo se s ní dohadovat *1*
          • Re: Re: Re: Re: ???

            ten vas gajik ma za normalni clovekem daleko *15* *15* *15*
          • Re: Re: Re: Re: ???

            Dakota ma uplnou pravdu, mely byste se na toho uchyla vy***t *5* *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ???

              nejsem uchyl curine *15*
    • Re: ???

      No jo no,tady se o něm pěkně mluvilo a někdo to tady narušil,ale pořád se neví proč a asi se to nezjistí,nejsi sama komu se tady toto nelíbí.Co se dá ale dělat.Jen požádat toho dotyčného,ať toho nechá,ale to nevím jestli se to podaří *10*
      • Re: Re: ???

        tady se o nem prave ze vubec nemluvilo dokud jsem se neobjevila ja a trochu to tady neprovetrala, uz to tady smrdelo *15* *15* *15*
        • Re: Re: Re: ???

          Jasně,než si přišla ty tak to tady bylo úplně nuda,ale jak si přišlatak si rozvířila takové p........o něm,jako to nemá úroveň
          • Re: Re: Re: Re: ???

            jestli to nema uroven, neodpovidej devcicko *15* *15* *15* *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ???

              *15* *15* *15* *15* *15* k tomu neni co dodat *15* *15* *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ???

              Já se nenechám od tebe urážet a myslím,že ostatní taky ne.
  • Pro Nicky

    hele, nevím kde chodíš na takové voloviny. Kolik teda typuješ že mi je roků??? Asi tě zklamu já už jsem dlóóóóóuho plnoletá a tudíž ti můžu klidně sdělit že podle mých zkušeností s Davidem ti můžu stoprocentně odpřísáhnůt že není gay, pač kdyby byl, tak by se ke mě choval trochu jinak nemyslíš??? *5* takže jestli tebe přutahují gaýci, tak di na jiné stránky *3* pápá *15* *15* *15*
    • Re: Pro Nicky

      *15* *15* Nemam slov.. *15* *15* *15* To musis nejspis vypadat jako chlap, ty jses nejspis hoodne nadrzena muzatka!! *15* *15* *15*
      • Re: Re: Pro Nicky

        Podle čeho tak usuzuješ???? *15*
        • Re: Re: Re: Pro Nicky

          Podle tech plku co tu smolis. *15* *15* *15*
          • Re: Re: Re: Re: Pro Nicky

            Sem nevěděla že podle písma se dá odhalit vzhled-to je nějaká nová praktika??? tak to bych prosila naučit *3* a jka víš že při tom pěkně zpívá???máš s tím snad zkušenosti?? Jako jak zpívá s holků si dokážu představit, ale s klukem-pouč mě-to ěm zajímá-takového honeznám *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pro Nicky

              *15* *15* *15* To vis, u nas po jeho vystoupeni se ten jeho "zpev" pekne nesl nocnim tichem.. *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit