Přejít na výpis diskuzí

Denis Lacho

OSOBNOST 4.10.2009 
256 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • janishka01

    Deny je super

    Baby klud
    Já mám taky Denyho velmi ráda ale ne proto že byl třeba v Superstar nebo jak vypadá!!!!!Ale prostě on má v sobě NĚCO co nemá jen tak každy je milý na nic si nehraje a nemá potřebu dělat ze sebe to co není!!!!Jsem s ním v kontaktu občas když má čas si zavoláme přes mobil nebo skype!!!!A můžu říct že jak jsem ho poprvé slyšela v telefonu tak mi zkameněl hlas :D:D Ale pak jsem se rozpovídala a krasně jsme si pokecali *3* Takže chci jen říi že Deny je fakt zlaťučký chalan :-)
    • Re: Deny je super

      a má facebook?? pošli odkaz díky
    • Re: Deny je super

      Máš na něj ICQ ? plosim? hledám,hledám a nemůřu nikde najíít :-(
      • janishka01

        Re: Re: Deny je super

        Mám ale on na ICQ zapomel heslo
        • ladyy_bieber

          Re: Re: Re: Deny je super

          Aha tak to je špatnyy :((
  • rad0vka19

    škodáá

    jj..strašná škoda..on zpíval nádherně..on za to nemůže že mu v produkci vybíraj takový blbý písničky..a pak porotci budou říkat proč si vybírá takový písničky..on je pro mě nejlepší a vítěz Superstar..vždycky bude v mím srdíčku..I LOVE YOU :-* *14* *14* *3*
    • mrs.bajunecqa

      Re: škodáá

      souhlasím! Sem do něj naprostej blázen! :/ prostě neměl vypadnout ale asi sou tam i lepší zpěváci! ale ne...je nejlepší! *14*
  • denisek

    Na koncertě 16,ledna v O2 areně jsem byla s kamarádkou bylo to super byl to náš nej zážitek a denísek je nejsladší.
    • Re: denisek

      mno to mas uplnou pravdu ale jak sem ho videla tak pekne pribral :D:D *4* *4*
  • kristyna123

    .............................

    Tyjo tady píšou jen zamilovaný faninky.No mne se Denis nelíbí,nezpívá hezky-ani nevím co tam dělá měl dávno vypadnout-měl by to vyhrát Chodůr protože zpívá hezky,no ale bohužel posílají esemesky puberťačky který zajímá jen vzhled a ne zpěv. *13*
    • rad0vka19

      Re: .............................

      jo..sice se koukáme na to jak vypadá..ae taky nádherně zpívá...Chodúr je mocs namachrovanej..zato Denis je milej,zkromnej a na nics si nehraje!! *14* *14*
    • Re: .............................

      No a?tak koukáme na vzhled=)ae Denis i dobře zpívá=)
  • Denííísek..:-*

    Denisíík je nej klučina je to kwááásný a taky kráásně zpívá...miluji denise..muck*..:-*:-*:-* I love Deníísek *14* *15* *14*
  • lucinkkka123

    Dokonalost:-)

    On je úpe nejůžasnějšíí!!! STrašně náádhernej a myslim si že to vyhrajeE!!:-) sem tvoje velkáá faninka deniisi :-)))) *14* *3* *4*
  • tuc.kitty

    DeniiSek is bEsT :*

    MiLujůů DeNiiska *14* šKoda že VypadL :( DúFám že VyDá CD Já bycH si hNed kúPiLa *15* jaK vyPadL jsEm pLakaLa *8* aLe posLouChám hO ceLé Doby xD
  • nikolka

    moc tě zbožnuju *14* *3* *14* *4*
  • Denísek

    celýho bych ho zlíbala!! *14* *14* je tak sladkej *14* *14* *14*
  • denisek

    jsi uplně suprovej spevak a ja si myslím že vyhraješ superstar budu ti držet palečky *14*
    • Re: denisek

      prosim vás nemáte někdo deniska e-mail?ale praví.to asi nikdo co?jestli jo tak posilejte prosíím na muj e-mail:::anetka.cancurova@centrum.c z prosííím *1* *1* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit