Přejít na výpis diskuzí

Davide Mattioli

OSOBNOST 31.12.2006 
377 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pozdrav

    Ahoj Davide. Tak jak je po dovolené??? už se zaklimatizoval do zimy?? *4* Já jen že teĎ čtvrtek a pátek budu v Praze, tak kdyby jsi tam byl a nudil se, tak se ozvy a můžem pokecat-jako náhrada že sem nepřijela do toho Brna...šak číslo na mě máš,tak se kdyžtak ozvy *3* zdraví Lenka z J.Moravy *3* *3*
  • Continental

    Dobrý den, Davide *4*

    Chtěla jsem Vás jen pozdravit a poděkovat za sobotní super vystoupení na plese firmy Continental Teves v Jičíně. Bylo to fakt naprosto nepřekonatelný...jak to děláte, že jste tak plný energie a dokážete jí jen tak, beze všeho, předávat dál? Máme teď nějaké rodinné problémy a já vlastně nevěděla do poslední chvíle, jestli tam vůbec půjdu, nějak mi chyběla ta správná nálada. No a pak jste přišel Vy a já se tak odvázala, že ze mě všechno spadlo a dobrou náladu mám ještě teď, když si na to vzpomenu *4*

    Opravdu, mnohokrát děkuju a zdravím do Liberce *4*
    Mimochodem, je to moje rodiště a proto Vás ujišťuju - lépe jste si vybrat nemohl, Liberec je opravdu krásné město *4*
  • Pro Lenku

    Hele, nejsi ty náhodou Lenka z Moravy??? Ta zpěvačka?? Ta co zpívá Italské písničky?? a nezpívala jsi náhodou i s Davidem?? hele jestli jo-mohla bys mi dát na tebe kontakt???? prosím prosím...a budeš někdy zpívat s Davidem????? Rád bych tě viděl..prosím napiš... *14* *14*
    • Re: Pro Lenku

      Jo, zpěvačka z Moravy jsem, Italsky zpívám, ale s Davidem sem zpívala maximálně jednou-když mi dal k puse mikrofon *15* *15* S Davčů zpívat snad nikdy nebudu a kontakty na sebe nerozdávám každému...tak pápá *3*
      • Re: Re: Pro Lenku

        Ale tak Leníí, já Tě znám-slyšel sem Tě zpívat-jednou z tebe bude hvězda bo boku Davida a u toho chci být...prej ses nechtěla přihlásit ani do Superstar??? PROČ??? ahoj moje idolko Leničko a idole Davide *14*
        • Re: Re: Re: Pro Lenku

          Ne to nechtěla-superstar a jiné takové soutěže neuznávám...Když má někdo talent, tak musí být oběven a ne aby jeho zpěv posuzovala celá republika! *13* A hvězda bo boku Davideho určitě nebudu.i když přiznávám že stát vedle něho na pódiu není špatné... *3* ale Davide taky nemá rád zpěváky ,,amatéry" Jo a odkud mě vlastně znáš??? *7*
  • Co se stalo v tabarinu...verze italsk7ch str8nek

    Cantante fanese accoltellato, teneva un concerto a Brno
    Si tratta di Davide Mattioli, celebre cantautore molto noto nella Repubblica Ceca dove vive da dieci anni. Per lui sei punti di sutura alla mano destra. "Penso di essere stato molto fortunato, dovrei accendere un cero in chiesa. Adesso ho paura e girerò sempre con una guaria del corpo"
    Pesaro, 13 novembre 2007 - Se l'è vista brutta Davide Mattioli, il cantante fanese famoso nella repubblica Ceca, accoltellato nella notte tra sabato e domenica, in una discoteca della città di Brno. La fortuna ha voluto che, l’anonimo aggressore, lo abbia colpito alla mano destra, limitando così i danni.
    La coltellata, infatti, gli ha provocato una ferita profonda (sono stati necessari sei punti di sutura), ma non danni irreparabili. E’ lo stesso Davide Mattioli, raggiunto telefonicamente nella sua casa di Liberec, dove vive con la moglie e la figlia, che racconta la paura di sabato notte.
    "Stavo cantando in una discoteca di Brno — racconta —, ed erano passate le due di notte, quando al termine di una canzone ho sentito un colpo e subito dopo un dolore forte alla mano. Non mi sono reso conto immediatamente dell’accaduto, ma quando mi sono guardato l’arto ho visto che era completamente insanguinato. Ho avuto paura, sono fuggito dall’uscita di sicurezza della discoteca, seguito da una dottoressa che era in quel momento nel locale, sono salito su un taxi e sono subito andato al pronto soccorso".
    Mattioli ha avuto sei punti di sutura, ma si sente fortunato: "Se penso a come poteva andare a finire…". Ieri, per Mattioli, è stata la giornata della paura e della riflessione sul perchè proprio a lui, così popolare e ben voluto nella Repubblica Ceca, possa essere accaduto un fatto del genere.
    • Re: Co se stalo v tabarinu...verze italskych stranek

      Mattioli, lei vive da dieci anni nella Repubblica Ceca, qual è l’atteggiamento dei cechi nei confronti degli italiani? "Prima di sabato scorso non mi ero mai trovato in situazioni difficili, non posso dire che cose belle di questo Paese. Alcune volte qualche parola di troppo rivolta a me, in quanto italiano, mi è capitato di ascoltarla, ma si tratta di situazioni assolutamente marginali".
      Da adesso in poi si esibirà sempre con i body-guard? "Dopo quello che mi è successo sabato notte, mi presenterò sempre con una guardia del corpo personale. Sabato notte c’erano quelle del locale, ma non erano vicine a me quando sono stato ferito". Ha presentato denuncia? "No, ho deciso di non farlo per delicatezza nei confronti del locale. So, comunque, che gli inquirenti stanno analizzando le fotografie della serata per cercare di risalire al possibile autore".
      Paura per i prossimi concerti? "Penso di essere stato molto fortunato, dovrei accendere un cero in chiesa. Sabato sera non ho avuto paura, non c’è stato il tempo: oggi (ieri per chi legge), invece la paura si è fatta sentire".
      Di paura ne hanno avuta tanta i genitori di Davide che vivono a Fano. ''E’ andata bene'' commenta il padre Giordano Mattioli che comunque si è preso un bello spavento. "Domenica Davide doveva cantare a Praga — prosegue Giordano Mattioli — ma ha rinunciato perché era troppo stanco". Attestati di solidarietà stanno giungendo da Fano, a Mattioli, attraverso il suo blog.
      Tra i tanti messaggi spicca quello dell’amico fanese Ale Mei che cerca di sincerarsi sullo stato di salute del noto cantautore. Mattioli, lo ricordiamo, ha al suo attivo cinque dischi di platino e tra i suoi successi più recenti c’è il singolo 'Sono un italiano' presentato, proprio a Fano, al Teatro della Fortuna, alla terza edizione di Musicando. 'Sono un italiano' è uno dei dodici singoli del suo nuovo cd 'Fanum Fortunae' dedicato alla città di Fano.
  • Lenka

    A mohla bys mi prosím poslat odkaz na ty Italské stránky?? nemůžu nic najít *9* no já s ním zas tak často v kontaktu nejsem,taky sem hleděla když v sobotu volal.Kdyby sezas ozvala tak mu to ráda řeknu *3* tak moc děkuju...čauky
  • Tabarin 10.11 2007

    Ciao Davide...chtěla jsem se jenom zeptat,co Tvoje pacinka...jak ses zranil v sobotu v Tabarinu...doufám,že už je to dobrý...mrzelo mě,žes už potom nezpíval,bylo to krásný...a děkuju za krásnou fotečku.... *14*
    • Re: Tabarin 10.11 2007

      Ahojky...jejda to se mu prosimtě stalo????? *8* co zase dělal??? *8* *8*
      • Re: Re: Tabarin 10.11 2007

        No,jak zpíval tak trošku rozhazoval rukama a sekl ho větrák...měl pak úplně krvavou packu aji košili...chudinka... *9*
        • Re: Re: Re: Tabarin 10.11 2007

          Já jsem zase slyšela,že ho prý někdo pobodal,že zpíval a najednou ucítil nějakou ránu a pak se podíval na ruce a měl je krvavé.Prý jednou už i na diskotéce zkolaboval
          • Re: Re: Re: Re: Tabarin 10.11 2007

            No,právě tohle jsem četla na jedněch italských stránkách,ale vůbec to není pravda...byla jsem u toho, strašně dlouho si nevšiml,že má úplně krvavou ruku a košili...chudinka...musel se šíleně bát...snažím se udělat všechno pro to,aby se dozvěděl,že na něj nikdo neútočil,ale zatím je to bez úspěchu...psala jsem majitelovi toho klubu,aby mu to dal co nejdřív vědět,ale zatím nevím,jak to dopadlo....dám vám vědět,jestli se dozvím,jak to dopadlo... *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Tabarin 10.11 2007

              No prej tam měl 6 stehů,psali na těch italských stránkách...hele,tak jestli seš s ním takhle v kontaktu,můžeš mu prosímtě říct,že na něj nikdo neútočil?Chtěla bych aby to věděl a aby se nebál znovu přijet... *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Tabarin 10.11 2007

              tak to ej hrůza!!! ještě v sobotu odpoledne mi volal a byl úplně happy, to chudáček nevěděl co ho večer čeká *9* měla sem tam jed, ale nevyšlo to-ještě že sem nejela-bych se zbláznila *9* a měl to nějak moc??? něbo ho to jen odralo?? *7*
  • nechápu

    hele kačeno-musíš mi nadávat na Davideho fórum??? nechceš si to odpustit-ten se zase zjeví až to bude číst!!! *13* *13*
    • Re: nechápu

      huso *3*
      • Re: Re: nechápu

        *9* *9* *9* jejda když jsi byla malá, tak na tebe rodiče asi moc nemluvili co?? já jen že moc velkou slovní zásobu nemáš a tu co máš, tak jen tak mezi nama - NIC MOC *1* *1*
        • Re: Re: Re: nechápu

          hybrido *3*
          • Re: Re: Re: Re: nechápu

            *9* *9* *9* NO COMENT *13*
            • Re: Re: Re: Re: Re: nechápu

              megero *3*
  • Vzkaz pro pana Mattioli

    Dobrý večer pane Mattioli, jsem moc ráda, že chodíte na fórum. *3* *3* Chtěla bych Vás poprosit, jestli byste mi neposlal Vaší fotku s autogramem, jsem Vaše velká fanynka. A jestli byste mi rovnou neposlal lísteček s Vaším datumem narození, jelikož věřím v astrologii a chtěla bych vědět Vaše datum narození a znamení zvěrokruhu. Předem děkuji za odpověď, budu doufat, že odepíšete. S láskou a úctou Vás zdraví Markéta *14* *14* *4*
  • BRAVO

    Děkuji vám všem mé milé dívenky, jak krásné příspěvky píšete na tohle forum... Nádhera, jen tak dál...
    • Re: BRAVO

      jajda, vy sem vážně chodíte?? *7* tak než si tohle budete číst, tak si nějak zařiďtě aby se některé vzkazy vymazaly *3* někdy to tady bývá drsné. *3* já jen abyste neměl šok *1* tak se mějtě...Ciao
  • Miluju ho

    Ahojte krávy *3*
    • Re: Miluju ho

      zdar kačeno *4*
      • Re: Re: Miluju ho

        čau píčo *3*
        • Re: Re: Re: Miluju ho

          *13* *13* *13* *13* *13* panebože!!!!! To zas došla kráva!! Chudák Davide *9* tomu už z toho musí jít hlava kolem *8* *8* *8* zavčasu di nadávat jinam kačeno!!!!!!! *16* *16*
          • Re: Re: Re: Re: Miluju ho

            nazdar krávo *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Miluju ho

              kundo *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Miluju ho

              Jó nó...to je lepší *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší