Přejít na výpis diskuzí

Demi Lovato

OSOBNOST 11.3.2008 
1123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší:3333
  • Vše nejlepší k narozeninám Demi Lovato *4*
  • vse naj k narozkam
  • ja ji proste miluju *14* je muj v zor jednou bych chtela byt jako ona *5* *14*
  • Ona je prostě úžasná Mám jí nejvíc ráda. Je pro mě nejlepší zpěvačka! A má úžasné songy! *14*
  • Je to ta nejlepší herečka a zpěvačka na světě moc ji mám ráda *14* *14* *14*
  • ptáš se hánuši kdo ho muže mít rád no hned ti řeknu já
  • no estere toráčičku co říkáš na mě? no a řeknu já demi také *16* nesnasim
  • Demi Lovato je super spevacka a herecka len ma stve ze je skoro cela potetovana *1* *3* *4* *14* *15* *2*
  • Ona chodí s Niallem!???
    • Antidemi - ne nechodí.. :) Jsem Directionerka a takovéto novinku k nám nepřišli.. :) Na facebookové stránce se ptala adminka na to jestli spolu chodí.. :) Ne nechodí.. :) A navíc Niall čeká na správnou princeznu.. :) A prý to bude jedna z faninek.. :)
    • Ja ju zabijem ked chodí s niallela ešte k tomu ma narodenini vtedi kedi ja :-(
      • Jáj. Nečekej, že s ním budeš chodit ty.. Navíc je to jejich věc, jejich život a jejich rozhodnutí. Oni se s toho neposerou, že tobě to vadí. *7*
        • víš co jdi do háje nikoho to nezajímá ano třeba s ním nebude chodit žádná fanynka ale neber všem Niallerkám tu touhu a sen že s ním jednou chodit bude a jestli ti to vadí tak si to nech pro sebe a neber mě mě i ostatním holkám které ho milují sen a užasnou představu
          • =D Tak tohle mě pobavilo. Jistě. Neil čeká někde támhle v cizí zemi na nějakou českou fanynku, aby si jí potom mohl vzít za ženu .. =D Mějte si rádi koho chcete. To Vám nikdo neberte, ale měli byste se probudit z takovýhlech přihlouplých snů =D
          • Dobrý a komu tady beru sen? Jen jsem se jí zastala. To snad smím ne? Že tady někdo píše, že jí zabije kvůli tomu, že chodí s Nallem? Ty vole jděte se všichni léčit. Jste jen děti. Až vy mokrý 13ky vyrostete, tak to všechno pochopíte.
        • Em..co ty víš třeba někdy s niallem bude chodit nějaká fanynka nezahazuj té holce sen!!...miluje nialla jako mi ostatní niallerky a je nám úplně u pr*ele co ty píšeš víme svý..koukáme na twitter a niall je SINGLE takže nechápu co si to furt ten bulvár vymýšlí *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit