Přejít na výpis diskuzí

Denis Lacho

OSOBNOST 4.10.2009 
256 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj

    LUDI DAKUJAM ZA VSE HLASY CO MA PISATE DAKUJAM MOC MOC MAM VOS VELICE RAD VAS DENIS
    ps. reknu vam tajomstvi soutaz so mna libi ale raco bych vypadnul kazdo vecer mam nervy abych so ta naucil a vubec bulvar osobni zievot a zpievanie *9* *9* alo jestli chcete abych mol nervy tak ma ta hlasy pisajte stejne som so dostal tak dalekia ze nemam co ztratiet dakujam ahoj *9* *9*
    • Re: ahoj

      Ahoj Denisku!!Moc se nám líbíš.Byl jsi prostě nej. ze soutěže!!LOVE YOU!!!máš někde na netu písničky všechny co jsi zpíval??,Prosím napiš nám svůj facebook!!!A mohl by jsi nám poslat svůj autogram odepiš nám na e-mail:miskulahmm@seznam.cz nebo misickaa5@seznam.cz!!Prosíme mocinky jseš úpa moc hezkej.p.s.doufáme že někdy vydáš album,jak jsi vypadl brečeli jsme mocinky!!!ODEPIŠ NÁM.DĚKUJEME *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: ahoj

      ahojky!!!!!je škoda že si vypadl ale stejně zpíváš moc dobře!!!jsem tvoje velká fanda a nevzdávej se zpívání!!!!bylo by to škoda a nebud smutnej že si vypad bylo hned jasný že vyhraje martin nebo honza.já sem ale fandila jen tobě!!!I lowe you!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3*
    • martinka4

      Re: ahoj

      a naviac .. Denísek nemá čas vypisovať tu na osobnostiach: D
      • rad0vka19

        Re: Re: ahoj

        jn :D si myslí že jsme úplně blbý *1* *1*
        • martinka4

          Re: Re: Re: ahoj

          ale to si len myslí :D
          • mrs.bajunecqa

            Re: Re: Re: Re: ahoj

            vůl :)
  • black-miss

    Denis je nej

    Já nechápu proč zrovna on.Vůbec jsem včera z toho že Denis vypadl nemohla přestat brečet *9*
  • °°DeNiS°°

    Nejlepšííí z nejlepšííích *IN LOVE*
    pro mě víítěěěz superstar!!! =) =**
  • 3wana

    .

    Ahoj nevíte kde se dá sehnat mp3 včelka mája a always nebo něco jinýho mam od něj tři písničky předem děkuju *3*
    • lucka.prokopova

      Re: .

      ahojky...já to mám atáhlí;)
      • Re: Re: .

        prosím mooooc nepošleš na terione.th@seznam.cz *14*
      • Re: Re: .

        A kdes to stáhla? Pls moc... *4*
  • addlevel

    životopis

    proč jste smazali všechen ten jeho životopis to že vypadl mohlo být dole *13*
  • .(

    škoda že nám minulej tejden vypad x(....už se na superstar moc nekoukám,když vypad x((( nemáte na něj někdo mail ?...pravej mail asi nikdo,co ?'
  • i love denis

    denisi si nejjjjjjjjjj miuju tě si tak sladkej ja vim že to co bych chtěla (tebe) asi mít nebudu ale tak budu alespon sní vím že to asi nepude *14* *14*
  • Daniela
    • Denisa maš
  • ccrfe

    Dobré to bylo jak zpívaly ve třech s Honzou a Thomasem..taky mu fandím Denisovi.
  • SUPERSTAR

    no, moc jsem mu teda nefandila, abych řekla pravdu... promin DENY...! a promin VERU MEDOVÁ či co...! *5* *5* *5* *5*
    • verunka1703

      hele

      hale přestan mi pomlouvat jo *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší