Přejít na výpis diskuzí

Denis Lacho

OSOBNOST 4.10.2009 
256 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zuza-nyje

    Obavy

    Tak ráda bych slyšela Deniska ještě dál zpívat, ale mám obavy, že příště vypadne, páč měl vypadnout i teď akorádže slováci ho podržely a poslali dost hlasů a skončil předposlední jen o pár hlasů, ale měl vypadnout prvně on...Měl n+co kolem 2000 hlasů a třeba takovej Chodúr (kterýho já extrémě nenávidim) měl kolem 39 000 hlasů...Jestli budou příští výsledky tak jako tyhle, tak Denisek vypadne, takže posílejte hlasy jo ?? Držím palce Denýý ať postoupíš dál !!! *3* *14* *14*
    • martina378

      Re: Obavy

      Ahojky .. Doufám že Denísek postoupí .. Kdyby ne tak ho budu do smrti nenávidět .. Proč ?? Proto že jsem utratila všechen kredit abych mu poslala hlasy a ted už nemám takže to zůstane ná Vás lidi .. :)
      • Re: Re: Obavy

        oukey xD
        tak to abych ten kréédo nabila když ty nemůžeš *1*
        jinak fakt lidi musime ho podržet *3*
  • denisek

    ahooj já nejvííce fandíím denisovi ale myslím že včera mu to mooc nevyšlo ae určitě to bylo tíím že to bylo rockové kolo,protože denis a rock nejde dohromady.on umííkráásně zpíívat takové ty pomalé písničky například zazpíval mooc krásně HERO A TU OD MICHAELA JACKSONA.a doufám že nevypadne jenom proto že včera se mu to nepovedlo jinak zpíívá opravdu nádherně.bylo by to neféér kdyby vypadlu jenom kvůli tomu že si vybral špatnou písničku a že bylo rockové kolo.tk doufám že mu stejně pudete posílat hlasy nemám pravdu ???
  • rad0vka19

    je nejlepší! :-*

    miisa02 má pravdu ..ty rockový písničky nejsou pro něj..mě se líbilo jak zpíval v semifinálových kolech..tam zpíval nádherně..tady mu nevyšla ta od Sinatri(bo jak se to píše :D ) a teď i tadyta,ptž neni rocker!! :)on je romantik..má nádhernej hlas,kterej můžu poslouchat pořád dokola a neomrzí mě..už se mocs těšim až vydá svoje CDéčko,který si koupim..a budu poslouchat pořád dokola..nesmí nám vypadnout..co bysme jinak bez něj dělali?vim že až soutěž zkončí,přestane se o něm mluvit..ae pro mě bude pořád Jednička..budu se snažit jezdit na jeho vystoupení...takže holky a kluci..posílejte SMSky ve tvaru STAR 7 na 906 06 13 ..Denisek nám nesmí vypadnout...jemu patří kousek mého srdce!!:-* *14* *14* *3*
  • denisek

    Denisek je proste bozííí a taky se tesim az bude zpovat cesky urco mu to pujde moooooc mu fandim *14*
    • denisek

      jako uplně super denísku si moc krasny kluk a moc bych te chtela poznat ae to se určitě nestane a štve mě to ale moc te miluju a si nej nej nej nej nejlepší spěvák pp *14* *3* *14* *16* *8* *16* *14* *14* *14*
  • M-I-L-U-J-U-!!!!

    *Denisku žeru těě!!! Dneska by mi měla kámoška přivézt tvůj podpis z autogramiády:)Miluju těě!!!Kéž bys věděl žhe existuju *9* Dokonalost sama!
    Milujuu! *14*
    • rad0vka19

      Re: M-I-L-U-J-U-!!!!

      jo holka..to by chtěla snad každá..co já bych dala za to se snim aspoň jednou setkat..on je úpe boží klučina.. :) nejkrásnější na světě s nádherným hlasem...úpa ho žerůů a milujůůů *14* *14* *3*
  • martinka4

    háhá

    no nevím jak vy ale denis a bendig se fakt hustě pohádali protože mu denis nadával tak po nem honza skocil a mlatil ho mikrofonem asi den po mem vypadnuti.............lol prej toto písal ben do diskusie na svojom profile .. tomu máme veriť??..xDxDxDxD
  • denísek

    denisek je super moc mu fandim tu vcelku maju zaspival super jestli ho vyhodi tak jsou trapny musi vypadnout chodur martin
  • missmartinqa

    juj :o*

    juj včelka mája byla totálně dokonalá,stylová a energická..jestli denisek po takovým výkonu vypadne tk všecky zbiju...kdo bude bit se mnou?:D
    • missmartinqa

      Re: juj :o*

      a proto posílejte hlasy..apoň jeden ať taky pár neschytáte :D..né dělám si srandu :D
      • Re: Re: juj :o*

        dakujam
  • ahohjky

    mam ho moc ráda škoda že nevihrál denisi napis mi distak na e-mail:eliska.novotn@seznam.cz pp *14* *14* *14* *4* *13* *3* *3* *14*
    • Re: ahohjky

      Ahoj Denisku napíšeš mi prosím na e-mail?prosím Ahoj *14*
  • denis

    denisi si strašně moc pěknrj kluk pořád dokola si musím zpívat tu vaší písničku byl jsi dobrej škoda že si nevyhrál

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit