Přejít na výpis diskuzí

Denis Lacho

OSOBNOST 4.10.2009 
256 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • si nej

    ted když vypadl Ben fandím tobě plotože ty si tam jedinej kterej umí krásně zpívat a je pěklej tak ti držím mocinky palečky abys tam ješte chvilku zůstal (bylo by to pak o ničem )
    *9*
    • ahoj

      děkuju vám všem ale musim vam neco rict nebo ne podivejte se na profil bena cristovaa on tam pise to co se mezi mnou a bendigem stalo
      • rad0vka19

        Re: ahoj

        to ti tak žeru že di Denis Lacho..od kdy Denis umí psát česky??ty divná OSOBO co se za něj vydáváš...nejsme tak blbý abysme nepoznali,že si tu z nás někdo dělá prd... :D *1* *1*
        • rad0vka19

          Re: Re: ahoj

          teda že si :D ani psát neumim :D
  • deniskakikuska

    Vše nej

    Ahoj Denis,
    jsi moc krásňoulinkatej *14* *14* *14* *14*
    prostě tě LOWUJU *14* *14* *14* *14* Vše nej k narozkám *14* *14* *14* *14*
  • Denis

    Jejda holky klid :-)... Chudák Denis, vždyť to není žádnej váš plyšák. :-) *3* *5*
  • janca13

    LoWuju HO mocinky

    *14* -On je upe krásnej a hezu spíví *14* -pusa mlask *1*
    • janca13

      Re: LoWuju HO mocinky

      jo máš pravdu je k zulíbání *4*
  • Denisi,včechno nejlepší k svátku

    Není tomu tak dávno,kdy 22.10.měl Denis narozeniny.Já,jelikož jsem češka a ne slovenka,tak jsem si na internetu našla,kdy má Denis svátek.Vyhledala jsem,že má svátek 1.listopadu,což je zítra.
    Takže Denisi,všechno nej nej nej ke Tvému svátku,hodně štěstíčka,zdravíčka,ať ti to v životě vyjde.Už se zítra strašně moc těším na superstar,na tvoji písničku,jak ji zazpívaš a já nemám obavy,protože ty to jako vždy zazpíváš výborně.Takže ještě jednou všechno nej nej nej.:-)
  • gabusinek

    ...

    VSE nEj :-*
  • rad0vka19

    Chudák

    chudáček Denis...dneska na něj byli až mocs tvrdý!!zazpíval to krásně jako vždycky..sice se ta písnička kněmu nehodila..ae fakt to bylo hezky!!on je božíí..má nádhernej hlas..nejhezčí ze Superstar...fakt DoKoNaLeJ...pstě ho MiLuJůůŮŮůůůů :-* *14* *14* *3*
    • Re: Chudák

      On si to vůbec nezasloužil! *9*
  • 22kristyl

    Dený

    sice Denis není můj nejlepší ze Superstar ale má kráásnej hlas *4*
  • kacenkaa007

    Denísek je ten nejkrásnější kluk♥♥♥ Lowuju ho♥ *14* *14* *14* *14*
    • denis

      Denis je úlne boží je ten nej nej nej kluk na světě a má krásnej hlasík hlasujte pro něj *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4*
  • Vyhraje

    Denisek nejlepší....
    Doufám že vyhraje
    moc ráda bych ho dál poslouchala
    má strašně super hlas
    NJLEPŠÍÍÍÍÍÍ♥♥
    Lo We YoU *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit